קצת עידכונים...

קצת עידכונים...

-נוספה קטגוריה בקישורים: My Space. שמתי לינקים לאתרי מיי ספייס של הרכבים ויוצרי רגאיי. כל מי שבא לו להעלות את המיי ספייס שלו מוזמן, וממש בקלות. בהמשך השבוע תעודכן הרשימה מחדש ותורחב באופן משמעותי. מה שהכי כיף במיי ספייס הוא ההאזנות לשירים, לרוב שירים בלעדיים ולפעמים סתם טיונים מגניבים שכל אחד שם. הדבר מספק העברה מועילה בהרבה של שעות הפנאי וחוסר המעש, להבדיל מ... סתם לא לעשות כלום :) כמו כן, בהמשך השבוע תיווסף קטגוריית קליפים-בעיקר מגוגל וידאו וYouTube המופלא. הדבר יעשה אפקט כמעט זהה לנכתב לעיל. -האלבומים יעודכנו באופן מאסיבי השבוע. קטגוריה חדשה: מן העיתונות, כל מי שיש לו כתבות סרוקות מעיתונים על רגאיי מוזמן ליצור איתי קשר במסרים, הקטגוריה תעלה בהמשך השבוע, וכבר יש כמות נכבדת של חומר. כמו כן אני מעלה קבצים שאתם מעלים פה בפורום לאלבומים, אך הדבר לא פשוט בזמן האחרון כי תפוז משדרגים כמו שאתם רואים... -סקר חדש, כולם לענות עוד היום!!!!!!!! תוצאות הסקר הקודם בלחיצה בסרגל למעלה. הסקר החדש הוא למעשה בהמשך לסקר הקודם-במקום שירשור התייצבות לזיגי שאני מתאר לעצמי שגם ככה יפתח פה היום או מחר... ביום רביעי נקיים בפורום ספיישל שושלת מארלי, כולם מוזמנים להישאר
המשך שבוע רגוע לכולנו, ו(כמעט)הכי חשוב-תענו לסקר!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Carcass

New member
בעל הכיפאק..

www.myspace.com/bazdalss כמה קטעים שאני מקליט בזמני הפנוי..

REL YESAYA

New member
שאלה בקשר למיי ספייס?

מישהו אולי יכול להסביר לי איך אני מעלה לשם נגן וקטעים...? אפשר במסרים...

Carcass

New member
קודם כל צריך להרשם לשם בתור אמן...

או מוזיקאי,לא דרך מיי ספייס הרגיל אלא דרך החלק שלו של המוזיקה.. אחרי שנרשמים יש בעריכה של הפרופיל של ההרכב\אמן\להקה,אשף לשירים שדדכו אפשר להעלות עד 4 קטעים,הנגן מופיע אוטומטית אחרי שמעלים את הטיון הראשון.

REL YESAYA

New member
ולמי שרוצה גם שלנו

עדיין בשלבי הכנה .........תבדקו את זה myspace.com/yesayacrew1

למעלה