קצת ריק כאן....

GindisTeam

New member
לדעתי..

זה עדיף על מה שהיה מקודם, כל הקללות והכל, לא מתאים לדעתי ריק כאן עכשיו בגלל שהמשחק רגוע, אין מלחמות והרבה משתמשים פה לא משחקים בשרת הנוכחי אני מאמין שבעתיד הפורום הזה ואחרים יהיו הרבה יותר פעילים...

GangLandx

New member
לצערי דעתך לא חשובה לנו ../images/Emo13.gif

ריק כאן כי המשחק מת סופית ... אל תייפה את מצבך העגום בסיסמאות שווא ריקות מתוכן . האמת היא שהניהול שלך כל כך כושל , חובבני ומיותר שאני אישית הייתי שם עליך אצבע מאשימה על המצב הקיים
אם נראה לך שהפורום הזה יזוז ולו מילימטר אחד בלי החבורה הוותיקה הייתי משמיע לך שיר מאוד נחמד "אשליות" ... אבל אתה בטח שומע אותו ב Repeat כבר לא מעט שנים . אז , דעתך אכן כל כך מיותרת ולא חשובה שהביטים שאתה מבזבז למדינת ישראל מיותרים בהחלט .

GindisTeam

New member
אני מרוצה

לפחות לא קללת עכשיו, זאת התקדמות! כל הכבוד רובי, אנחנו אוהבים אותך, אתה מסוגל.....

GangLandx

New member
יא מונגולואיד ! ניחוחות ! לא ליכוחות

כי הנוכחות שלך מיותר פה יא כלומניק !

GangLandx

New member
אני לא מקלל טמבל אני מזלזל

"טמבל" זו לא קללה חמורבי "בן זונה" זו קללה , הבדל שמיים וארץ פשושון קטן שלי , אני לא מתקדם לשום מקום , הגעתי לנחלה אותה אתה עדיין מחפש
אל תאהב אותי יש לי מספיק אהבות בחיים , אל תנסה לצאת ציני אתה לא כל כך מצליח או מסוגל לזה . הייה שלום פשושון , אתה כבר לא אתגר ואפילו בתור משחק אישי אתה כבר לא מעניין
לך תציל את הלא ניתן להצלה , לך תחייה את המת זה חשוב יותר !!

BoInG007

New member
רובי פעם אחרונה שבדקתי במילון העתיק בעולם

זונה זה אישה מוכרת מזון ... אז בן של אישה מוכרת מזון זה גם לא קללה

ibs123

New member
שתעעעק

זה שחסמו אותך באיקרים לא אומר שאתה לא יכול להגיד שלום בסקייפ לפעמים מתי משחררים אותך?

GangLandx

New member
תחטוף שותוק ../images/Emo13.gif לא התחברתי חודש בלאט

משוחרר ב 19

yarden06

New member
חזרתי פה ושם לשחק במ"ע הישן

עכשיו הכוויתים שולטים ואי אפשר לעבור את ה 200 מיליארד כוח בלי להיות מושמד באטום

למעלה