קצת תמונות מפתיחת דוכן האוספים שלי

Jen74

New member
קצת תמונות מפתיחת דוכן האוספים שלי

היום ביריד של יד2 בגן צ'ארלס קלור בת"א, על הים.
הרבה אנשים הגיעו למכור, הרבה יותר אנשים הגיעו לבדוק, להציץ ואולי גם לקנות.

הדוכן שלי מציג שני אוספים, אחד מהם, מן הסתם את אוסף אלביס שלי, הדוכן מכיל אולי שליש מהאוסף שיש לי והאוסף לא למכירה, אף לא פריט אחד.

אז למה כולם עוברים, נוגעים (יש שילוט "נא לא לגעת!") ומבקשים לברר "כמה זה עולה?"?

אגב, היריד ממשיך גם מחר ואני אמורה להציג את האוספים גם מחר אבל לא בטוח שארצה לאור העובדה שהיום אף אחד לא משגיח לי על הדוכן כפי שהובטח.

היריד בדולפינריום

היריד התכוונן בעיקר לצעירים מאוד בגיל אבל היה אפשר לראות את אלביס מככב בהמון דוכנים, כמובן לאף אחד לא היה כמו לג'ני יקירתנו אבל היו גם תקליטים וגם לוחות שנה וחבר שלי מכר גם חוברות שמצא בלאס וגאס עם אלביס בשער, הצטער שלא לקח יותר משלוש, אני מכרתי תקליטונים שלו , חזרתי עם שניים מחמישה שלקחתי, כולם תוצרת הארץ, שמחתי שלא לקחתי אלבומים כי היה צורך לשמור עליהם מפני השמש, הדוכנים נפתחו בשתיים בצהריים אבל מבול הקונים רק התחיל להגיע בשש

Jen74

New member
היי שון, הדוכנים נפתחו לקהל הרחב בשש בערב

את המוכרים הזמינו מוקדם יותר לסדר את הדוכנים ומן הסתם, המוכרים בעצמם הסתובבו וחיפשו מציאות לפני שהמון הקהל מגיע

&nbsp
אותי הזמינו להציג את האוספים שלי והתפלאתי שהייתה התעניינות מאוד גדולה באלביס וגם רצו לקנות.
בסופו של דבר, ביום השני של היריד הזמינו אותי לפתוח דוכן כמו כולם וקיבלתי אישור למכור פריטים מהאוסף.
בחרתי פריטים מאוד מסויימים (רחליקה, שום דבר מהאוסף ששלחת לי לא נמכר!!!) שידעתי שיהיה להם ביקוש ולא אצטער אם אמכור אותם.
&nbsp
אנשים שלא מבינים חשבו ש"יהיה נחמד שיהיה משהו עם תמונה של אלביס בבית" או "בוא נקנה לאמא/אבא" ולא הבינו שמדובר בפריטי אספנות שלא בא בקלות להשיג אותם.
&nbsp
היו שאמרו לי שאת הפריטים שלי אפשר למצוא באתרי מכירות באינטרנט בחצי מחיר או פחות, היו שאמרו שאת הפריטים שלי אפשר לקנות בארה"ב בכלום כסף.
הצעתי להם שיטוסו לארה"ב לקנות לעצמם את הפריטים או שיקנו באתרי המכירות כי את הפריטים שלי אני מוכרת אך ורק בסכומים שאני קבעתי מהסיבה הפשוטה שהיה לי קשה להשיג אותם.
&nbsp
בסופו של דבר, אני לא מצטערת על מכירת הפריטים המסויימים כי הם באמת הגיעו לידיים טובות ומבינות. עכשיו נשאר להחליט איפה אני ממקמת את כל הפריטים מהאוסף שעוד לא מצאתי להם מקום בבית.

ג'ני
ובאותה...

ובאותה הזדמנות... משו'מה המערכת הוציאה ומסרבת לקבל אותי חזרה
..
אז עכשיו אני אותה הגברת בתוספת 5

Jen74

New member
אוף, המערכת החדשה של תפוז...

תתחדשי על הכינוי...

למעלה