קראו את הכתבה אצל עומרי חיון

פאפא5

New member
חחח איזה רמז קטן הוא נתן

האיש פסיכופט, והיא מטומטמת ... וההורים שלה הזויים ):

פאפא5

New member
עוד היה ניסיון מצידי להיות מנומסת

אני אחזור ואכתוב שאני ממש לא מבינה את האנשים שהתחברו לזוג הזה, מילא ילדות בנות טיפש עשרה :) אבל נשים בוגרות, הזוי....אני בטוחה שהיא מאוהבת בו, מסכנה קצת ילדותית:) אבל ההורים שלה, אלוהים ישבתם בבית שלושה חודשים מרותקים למסך, לא הצלחתם להבין מי האיש? לא מובן, אבל יש דברים שלא נבין לעולם:) אוף מה עם אלדד, הוא לא מתכוון להראות סימני חיים?????

l86

New member
הוא מראה סימני חיים בפייסבוק, לתעד את עצמו לא בא לו...

l86

New member
אני מסכימה איתכן בנות אבל אין מה לעשות, זה רצונו

הוא לא אוהב כל כך לתעד את עצמו וכנראה אין לו הרבה מה לשתף את הסביבה.

פאפא5

New member
כן כוחני זאת מילה יפה

הוא שועל ערמומי, תחמן שקרן ובוגדני... הוא מרוויח כל כך הרבה אבל עדיין העיניים שלו על עסקים אחרים. הוא ואח שלו נראים כמו צמד ערסים מצועצעים, אין פלא שדנית ואנה התחברו אליהם ... מין מצא את מינו....

פיליפ101

New member
ממש שנאתי אותו. מה שעשה לאלדד חימם את כול הבית נגדו

היה צבוע איתו בהתחלה חשב שהוא חבר שלו בכלל

l86

New member
הוא מומחה בזה, להסית קבוצה שלמה נגד מישהו ואז לברוח...

ואיך כולם אהבו אותו למרות הכל, זה ממש מפחיד....אם זו הייתה סדרה הייתי חושבת שהוא דמות מושלמת באיך שהוא עושה דברים רעים ומצליח במניפולציות לצאת מזה...הבעיה היא שאלה החיים האמיתיים.....

פיליפ101

New member
כן. ואחרי כול מה שהוא עשה גם בחוזרים הביתה

כולם היו שם סביבו וכולם היו חברים שלו זה היה מדהים

פאפא5

New member
כולם לא היו עם אליאב... יותר נכון כולם קינאו ושנאו את אלדד

ולכן ״ צידדו״ באויב הגדול של אלדד, חבורת צבועים.

l86

New member
זה שילוב של כוח ומוח

הוא לא רק אלים, הוא גם יודע לשקר יפה מאוד ולעשות מניפולציות. הוא לא סתם חמום מוח, הוא יודע יפה מאוד מה הוא עושה, הכל מחושב אצלו.

פאפא5

New member
זה הטיפוס הכי מסוכן

קחי לדוגמא את דורון מירן טמבל לא מזיק בעליל, כל דבר רע נעשה אצלו כתוצאה מטיפשות נטו... אליאב זה הטיפוס ממנו צריך להיזהר! כבר אחרי יומיים בבית הבנתי מי הוא! צודקת הכל מחושב כולל החזרה שלו לדנית ( לא שאי פעם היה איתה) כולל הצעת הנישואים והחתונה! האיש נוכל ונרקסיסט. עומרי חיון גומר אותו, אבל לא דואגת לאליאב כמו כל נוכל מתוחכם גם מהברוך הזה הוא יצא שידו על העליונה):

למעלה