קראו משו מענייןןןןן

קראו משו מענייןןןןן

אני ממש שמחה שעשו סידרה שמדברת עלינו על הנוער של היום למרות שחסר בסידרה משו אחד אבל לא חשוב.. מאוד מאוד נהנתי מהסידרה היא מדברת על החיים שלנו (לפחות על שלי כן!!!) ואני מאוד מאוד מקווה שיהיה עונה 2 תענו לי פליז! אני אוהבת את כול השחקניםםם הם גם בני גילי(הרוב(הילדים)) : אלמה בן זאב הית שחקנת נהדרתתתתתתתת את ממש יפה!! גם יפיופה וגם שחקנית נהדרת חחחחחחחח אהבתי את הדמות שלך. ספיר דרמון גם את הדמות שלך מאוד אהבתי וכול משקרה לך אני חושבת שקורה כימעט בכול המישפחות במיוחד היום.... העניים שלך מאוד מיוחדות הם כאלה תכלת נקי ממש אהבתי חחחחחחחחחח מיכאלה אלקין דבר ריאשון שאת חייבת לדעת(את בטוח יודעת כבר בטח אמרו לך את זה!) את ממש יפהשרון דטנרהההה ממש כוסית הדמות שלך גם נורא אהבתי גם את הקטעים ה"רשעים" שלך חחחחחחחח בסוף בפרק הבגדים שלך היו איומים חחחחח את ממש ממש חמודה. אדם הירש שחקןןןןןןןן מעולהההההההה עניים יפות פשוט מושלם!! הדמות מאוד מתוכקמת אהבתי אותה כול האומץ וההיתעקשות יפהההה מאוד בולט אצץ הנערים אצלנו. תם גל הדמות שלך ממש חמודה חחחחח ילד חמוד ומתוק בטח כולם מפנקים אותך כי אתה קטן חחחחחחחחחחחחחחח רועי ויינברג אתה ניראה טוב דמות טובה לא ממש היתחברתי על הדמות שלך אבל סבבבה........... גור מורד אני לא מיתחברת בכלל אל הדמות שלך אבל יש לך אחלה ראש... שרון דטנר את ילדה יפה את הדמות שלך לא אהבתי לא היתחברתי וזהו... יונתן שייברנג יונתתןןןןןןןןן את הדמות שלך הכי הכי אהבתי בעולםםםםם אתה כזה מוכשר כזה יפההההההה כול הבדיחות שסיפרת וכול ההי כול כך כיף חחחחחחחחח מואאאה. ולכול המבוגרים.......... שיחקתם יפה.! מאוד אהבתי את הסידרה ביושששששששששששששששששששששששששששש חולה עלייכם אלונה(לונה) אוהבת את כול השחקניםםםםם אגב אני חדשה פה בפורום

ayeltush1

New member
גמאני מאוד אהבת תדמות שאהבת יהונתן

ממש תמות מדהימה פשוט הורסת מושלמת ברמות חח יהונתן ממש שחקן מדהים לפי דעתי הוא הכי מוכשר והכי מתוקקקקקקק בעולם יהונתןןןן כפרה עלייךחחחחחחחחח!!! מתה עלייך אתה הכי יפה בעולם חתיך!! למרות שאני לא ממש מתחברת עם הדמות של יהונתן רקרדו כי היא שובבה ואני בדיוק ההפך אני יותר בכיוון של ילדה טובה חח אני יותר מתחברת לדמות של ספיר או גור !!!

למעלה