קראתי באתר של יס מה יהיה בפרק......

קראתי באתר של יס מה יהיה בפרק......

מה יהיה בפרק האחרון אז ככה... מור מתוודה בפני תומר על אהבתה,נורית מודיע לאיילה וליעל שאביב עובר לגור איתן. אלחנן עובר קורס בגן ילדים כדי ליזכות בתואר מנהל בית הספר , מור זוכה בפרוייקט יזמים צעירים ונוסעת על המצאתה לח"ול.... הסוף!!!

Ben LeVi 232

New member
../images/Emo58.gif מעליי ../images/Emo58.gif

זה ממש ממש לא לעניין מה שעשית עכשיו...

חח.... הצחקת אותי אכשיו../images/Emo6.gif

מה אני צריכה לישאול אותך מה לירשום בפורום?! גם עם אתה המנהל זה לא אומר שאתה צריך ליקבוע עלינו מה לירשום ואני חושבת שאני מדברת בשם הרבה מאוד ילדים פה בפורום...

שיואו בן אולי פעם אחת...........

אולי פעם אחת בחיים המעפנים שלך אתה תישתוק?! ולא תיתן את ביקורת שלך?! טוב לא משנה ואני ישתוק כי אני יודעת שזה ממש לא יעזור לך לא לירשום יותר את הביקורות המעצבנות והמעפנות שלך........

no nick2

New member
סורי מאמי..

אבל אני חושבת שהוא צדק לא כולם רוצים לדעת מה יהיה בפרק האחרון. היית צריכה לשים את סימן הספויילר..
אם לא ידעת זה כבר משו אחר

Ben LeVi 232

New member
אני אכתוב כאן שוב את מה שכתבתי לך

במסר. יש אנשים שבכוונה לא קוראים את התקצירים כדי להשאר במתח והפתעה לפרק הסיום ואת פשוט באה והורסת להם את זה.

Ben LeVi 232

New member
ודרך אגב

לא ממש כיף לי עם העובדה שאני פה רק על תקן של "שוטר" ואין לי זמן טיפה להינות עם שאר האנשים שכותבים פה בלצחוק, לדבר על הסדרה ולהכיר אחד את השני, כי אני כל הזמן עסוק בלטפל במשתמשים שבאים לעשות בלאגן או כאלו שלא שומרים על החוקים ומבלגנים את הפורום...

Aviad1987

New member
את מכירה את בן?

שאת כבר יודעת ומסיקה שהחיים שלו מעפנים? לא ברור, בכל מקרה אפשר להרגיע. בן התכוון שכשעושים כזה דבר מסמנים
(ספוילר - משהו עתידי בקשר לסדרה) כי יש אנשים שלא רוצים לקרא את זה.

ayeltush1

New member
אנשים יש לי בקשהה ואני אשמח שתעזרו

לי.....אני מאוד מאוד אוהבת את יהונתן שנברג ואין לי תתוכנה הזאת שעושה חתימות ואני מתה שהיה לי חתימותץ של יהונתן אז עם מישהו יכול להכין לי אני אשמח מאודדדדד תודה איילת נ.ב אוהבת את כולכם אחלה אנשנשים יש פה !!!

למעלה