קראתם / שמעתם ...

קראתם / שמעתם ...

תומכיו של דניאל בן חיים רוצים לעשות הפגנה כדי שיחזירו אותו לתוכנית מה דעתכם על זה ? עזבו שהוא תושב העיר לפי הגיוני (אני לא ראיתי את התוכנית מהזה התחילה אבל שמעתי , שהוא שר טוב יש לי חבר שאבא שלו ,הוא חבר טוב של אבא של דניאל (איזה קטע גם לחבר הזה יש ילד בשם דניאל ) והוא אומר שהוא שר טוב ואוהבים אותו כך שהוא לא יודע מה קרה ביום הצילומים ביום חמישי למה זה התפקשש

שמענו (הסבר בפנים)

יום חמישי,3 וחצי בצהריים הפגנה מול אולפני קשת בהרצליה כולם באים עם חולצות שחורות ושלטים עורך דין אחד (כנראה ממשפחת בן חיים) בדק עם חברות הסלולר ונראה כי היו "אפליות" רב ההודעות שנשלחו לדניאל בן חיים הגיעו אל קשת רק אחרי שהקווים נסגרו ולכן הם לא נספרו ובגלל זה הוא עף... המשפחה הולכים לתבוע את "טדי הפקות" ואת "קשת" על מירמה וזיופים וכל זה..למרות שדניאל לא רוצה אז לא יודע מה יהיה עם זה.. הסעות להפגנה יצאו מכל הארץ.. ממגדל העמק הסעות יצאו בשעה 2 ביום חמישי..כדאי לבוא.. רב הסיכויים שאני הולך

S r 35

New member
נו באמת

הבן-אדם זכה לפרסום ברמות על. אני בטוחה שהוא ימשיך הלאה בשוק הבידור גם בלי כוכב נולד. צריך לדעת גם להפסיד בכבוד. עצומות ווהפגנות רק יזיקו לו.

dafgol

New member
צריך לדעת להפסיד בכבוד

אני חושבת שדניאל מוכשר ושר יפה, הגיע למקום מכובד בהחלט. אבל....יש שם מוכשרים וטובים ממנו, וצריך להבין ולהכיר בעובדה הזו, ולהפסיד בכבוד. לדעתי הוא קיבל חשיפה גדולה וחיובית, והוא צריך לנתב עכשיו אנרגיות וכוחות , להשתמש בכשרון בכלים ובקשרים שבטח יצר - ולהתחיל לעבוד ליצור להתפתח ולהתקדם, ולא להתעסק בדברים שרק יהרסו לו את האהדה והשם הטוב שזכה בהם וביושר. מאחלת לו המון
ובטוחה שאם ירצה ויפעל נכון הוא יגיע רחוק. ההפגנה נראית לי מיותרת בהחלט....

S r 35

New member
../images/Emo45.gif מסכימה עם כל מילה

נראה לי מאוד מאוד תמוה שבמדינה עם כל-כך הרבה בעיות חברתיות ואחרות עורך-דין מכובד ומדופלם באמת מקדיש מזמנו כדי לטפל בתביעה כזו. דניאל צודק שהוא לא מעוניין בכל הבלאגן הזה. זה רק יסב לו נזק, יפגום באהדה הכללית אליו ומי שייפגע מכל הסיפור בסופו של דבר זה רק הוא עצמו.

כן אבל תבינו...

ה SMS שנשלחו אליו הגיעו לקשת אחרי שנסגרו הקווים לעומת מתממודדים אחרים שאליהם זה נשלח רגיל בלי בעיה אז זה לא נראה לכם קצת חשוד? גם אם זה לא היה בכוונה לפחות שיודו בטעות..!!

ועוד כמה דברים..

עכשיו בזמן שאני משוטט לי בקומונה,בפורם ובאתרים שלו מתבררים עוד פרטים...!! הקווים נפתחים לזמן קצר מאוד 10 דקות-רבע שעה ואיך שהם פתחו את הקווים זרמו אל דניאל אלפי הצבעות וקשת החליטה לסגור לו את ההצבעות מחשש שהקווים יקרסו ואז יגידו שהכל מכור (למרות שזה די ברור כבר מהתחלה) אחרי שנסגרו הקווים שאר ההצבעות שלו הגיעו אליהם ולא ספרו אותם כי זה כבר "מאוחר מדי" ועכשיו שמועה שאני לא יודע אם היא נכונה שקשת איימו על דניאל שאם הוא לא יפסיק עם זה ואם הוא יתבע אותם אז הם יהרסו לו את כל הקרירה או משהו כזה ובגלל זה הוא לא רוצה..! ועכשיו שרה-למה שעורך דין מכובד ומדופלם לא יטפל בבעיה כזו?! זה לא נראה לכם בעיה רצינית? אני לא יודע למה הם החליטו להעיף אותו (לא מקבל את זה שהם לא רצו שהקווים יקרסו) אבל רימו,זייפו וגם גנבו (את כל הכסף של אלה ששלחו סתם [ויש אלפים כאלה]) זאת בעיה רצינית לגמרי ואנחנו הולכים לטפל בזה ע=ד ה=ס=ו=ף!!

S r 35

New member
אודי חמוד, תמשיך להנות מהחופש הגדול

חבל להתעסק עם זה. אז נפלו (אולי) הקווים, אז מה???? תבין "קשת" היא מכונה משומנת מאוד ומרופדת בטובי עורכי הדין, היא יודעת לשמור על עצמה. יותר מזה - כל משתתפי "כוכב נולד" מוחתמים על חוזים משפטיים, עם אותיות קטנות שמשאירות מעט מאוד חופש לתביעות ולטענות. דניאל זכה לבמה ע נ ק י ת. הוא נחשף להרבה מאוד אנשים וקיבל את אהבתם. שוק הבידור הישראלי נפתח בפניו והוא צריך להמשיך הלאה, גם בלי "כוכב נולד". אם הוא יתחיל להיכנס לתביעות ולמלחמות הוא יראה קטנוני, הוא עלול לאבד את אהדת האנשים והוא זה שיפסיד מכל העניין בסופו של דבר. ולשאלה שלך אלי - לא, זו לא בעיה רצינית. יש בעיות הרבה יותר רציניות בארצנו הקטנטונת: בעיות של מחדלים, של אפליות חברתיות, של יחס מזלזל מצד השלטונות ... ואני יכולה עוד להמשיך ולהמשיך ... זו, עם כל הכבוד, רק תכנית טלוויזיה. אבל כנראה שבגיל 16 הבעיות הרציניות נראות אחרת ...
שיהיה לך יום נפלא וחופש נעים

תודה אבל...

"אז נפלו (אולי) הקווים, אז מה????" א. הם לא נפלו הם הפילו אותם בכוונה ב. אז מה? בגלל זה הוא עף.. אולי לך זה לא ממש נוגע כי את לא רואה את התכנית ולא ממש מבינה על מה כל ההיסטריה אבל אנחנו שאוהבים אותו ומעריצים אותו לא ניתן שדבר כזה יקרה!! גם עם כל החוזיים המשפטיים ואלה.. בבית משפט הוא ייצא זכאי אחרי שהם יראו את הממצאים עזבי... מה אנחנו... נראה כבר מה יהיה זה לא תלוי בך ובטח שלא בי... וכן חחח בגיל 15 זה מה שמעסיק אותנו.. אכפת לנו אם היו מחדלים או אפליות או זילזולים או כל מני... ממש לא.. חופש נעים גם לך חחחח

נראה שדוד של דניאל (העורך דין)

יגיש תביעה יצוגית גם נגד אורנג' קשת כמובן מכחישים הכל... הכל כתוב היום בעיתור "24 שעות" של ידיעות אחרונות..

O n y X

New member
אני לא באמת רואה את התוכנית

אבל העניין הזה מריח ממש רע.. הבנתי שלפי ניקוד השופטים הוא היה מקום אחרון, ואם קשת סגרו לו את הקווים ומנעו ממנו סמסים שהגיעו לו (בעיקר בגלל איך שהוא נראה... אל תתלוננו, ככה גם גבסו הגיע לגמר
) זה נראה כאילו מישהו "מלמעלה" רצה להעיף אותו מהתוכנית צריך לפחות לעשות הצבעה חוזרת

LANIT1

New member
לדעתי כל ההדחה זה היה משחק מכור וידוע מראש

אני מד אוהבת את דניאל ובאמת שיחק אותה במיוחד בתוכניות האחרונות לדעתי כן ללכת להפגנה ובכל מקרה יש גם עצומה לחתום עליה.. אני מאחלת שזה יעזור... הבעיה שצריך לעשות וזהו לא להגיע למשפטים וכל זה.. למרות שיש לו דוד עו"ד בכל מקרה.. מקווים לטוב ב ה צ ל ח ה

O n y X

New member
אגב, היה מקרה דומה

בכוכב נולד 3...אני בכלל לא עקבתי באותה תקופה. אבל גם שם הייתה בעיה עם ההצבעות

למעלה