קרל קרייג - אני אוהב אותך

• פותח הנושא niv
  • פורסם בתאריך

niv

New member
קרל קרייג - אני אוהב אותך

נתחיל מהמין הנשי - כנראה שאין לו שום תקווה. בעוד אנחנו הגברים נתונים בהתפתחות מתמדת , הפנמת טעויות , הפקת לקחים והסתכלות פנימית מתמדת וחוסר התפשרות לגביהן , הן מסתבר מחפשות רק דבר אחד. הן אולי אומרות שהן רוצות אינטלגנציה , רגישות , אהבה ועניין אבל כל מה שהן רוצות זה את המיתוס הגברי הישן , זה שידפוק ויזרוק וישאיר אותן פגועות כדי שהן יוכלו לקרוא ספרים של עירית לינור ולהגיד אחת לשניה שאצל עירית זה בדיוק כמו במציאות. איך זה קשור לקארל קרייג? זה לא. יש לאחרונה זילות בערכן של מילים. כל דבר הוא ענק , גדול , לא יאמן , מדהים , חד פעמי , לספר לנכדים , בלתי אפשרי , חבל על הזמן , מגניב אחושלוקי , הכי טוב בהיסטוריה. אין לי בעיה אישית עם סופרלטיבים , אבל כשאני מוצא את עצמי אומר אותן וזוכה להתיחסות פושרת , כי חצי דקה לפני כן מישהו אחר השתמש בהן שלא לצורך , אני מוצא את עצמי בבעיה. אבל קארל קרייג איך לומר היה ענק , גדול , לא יאמן , מדהים , חד פעמי , לספר לנכדים , בלתי אפשרי , חבל על הזמן , מגניב אחושלוקי , הכי טוב בהיסטוריה. כן בדיוק כך. סט כל כך חוצה גבולות , גרובי , בלתי מתפשר , מגוון , כזה בעל משיכה לקלאברים קרחניסטים , צפונים מצועצעים, כוכבניות סוג ג` , די.ג`אים עולים , וטקנאידים פנאטים לא שמעתי בחיים. פשוט כך. לא היה אחד באוקטופוס (ואם כן אני רוצה את השם שלו) , שלא הרגיש שותף לחוויה ולעוצמתה , וכש ``איי פיל לאב`` של דונה סאמר הגיע משום מקום הודתי לאלוהים על האוזניים שברא לי על מנת שיוכלו לעצור את החיוך.

קארן

New member
ניב היקר

לפני שאתה מסווג את כולנו לאותה קטגוריה של אוהבות עירית לינור, כדאי שתחשוב עם אילו בנות תקשרת עד כה?!. בנוסף, לפי ההודעה שלך ניתן להבחין בבחור ממורמר שנזרק ע``י בחורה כלשהי ולכן מפנה את תסכולו לכוון כל בנות המין היפה. ניב, לפני שאתה מדבר תחשוב קמעה- האם אנחנו הבנות ה``לא מפותחות`` אכן מחפשות את הגבר הדופק והזורק??- אם ענית בחיוב על שאלתי, כנראה שזה אתה הלא מפותח!

למעלה