קרצי ורגשי

ריגשי

New member
קרצי ורגשי

קרצי המתוקה.יש זמנים בחיים של חשבון עצמי של החלטת החלטות,את ארבעת החודשים האחרונים יהיה קשה לשכוח אבל זה יקרה.כל פעם שהפגנת אהבה נמסתי ושכחתי לרגע שאת שייכת לאדם אחר אדם שאינו יודע מאומה מחייו.כל נשיקה דחפה אותי לעוד יום של תקווה להיות אתך. אבל המשוואה פשוטה, אנחנו בני זוג בעבודה אוהבים ומאוהבים.אבל בזה זה מסתכם.סופי שבוע שאני מבלה בודד כי לבי נתון לך ...את מבלה במיטתו של אחר שאינו יודע מאומה מחייו. את מנסה לשמור אותי שלך אבל מרשה לעצמך להחזיק באדם שאינו יודע מאומה מחייו.לא עוד! בעצמך את עדה לכך שניסיתי ורציתי אבל לא יכולתי.וכל כך עצוב לי לדעת שהאשה שאהבתי היתה כל כך אנוכית. כי סה``כ רצתה אותי כמשלים לאדם שאינו יודע מאומה מחייו. אני רוצה אהבה בחיי אהבה כזו שחשבתי שיש לי אתך אבל אהבה טובה כזו שבוכים בגללה רק מאושר.אני רוצה בת זוג כזו שתיהיה כמו שחשבתי שאת. עצוב לי לדעת שאת לא באמת מה שחשבתי. עצוב לי לדעת שאת כ``כ חלשה כמו שחשבתי שאת חזקה. עצוב לי לדעת שאת לא מלאכית כמו שחשבתי... ואני שמח לדעת שתהיי של אדם שאינו יודע מאומה מחייו.

רותי ב.

New member
לא הבנתי את פשר הביטוי

`של אדם שאינו יודע מאומה על חייו`. לא הבנתי גם איך בכלל דבר כזה יכול להיות, וגם איך אנחנו יכולים לתשפוט מה מישהו שאיננו מכירים באמת יודע או לא יודע על חייו. ונכון, לא תמיד ציפיות מתגשמות, לפעמים אנחנו בונים לנו את הדמות שאנחנו רוצים לאהוב, מוסיפים לה חומרים פרי דמיוננו, תכונות ותווים וכל מיני דברים, וקצת מתאכזבים כשהחומרים האמיתיים אינם אלו שרצינו שיהיו בה. בכל זאת, מאחלת לך שאהבותיך הבאות תהיינה שלמות יותר, ומאושרות יותר.

למעלה