קשה קשה

טל205

New member
קשה קשה

הלימודים מתישים אותי ומכניסים אותי ללחץ.. איפה הימים שהייתי בחופש... היו ימים. יש לי חוסר שינה בטירוף.. משתגע.

dafgol

New member
ברוך הבא למציאות הקשה ../images/Emo6.gif

תראה טל , החיים לא קלים.....ממרומי גילי (המופלג) ונסיוני ( שהולך ומצטבר ) הלוואי שיכולתי לחזור לכמה ימים רק לתקופה הסטודנטיאלית שלי....ללמוד הרבה , לעבוד קצת , לבלות קצת , לישון כל הסופ"ש, בלי דאגות של משכנתא משפחה ילדים וכאלה.... יהיה לך עוד מספיק זמן להשתגע , בנתיים תהנה מהרגע עם החבר'ה שלך , בלימודים , ובחיים נטולי הדאגות - יחסית. עוד לא אמרת - מה אתה לומד ?

S r 35

New member
כן תקופת הלימודים זה לא פיקניק

אבל יש בה גם הרבה דברים יפים ולא תאמין בסוף אפילו די מתגעגעים אליה ... אתה מוזמן להמשיך לנהל איתנו שיחות ליליות הזויות - אתה על פסקי דין ואנחנו (האמהות) על שיניים בוקעות ועל חלומות על מפלצות המון המון המון הצלחה בלימודים. אגב - באיזו שנה אתה ובאיזה אוניברסיטה אתה לומד? אם אתה לא עמוס מדי בלימודים ויש לך זמן, מקום העבודה שלי מציע עבודה לסטודנטים במהלך שנת הלימודים (משהו דומה לפרוייקט פר"ח). אתה מוזמן לפנות אלי במסר אם אתה מעוניין.

dafgol

New member
וואלה ? איזו שנה אתה ?

זה לא פשוט ....אני יודעת כי אני למדתי במסגרת לימודיי קצת משפטים ( למדתי מנהל עסקים ומנהל בתי מלון ) ואח שלי עורך דין בעצמו..... בהצלחה בלימודים בהתמחות ובסטאג'......

למעלה