קשר בין שני מטורפים

קשר בין שני מטורפים

אני בחורה עדינה וגם וולגארית, שלא ממש יודעת מה רוצה לעשות בחיים. ניראית בסדר, לא משהו, עם עבודה דירה ורכב. הוא בחור עדין וגם וולגארי, מובטל, שכרגע עסוק בלנסות לעמוד על הרגליים. האם שני מינוסים עושים פלוס? או שמא אם אתה טיפוס חלש ומבולבל אתה צריך לידך מישהו חזק שיודע מה הוא רוצה מעצמו? מצד אחד יש לנו המון דברים משותפים: חששות, פחדים, סימפטומים, תהיות, חוויות... מצד שני הוא עזב אותי באומרו שהוא צריך מישהי חזקה לידו. האם הוא לא מעריך את זה שאני יכולה להזדהות איתו מנסיוני? או שאני טועה...

danshan

New member
מממ....

תשמעי הטענה הרווחת היא שדווקא הפכים נמשכים ואני לא יכול להתווכח עם זה כי זו טענה די נכונה אבל וזה אבל גדול... אני חושב אולי בנאיביות שם יש אהבה לא צריך שום דבר אחר כל הדברים מסביב הם קוסמטיקה שניתנת לשינוי... מה שאני לא כל כך מבין הוא שאם הוא עזב אותך אב מה למעשה השאלה?

השאלה כנראה באה

מהתחבטויות של אחרי פרידה - אתה לא מכיר את זה? גם אם עזבו אותך אתה ממשיך להתבשל בתוך זה ולחפש איפה היית לא בסדר. זה שלב שחייבים לעבור, אחרת הפרידה איננה פרידה
נכון, זה חסר טעם, ויש מקום לוותר על ההתעסקות המיותרת הזו - אבל להגיד למישהו לא להתעסק עם זה זה עוד יותר מיותר; הרי זה יקרה בכל מקרה. צריך לעשות את זה, לעבור את השלב הזה ולהמשיך הלאה. ובקשר לשואלת המקורית - אין כאן שאלה של האם את צודקת או טועה. כמובן שאת יכולה להזדהות איתו, וכמובן שיש בזה משהו - אבל זה כנראה לא מה שהוא מחפש. הוא צריך דווקא אחת שתרים אותו למעלה, ולא שתישאר איתו למטה. את כנראה צודקת בקשר אלייך - אבל רק הוא יודע מה הוא צריך ורוצה לעצמו, ומה יביא לו שינוי ושיפור לחייו. מאחלת לך שתבריאי מהשלב הזה במהרה, קבלי
בינתיים ותשתדלי לחייך

seeyou

New member
"בחורה עדינה וגם וולגארית"?../images/Emo24.gif

קצת לא מסתדר לי כמו שגם ההנחה שלך ש2 תכונות שליליות מייצרות תכונה חיובית אם לך יש מינוס בבנק וגם לבן זוגך...אז אתם מיליונרים? לכולנו יש מטרות בחיים בגיל 27 את אמורה לדעת מה הן... אם את רוצה לבנות מערכת יחסים ממוסדת,אז השידוך לא מתאים כול כך... אבל מה שגבר חושב ומה שאישה מרגישה זה שונה... keep smiling יוסי

למעלה