ראגא-טראנס..

Split Man

New member
ראגא-טראנס..

חח מה שלומכם הבוקר? הכל תקין? אני שמח! יש לי שאלה אליכם.. שמעתי אתמול שיר שהוא במקצב של דאנס-טראנס (לא מבין בזה.. אבל הבנתם לאיזה מקצב אני מתכוון בטח) אבל לא מהאלה עם המנגינות וזה.. סתם מקצב רגיל כזה.. וקיצר, על המקצב הזה מישו שר ראגא.. אחד הדברים המטורפיםםםםםםםם! זה סגנון כזה? תופעה חד פעמית? ישמצב לשמות של שירים כאלה? אני ממש אודה לכם..

yaarasta

New member
קיים אבל בקושי

בתור משהו שהיה שומע הרבה טראנס פעם, אני יכול להגיד שהרבה שילובים ששמעתי נשמעים רע. אבל יש גם כאלה שנשמעים מצויין. כמו SKAZI - HIT AND RUN שילוב מנצח בין פישי הגדול לסקאזי.

Split Man

New member
תודה לכם!

ד"א מצאתי גם את השיר ששמעתי.. זה Groove Armada - Superstylin זה סגנון חזק ביותר! =]

Skream60

New member
לא בדיוק טראנס

Groove Armada זה הרכב צ'ילאאוט יש עוד הרבה בסגנון הזה. Ott למשל שעושים דאב אלקטרוני

יורו דאנס

או בשפה עממית
כל מיני דברים שנשמעים כמו מוזיקה אלקטרונית עם אמן כלשהו שזורק ליריקס בפטוואה.. אחד הקטעים הכי חריפים.. Basic - Wicked

Ras Or

New member
יש גם איזה להקת מטאל SUCK שהזמר

ג'מייקני, זה אומר שזה רגאיי?
ראס.

BullsDuDe

New member
אתה בטח מתכוון לskindred....

אחלה להקה, הם משלבים בין היתר רגאיי עם פאנק ומטאל, תוצאות ממש מגניבות מומלץ להיכנס למייספייס שלהם ולשמוע אותם www.myspace.com/skindred

Gouzita

New member
out of space

שכחתי של מי בגרסת טראנס.. אבל היה אתמול ברדיו.....

Dtiup

New member
הגבתי למי שרשם

שפרודיג'י זה טראנס- אז זה לא. טראנס אני יודע אבל זה לא הכי מעניין אוית בכל אופן.

למעלה