ראול ובריטני! לא הכל דיבורים!!

ראול ובריטני! לא הכל דיבורים!!

ראול הצליח לעלות לי את המצב רוח אחרי שצפיתי במי שקוראת לעצמה מקנזי. האמת, זה היה כזה ברור שהוא עומד לנשק את בריטני, כל הכבוד לו! אהבתי גם איך שבריטני נגחה בו "אתה תמיד תשאר נער מקהלה", עכשיו כשכבר אין לי מקנזי בסדרה אני מתחילה לחבב את השרלילה. היחידה שם שיש לה באמת ביצים, והסצנות שלה עם ג'י.טי תמיד מלוות באקשן ובחילופי אש. איזה יפה היה לדיאן הפאה הבלונדינית אה? היא הרבה הרבה יותר יפה מפיליס (שחר?
). אבל פליס הרגה אותי מצחוק "ממי לקחת את החליפה מג'ון טרוולטה?" האמת, עם גוף כזה כמו של דיאן הייתי לובשת דברים יותר סקסים, וגם השיער המיושן הזה, הרי עכשיו היא כבר לא שק עצמות, היא כבר לא צריכה להדגיש את הכיעור שאין עליה. היא צריכה להבליט את נתוניה המרשמים ולהדגיש את יופיה האין סופי. איי... איי... אני יסיים לפני שתקראו לי חיים נחמן ביאליק או קרן פלס... סה"כ פרק די נחמד (נו טוב, אף פרק לא יכול להיות בשבילי יותר מנחמד מאז שמאק עזבה...
)

../images/Emo210.gif פתחתי כבר שרשור

לא ראית? אם כי במילא לא נפתחים יותר מדי שרשורים אז חפיף... ולא ראית אטת הסצינה החזקה של ויקטור וניקי שכתבתי בטופיק "ממתקים לפורום"
ציפיתי לתגובות ממך ולתובנות שלך

../images/Emo6.gif חצי המשוגעת השנייה...

צהוב, ראית היום? נקרעתי מצחוק כשאשלי התישבה מול פיליס (אני נקרעת גם עכשיו) ושאלה אותה "את חובשת פאה?" ופיליס לא רק שנראתה כמו אחת שברחה מגהה היא גם עשתה עיוותים בפנים ואשלי ממש נבהלה וברחה...
ועוד אח"כ אשלי הולכת לג'ק ואומרת לו "הדברים משפיעים על פיליס יותר ממה שאתה חושב..."
אשלי ממש חשבה שפיליס השתגעה...
, לו רק ידעו היא וג'ק מה באמת קרה... אז מי אמר שצח"מ היא לא טלויזיה טובה? (ומצחיקה)

ים כחול

New member
ריקי סיקרנת אותי עכשיו../images/Emo13.gif

נשמע שהפרק היה מרתק לפי מה שכתבת
מחכה לאימייל שלך

enicegirl

New member
פשוט לא יכולה לסבול אותם!

איך פתאום ראול שם על בריטני ולהפך?? אז הבנו שנרקם בניהם משהו אני בחיים לא אשכח איך שראול אושפז כאשר הוא כמעט מת ורק לבריטני לא היה אכפת!! היא לא ראתה כלום ממטר, רק את בילי, נכון?? כל החברים עמדו והסתכלו בראול מאושפז, מבעד לזגוגית ורק בריטני באה כדי להראות נוכחות, לא כי באמת היה אכפת לה. מגעיל אותי לראות איך שראול שם עליה עכשיו...

למעלה