ראיון עם אשה רב-מימדית [לדרור בעיקר]

hamamin

New member
ראיון עם אשה רב-מימדית [לדרור בעיקר]

מיכוון שהפורום לא מרבה ליצג "מאמיני עבמים" הפנתי את הסירטון [שעה ,אנגלית]
לדרור.
יש גם תאור מפגשים ממשיים ,אחרי חצי שעה,עם חוצנים.
לי קשה באנגלית שוטפת,לא כתובה,בענינים מסובכים כאלה.

הקישור

תודה

איזה סיפור מדהים... באמת מאוד מורכב, היא מדברת על כך שהיא במקור ממימד אחר של מציאות מקבילה, שזה לדעתי אחד הדברים שהכי קשה להבין, לא משנה באיזו שפה. אני צריכה לשמוע כמה הרצאות על יקומים מקבילים, מכניקת קוונטים, תאוריית המיתרים וכיו"ב -- ואז אולי אוכל להסביר לעצמי את ה"מכניקה" של יקומים מקבילים (כמובן, כל הסבר מדעי שקיים היום בנושא הוא תאורטי בלבד, אבל בכל זאת נחשב), אני חושבת שנכון לעכשיו, אני מבינה רק את הרעיון באופן כללי.

היא מתארת עבר מאוד קשה והתעללות נוראית מצד שני הוריה, ודווקא החוצנים שהיא פגשה בביתה כילדה, רצו לעזור לה ולחלץ אותה מהסבל הזה. שמחתי מאוד לשמוע ממנה, שלא כל הרפטיליאנים רעים או בעלי אג'נדה זדונית -- זה מה שחשבתי תמיד, למרות שאין לי ניסיון אישי איתם (לפחות לא מהחיים האלה). לטענתה, היא רפטיליאנית למחצה, ולדעתי היא מקרינה משהו מאוד חיובי ועוצמתי.

לטענתה, היא מבינה שכל הסבל הנוראי שעברה בילדותה (במימד המציאות הזה) נועד להכשיר אותה למלא את תפקידה במציאות הארצית של שלושה מימדים. התפקיד שלה ושל אחרים כמותה הוא להביא שלום לעולם.

פרט נוסף מעניין שעלה בראיון הוא טענתה, שהאנונאקי, אלה שהגיעו מפלנטת ניבירו בתקופה שמוכרת לנו כשומרית העתיקה, נחלקים לכמה מינים שונים, חלקם לא אנושיים.

אני חייבת לציין בדרך אגב, שלדעתי ההכרה בתופעת העב"מים ובקיומם של מינים וציוויליזציות על פלנטות אחרות, לא קשורה בכלל לאמונה, גם אם יש צורך לבחור למי אנחנו מאמינים ולמי לא -- זה פשוט עניין של מודעות/ נכונות להכיר במציאות.

hamamin

New member
"אמונה" שמתי במרכאות,במובן הפשוט

מילה שימושית לכיוונים שונים.
---אני מאמין למשרד הבריאות ושותה מים מהברז----שונה מ"אני מאמין במשיח צידקנו
שיבוא במהרה ויפרק את ה"פסל" של אגם מכיכר- דיזנגוף,במהרה בימנו ,אמן".
מנגנון\תוכנת העבודה של המח שלנו,של כולנו ,בנוי על אמונה כקיצור דרך שחוסך זמן רב ואנרגיה.
אם הינו צריכים לחשוב "מדעית " [מדע משורש ידיעה]כל פעם מחדש על כל דבר בלי ל"האמין" אוטומטית
הינו ישנים עוד על העצים או במערות.
למעשה רוב מה שאנחנו רואים ממש ורוב מה שאנחנו יודעים ממש הוא זיכרון של אמונות גם ההסתברות [הלא מאה אחוז נכונה]
שהמעלית אמנם הגיעה כשהדלת שלה נפתחת וגם שהרמזור הירוק במעבר חציה אכן חוסם את המכוניות ומאפשר הליכה---זו אמונה פשוטה ואוטומטית.
גם מה שמקובל בתרבות שמי שראה עבם או דיבר עם חוצנים הוא מקרה פתולוגי,זו אמונה בעיקרה.
יש גם שהיא צודקת.
מכאן יוצא שדווקא שמי שמאמין ,סטטיסטית,כמותית ומדעית לעדויות רבות מאוד ומוצקות על קיום עבמים הוא "חוקר עבמים מדעי" לעומת מי שראה חוצנים
ליד מיטתו או ביער שהוא הרבה פחות "אמין" מחוקר עבמים רציני ומקובל----
מניפלאות התבונה של מין האדם.
בעלי חיים,החיות ,הרבה יותר לוגיות ומדעיות בתפיסת עולמן וגם הרבה יותר "שפויות בדעתן" ---
מה שמנע מהן התפתחות מדעית,פילוסופית ואמנותית שמבוססת על חלום בהקיץ,אמונות וטיפה טרוף בריא-----
לכן ידע אנושי בפשטות ,שלא בשעת מבחן בגרות במתימטיקה למשל, הוא מקבץ אמונות ישנות ושימושיות שנהפכו ל"הכרה באמת"
בדרך אגב כמובן.

פורטי40

New member
האם כל האמונות זהות?

שני מיליארד איש מאמינים שישו הילך על הכנרת. גיסתי האמינה שסימני החריכה בשדה ליד חיפה היו של נחיתת חללית חוצנית, אני מאמין שניקוי שיניים מעצים את בריאותן, בן זוגי מאמין שאם נחקור את מחלת הסרטן נגיע לתרופה נגדה. בן גוריון האמין שהכרזה על מדינת ישראל תשפר את מצב היהודים באיזור.
אני חושב שאתה מבלבל בין "אמונה" ו"חזון".

hamamin

New member
אני ציני מידי להשתמש במושג "חזון"

חוץ מזה חזון הוא עתידני ואמונה היא בדרך כלל עברית [מקודם כזה]
בן גוריון ביצע והפרשנים קראו לזה חזון.
הרצל חזה אבל אירגן שבט של מאמינים-מבצעים של החזון שלו.
עכשיו לעניין רציני יותר שהוא גיסתך-----
היא צדקה ואכן נפל\הושמד\חוסל עבם ליד חיפה עשרות שנים אחורה,בשנות השמונים,לא זוכר בדיוק,
והעיתונאים ארבל שחזרה בתשובה בינתיים, דיווחה.
התכונה האמונתית\אמונית בתוכנת ההפעלה של האדם שבצורה הכי מגוחכת מאמין אלפי שנה שבחור תמהוני מבית לחם
הוא אלוהים כזה ושאלוהים אחר אוהב את העצירות מהמצות בפסח ושאלוהים אחר אוהב פירורי אדם מרוחים על קירות ועוד בסוף
זה אותו אלוהים---זה טימטום כל כך נישגב שראוי לבדקו.
עבמים יש ויש----- ואולי הם אחראים לפחות לחלק מהטימטום הקולוסלי הזה----ברור גם שכל ה"אלוהימים" בעבר היו ועודם מתחזים.
בקשר למצב היהודים דווקא טורונטו הוא הפתרון-חזון הנכון לשעה זו,לפחות.
יש לי שם חבר ילדות [כ62 שנה]שלא מאמין בעבמים בגרוש אבל אנחנו עוד משוחחים ברשת ----

כל-כך נכון... וכתוב בצורה כל-כך משעשעת

אני רק חייבת לציין משהו לגבי ישוע, שהיה מוביל דעה מאוד רדיקלי, אבל מעט מאוד אנשים באמת הבינו נכון את כוונותיו. לדעתי, אלה שטוענים להיות ממשיכי דרכו, רחוקים מאוד מדרכו המקורית. אני לא חושבת שהוא התכוון להקים כת או דת חדשה, מונותאיסטית ומושחתת בדיוק כמו זו שנגדה הוא התקומם... אבל הטימטום האנושי היה ועודו אחד המעצבים הגדולים של התרבות (או במילים אחרות, אנחנו צריכים יותר אנשים לא מטומטמים בעולם, ואין שום בעיה שהם יהיו אנושיים
).

אני מניחה שזה גם עניין של השקפה

מסכימה איתך מאוד לגבי המוזרות של האמונות והדעות הקדומות שמאפיינות את התרבות האנושית, אני גם יודעת מהיכרות אישית, שחשיבה של חתולים וכלבים למשל, היא הרבה יותר הגיונית מזו של בני-אדם, וההתנהגות שלהם בהתאם -- אבל לא בגלל שיש להם יותר יכולת קוגניטיבית (ההיפך הוא הנכון במקרה הזה), אלא בגלל שהם משוחררים מכל מיני אמונות מגבילות שמקבעות את המחשבה והתפיסה.
אצלם אין סתירה בין תקשור עם ישויות שאינן בגוף פיזי לבין ההיגיון, כיוון שבתרבות שלהם מעולם לא נוצרה ההפרדה המלאכותית הזו בין הדברים -- הכל חלק מהעולם ומהיקום, וההכרה בכך באה באופן טבעי, בלי להסתבך במחשבות.

לדעתי, נעשה עוול משווע לאנשים שיש להם האומץ להעיד על מפגשים עם אסטרונאוטים חוץ-פלנטריים. זה כל-כך לא הוגן ולא נכון לקטלג את החוויות שלהם אוטומטית כסוג של הפרעה נפשית או במקרה הטוב, שיתוק שינה (תופעה נפוצה שיכולה לקרות אצל כל אחד ולא מעידה על בעיה בד"כ). הרושם שלי הוא, שכל המאבחנים האוטומטיים והמקטלגים למיניהם פועלים מתוך פחד -- הם לא מסוגלים כרגע להכיל את המציאות, אז הם מחפשים ו"מוצאים" הסברים אלטרנטיביים.

רציתי רק לדעת - אם אפשר...

איזה 'הכרות אישית' צריך כדי לדעת כל כך טוב ובבטחון כה רב מה מתרחש במוחם של חתולים וכלבים ?
ומנין הבטחון הזה כי חשיבתם הינה הרבה יותר הגיונית משל בני-אדם.
(מתי דיברת לאחרונה עם חתול או כלב ).

פורטי40

New member
הכלבה שלי לא דברה אלי, אבל היא נוהגת בהגיון

התנהגות של כלב (או חתול) היא הגיונית. באשר לדרך חשיבתם, אם התנהגות משקפת חשיבה, אז גם חשיבתם הגיונית

שאלה לדרור

צפיתי בראיון במלואו.

מדוע את מתייחסת לראיון הזה כאילו כל מילה בו היא אמת מוחלטת? אולי מדובר בהזיה?

יושבת אישה המספרת סיפור שבינו ובין המציאות כפי שאנחנו מכירים אותה אין כל קשר ואין צורך באיזה שהיא הוכחה לסיפורים היוצאים מהכלל שהיא מספרת?

אם מאית ממה שהאישה הזו תיארה בראיון נכון אז אנחנו חיים באפלה מוחלטת והמציאות כפי שאנחנו חושבים שהיא מתקיימת איננה בעצם.

אודה להתייחסות.

מחכה לדרור

או אולי למאמין שהביא את הקישור. למה להאמין לסיפור כל כך פנטסטי ללא הוכחות ואם יש הוכחות אולי תשתפו גם אותי?

העיקרון המנחה אותי: כבדהו וחשדהו

אני לא מתייחסת לדבריה כאל אמת מוחלטת, יתכנו גם הסברים אחרים לתחושות ולחוויות שהיא מתארת, אבל מאחר שאין לי דרך לבדוק את זה, אני לוקחת בחשבון גם את האפשרות שהיא דוברת אמת.

מדברים שכבר קראתי ושמעתי בעבר, אני משוכנעת שאנחנו אכן מוחזקים באפלה, מתוך אינטרסים של גורמים ממשלתיים ותאגידיים ברחבי העולם. אפילו מצפיה במהדורות החדשות ניתן להבין, עד כמה ממשלות שונות פועלות באופן שפוגע בזכויות האזרחים, שהן אמורות לשרת. דוגמה מהימים האחרונים היא חשיפת האזנות הסתר לאזרחים ע"י ממשלת ארה"ב.
למיטב הבנתי, יש השתקה מכוונת של הרבה דברים וצריך הרבה אומץ כדי לחשוף עובדות שהמימסד מעדיף להסתיר. לכן, אני חושבת שראוי להתייחס לעדויות מהסוג הזה במלוא הרצינות וכמו לגבי כל דבר אחר, לשמור על מידה בריאה של סקפטיות ותמיד להפעיל שיקול-דעת עצמאי.

u333

New member
אמצא לך הרבה כאלה - במוסד על הגבעה קרוב אלי !

למעלה