ראיון עם הילדה שמגלמת את פיית כולל ספוילר

sigalit1000

New member
ראיון עם הילדה שמגלמת את פיית כולל ספוילר

איך זה לעבוד עם מלודי [השחקנית שמשחקת את ניקי]: "כולם קוראים לה "מל", והיא כל כך טבעית, גם היא התחילה לשחק שהייתה קטנה" מלודי תמיד דואגת שידאגו לילדה שמגלמת את פיית על הסט.

איך זה לעבוד עם קלי [השחקנית שמגלמת את סייג']: "קלי היא כזו מתוקה, בהרבה סצנות אני אמורה לשנוא אותה, וזה קשה, כי אחרי הסצנה היא מחייכת אליי ואנחנו מתחבקות"... "קלי היא שחקנית מדהימה ואני ממש אוהבת שיש לנו סצנות ביחד, בעיקר סצנות שרק שתינו מופיעות בהן"

איך זה לעבוד עם ג'וש [השחקן שמגלם את ניק: "הוא נהדר, הוא אמר לי שבכל רגע או שלב שאצטרך הוא נמצא כאן בשבילי ואם אצטרך משהו בכל שלב לחייג אליו"

איך זה לעבוד עם יתר הילדים בצחמ? "זה ממש כייף שיש עוד ילדים בצילומים, לרוב אני עובדת עם המבוגרים וזה גם בסדר, ששאר הילדים בסט גם זה כייף, אנחנו אוכלים יחד עוגה ומכינים שיעורים ואז אני לא היחידה שמכינה שיעורים בסט"

מה היא הסצנה המעודפת שצילמת בצחמ?: " הסצנה המעודפת עליי, הייתה מאוד אמוציונלית עם קלי וג'וש [ניק וסייג'] והיו בה כל כך הרבה רגשות, זו הסצנה שסיפרו לי שכריסטיאן לא שרד, אחרי הסצנה התחבקנו אחד עם השני וידענו שעשינו עבודה מצויינת, אחרי הסצנה סיפרו לי שכריסטיאן שרד ונחטף"

מה דעתך על הסיפור של כריסטיאן ואיך פיית תגיב?: "היא לא יודעת אם פיית תסלח לשרון אי פעם, פיית מגלה צד חדש ורע בשרון שהיא לא מכירה, צד שפוגע, שרון פוגעת בדבר הכי חשוב לפיית, אח שלה התינוק כריסטיאן" אסור לה להרחיב כי זה ספוילר....

איך זה להפוך לאחות גדולה?: "כייף, אין לי אחים קטנים במציאות, יש לי שתי אחיות גדולות".... "פיית ממש מאושרת להפוך לאחות גדולה, התאומים שמגלמים את כריסטיאן מקסימים וכייף ונוח לעבוד איתם"

מה החלק שאת הכי אוהבת לשחק ומה עבודת המשחק המעודפת עלייך?: "עבודת המשחק המעודפת עליי היא היכולת להעמיד פנים שאני כל כך הרבה אנשים אחרים, אני אוהבת לנסוע ולצלם באתרי צילום שונים ולחוות סגנונות חיים שונים של אנשים, אני מרגישה שהעבודה שלי היא כמו בית ספר אני כל הזמן לומדת משהו חדש, אני מאוד מקווה להמשיך לעשות זאת בעתיד ואם כן אהיה עם הרבה מזל"....

שני דברים מעניינים: הראשון, אין שום התייחסות לשחקנית שמגלמת את שרון השני, פיית לא יודעת אם היא תסלח לשרון כלומר הספוילר ששרון צפויה לגלות כל יום שהתינוק שהיא מגדלת הוא כריסטיאן ניומן ותשתוק ואפילו תפעל להסתיר הוא אכן נכון....

sigalit1000

New member
עוד כמה ספוילרים

השחקנית שמשחקת את ג'יל סיפרה שבילי החדש יהיה שונה מבילי הישן, הוא ינסה להשיג את משפחתו בחזרה ואם יכשל הוא יקח את ג'וני וילחם על משמורת משותפת על קייטי, גם המשפחה המורחבת חשובה לו מאוד....

ההסתבכויות של נוח רק התחילו ויהיו עוד הרבה התפתחויות בסיפור....

סייג' כבר אתמול הבינה שדוקטור אנדרסון מנסה לסכסךולא לעזור ושיש לה מטרות רעות, דוקטור אנדרסון נחרדת מהקירבה של סייג' לכריסטיאן ומהעובדה שניק חזר לסייג' מה שיגרום לה לבצע טעות, הסיפור של התינוק יסתיים בפברואר ואז יתחיל החלק הבא של הסיפור עם המרובע: צ'לסי/אדם/סייג'/ניק

הילארי תבין שהנשיקה של ניל וניקי הייתה רק בשביל להרחיק אותה, הילארי מפתה את ניל....

מקס יגרום לבעיות בין אבי ובן ולא ברור איך הקשר ביניהם ישרוד....

פטי צפויה לחזור בפברואר לא ברור לאיזה מהסיפורים.....

הסיפור של המחלה של אשלי והרופא הולך להיות סיפור מוביל ומרכזי עם הרבה התפתחויות מפתיעות....

ohadcarrington

New member
בילי...

החדש נראה ממש לא קשור, בכלל העלילה שהצמידו לו לא קשורה לבילי, בילי חסר עמוד שדרה כבר שנים, למה להרוס?

&nbsp
כן הבנתי שנוח בצרות, לפחות עושים משהו עם הדמות שלו...
&nbsp
פברואר? אה, ישר לסוויפס...
&nbsp
אהבתי את אבי ובן, מקווה שהם יישארו ביחד ושאשלי תהיה בסדר

&nbsp
אולי פטי משתלבת עם הסיפור של התינוק?

ohadcarrington

New member
עם בילי החדש, אני רשמית מעדיף אותם פרודים...

ממש לא מתאימים ביחד...

ohadcarrington

New member
וואי הוא ממש לא מתאים לתפקיד של בילי...

וכן חזרתי מחופשת המחלה שלי

למעלה