ראיתי את יונתןןןן

ראיתי את יונתןןןן

ראיתי את יונתן היום והיינו ממש צמודים אפילו הכתף שלנו נגעה אחת בשנייה וואיי הוא כזה חמודד כולי רעדתייי הוא כזה מאמי ויפהה פי אלף מהמציאותתת יונתן חולה עליךךך נ.ב ראיתי אותו במקרה.....ליד חיפה וזהו .....חחח

בדלית אל כרמל

זה כפר ליד חיפה שגרים בו דרוזיםם הוא כזה נכנס לחנות והסתכל על פעמון חחחח איזה חמודד

yuviz

New member
היום הייתי בדלית אל כרמל!!!11

מתי לעזאזל ראית אותו ואני לא?!?!??!1 אוףף סעמק.. זה לא אישי חח

noam666

New member
למהה

שאני הייתי שם עם בטיול השנתי המפגר שלנו הוא לא היההההההההההה?! איזה כיף לך!!

גם אני ראיתי את אלמה אתמול בלילה

אתמול בלילה חלמתי שאני רואה אותה התעוררתי עם חיוך על הפנים זה היה כיף !!! אלמה בן זאב אוהב אותךךךךךךךךךךךךךךךך אושרי וצליל !!! הכי הרבה

חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

איזה קרועעעעעעעעע חחחחחחחחחחחחח אתה יודע,אני אחותה!!!!!! (של אלמו'ש) אני רק צריכה להודיע לה חחחחחחח יודע מה?! אתה בעלה ואני אחותה, כי אני בקטע של בנים חחחחחחח

מה בעלה אני צעיר בואי נתחיל לאט לאט

עוד 5 שנים להיות בעלה בכיף אבל הולכים שלב שלב לא ישר קופצים על המציאה

חחח..!

אני מוכנה להתחלק לשניים בשבילכם!

חחחחחחחח

אלמה סיכמנו שאת אחותי חחחחחח אמרתי לאושרי שאני בקטע של בנים אני לא אוכל להיות אישתך, אז אני אחותך.... חחחחחח

ayeltush1

New member
../images/Emo123.gif../images/Emo123.gif../images/Emo123.gif../images/Emo123.gif../images/Emo123.gif../images/Emo123.gif../images/Emo123.gif../images/Emo123.gif../images/Emo123.gif../images/Emo123.gif[-../images/Emo123.gif

גררררררררררררררר יהונתןןןןן בעלי ורק שלייי~~!!! גמאני רוצהההה ליראות אותייייייייי יהונתןןן המושלםםםםםםםםםםם ויהונתן רושמים עם ה גררררר

למעלה