ראיתי את מיקה לפני שבוע וחצי...!!!

sivanika

New member
ראיתי את מיקה לפני שבוע וחצי...!!!

בדיוק ביום ההולדת שלי!!! לא יאמן..... מצטערת שלא כתבתי על זה קודם....הייה לי שבוע מטורף!!! בטח שמעתם אבל מי שלא שמע.... הוא עשה בלוס אנג'לס מפגש בבברלי הילס.... היינו אמורים להגיע כדיי לקבל גלידה וכרטיס חינם להופעה שלו שהיתה במועדון ROXY (יום אחרי). הוא הייה שם כדיי לחלק את הגלידה :) גדול! הוא ממש טוב בדברים האלה וביחס המדהים למעריצים שלו.... הגעתי לשם מוקדם ונפגשנו שם עם המעריצים האלרים מה MIKA FAN CLUB שחלקם הגיעו במיוחד מקנדה. הייה תור של 300-400 אנשים... ומיקה נתן גלידה לכולם.... הוא יש בתוך האוטו גלידה זה הייה ממש מגניב. בגלל שהיינו בהתחלת התור קיבלנו גלידה ממישהו אחר.... כי מיקה עוד לא הייה...אבל האחרים קבלו ממנו! אנחנו עמדנו בצד וחיכינו שיתן לכולם חשבנו שאולי יהייה מזל ואחרי נוכל לדבר איתו קצת אבל בסוף הוא דיי ברח משם כי היו מלא אנשים. בזמן שהוא חילק גלידה הוא ראה אותי קצת מרחוק ונופף לי לשלום :) אז שמחתי שהוא עדיין זוכר אותי :) חמווווד. יום אחרי היתה ההופעה... הגענו מוקדם והיינו שורה ראשונה :) הייה גדול! וממש כייף לשמוע את השירים החדשים :) שהוא שר LOVE TODAY הוא שם לי את המקרופון בפנים כדיי שאשיר.... צרחתי ושרתי 2 שניות... חחח אחרי ההופעה הייה לנו מזל ומיקה רצה להפגש איתו מה MFC.... כי הוא זוכר הרבה מאיתנו.... חמוד.....כרגיל!. הכניסו 13 מאיתנו לפגוש אותו :) הוא הייה ממש נחמד לכולם ולא התנפלנו עליו....הכל הייה ממש רגוע והוא דיבר עם כל אחד קצת... שהוא הגיע אליי הוא אמר "היי סיון" ונתן לי חיבוק.... הוא עוד זוכר את השם שלי!!! יש לו זכרון מדהים..... ושאל אם אני עוד גרה בלוס אנג'לס ואמרתי לו שכן וסיםרתי לו איזה סיפור על הצרוף מקרים הזה שהוא בא בדיוק ביום ההולדת שלי....והוא אמר לי מזל טוב.... שאלתי אותו מתי הדיסק יצר והוא אמר בסתיו.... אבל שהוא מתכנן להוציא עוד משהו בקרוב... שיהייה LIMITED ADITTION... נראה לי שזה יהייה משהו אקוסטי :) הצטלמנו איתו תמונה קבוצתית והוא שאל אם אנחנו רוצים תמונה כל אחד לחוד (כי הוא פשוט נחמד!) וכמובן שאמרנו כן אז הוא הצטלם עם כולנו..... זהו אח"כ אמרנו ביי לכולם ... הייה מדהים!

למעלה