ראיתי והתאכזבתי (לא ספוילר).

ראיתי והתאכזבתי (לא ספוילר).

כבר הרבה שנים אני רוצה לראות את הסופרבול. לא שאני מבין את כל החוקים של המשחק - פשוט לראות על מה המהומה. מה מחזיק מאות מיליונים אמריקאים מול המסך במשך 4 שעות, עוד מיליונים בעולם - שלא נדבר על מאות השעות שנשפכות לפני המשחק - ואלו שעוד יבואו אחרי המשחק כאשר מנתחים כל שניה של המהלכים שהיו, ואת מי מכתירים ועל מי יורדים.
אז התכוננתי מראש. כל השבת לא יצאתי מהמיטה. אספתי שעות שינה כדי שאשאר ער כל המשחק. הצלחתי.
ראיתי בפוקס ספורט.
מה שראיתי היה 4X15 דקות נטו של משחק, ובערך 180 דקות של הילוכים חוזרים, פרומואים להוקי, כדור סל, גולף ועוד כיוצא בהללו.
רק בשביל ההופעה במחצית היה כדאי להשאר: מדהים!
בפעם הבאה אקליט ואריץ את ההקלטה כדי שאוכל לראות משחק פוטבול ולא אבזבז זמן שינה טובה.
יאללה קדימה: רדו עלי...
אה, שכחתי: היה שחקן מסכן שישב מדוכא והמצלמה התמקדה עליו הרבה. האם זה בגלל שבגללו הכדור עבר לקבוצה השניה?

omrili77

New member
אם היית צופה בערוץ עם פרסומות היית מתאכזב פחות

חלק גדול מהכיף הוא הפרסומות המופקות במיוחד עבור הסופרבול, בפוקס אמנם רואים שידור ב-HD אבל מפסידים חצי מהכיף.

wings16

New member
אז ככה

אני מניח שברשת היית יכול לראות את המשחק עם הפרסומות. אין ספק שיש יותר מדי הפסקות אבל לפחות בסופרבול הפרסומות זה חלק מהעניין. שני דברים נוספים:
1. אם אתה לא מכיר את החוקים מספיק טוב, נסה לראות עם משהו שכן. זה עולם אחר לראות פוטבול שמבינים את החוקים החשובים. אני לא מבין גדול בפוטבול אבל זכור לי כשהסבירו לי את חוק הארבעה נסיונות ל- 10 יארד פתאום התחלתי להבין מה קורה על המגרש. וכל משחק שאני רואה אני לומד דברים חדשים (אני רואה רק כמה משחקים בודדים בשנה כולל הסופרבול).
2. הסופרבול בארה"ב זה סוג של חג ולא כל המליונים שיושבים כל שנה ורואים את הסופרבול בהכרח אוהבים פוטבול. זה פשוט סיבה למסיבה ומפגש עם חברים. שאלה מאוד נפוצה בשבוע לפני הסופרבול היא "איפה אתה בסופרבול". כמו שהרבה אנשים בישראל שבחיים לא ראו כדורגל ישבו עם חברים ויראו את גמר גביע העולם.

למעלה