ראיתם את ההום ראן של פט ברל? קבלו קישור

גם הלילה היה מעניין

13 אינינגים בין היאנקיז לריינג'רס בטקסס, במה שיכול להיות פריוויו לALDS. הריינג'רס שמשחקים רע היו צריכים את הניצחון ואחרי HR משווה של נלסון קרוז שפתח את הבוטום 8 הוא חובט ווק-אוף HR בבוטום 13 לתת לטקסס ניצחון. 19 פיצ'רים(!) זרקו במשחק שנגמר אחרי 5 שעות, שיא AL חדש. מזל שהרוסטרים התרחבו כמובן. הרייז צמצמו את הפער מהיאנקיז ל1.5 משחקים עם ניצחון בטורונטו בעוד משחק משוגע. הם עלו ליתרון 6-0 עוד לפני שהבלו ג'ייז עלו לחבוט. הובילו 8-1 אבל קאמבק של הבלו ג'ייז נחתם עם 2 הומרים של מי אם לא - חוזה בטיסטה -שהשוו את המשחק 8-8. בטיסטה עם 46 HRים, 12 יותר מכל שחקן אחר בAL. אף אחד מהם אגב לא היה לRF. הרייז ניצחו למרות זאת, 9-8 מראן באררור בטופ 9. היה משחק אפילו יותר ארוך מבחינת אינינגים - האיינג'לס והמרינרס שיחקו 14 אינינגים לפני שבובי אבריו חבט ווק-אוף HR. זה הגיע אחרי 16 אינינגים שהאיינג'לס שיחקו במשחק לפני זה...שווה לראות בהיילייטס דאבל פליי יפהפה של המרינרס שהציל להם את המשחק ב11 אאל"ט. סיאטל נכנסה לטופ 9 בפיגור 3-1 אבל הצליחה להשוות מול רודני. אותו מצב היה בסינסינטי - הפייראטס נכנסו לתשיעי בפיגור 3-1 והשוו 3-3, אבל גם פה הקבוצה הביתית ניצחה באינינג ה11 הפעם מפילדרס צ'ויס. זה קטע רצף של 5 הפסדים לסינסי והרוויח להם משחק מול הקארדס שהפסידו לאטלנטה. הברייבס נשארו משחק מאחורי הפיליז ויותר חשוב גם ביתרון משחק בווילד קארד. הפיליז ניצחו משחק רביעי רצוף, הפעם בניו יורק אצל המטס שקיבלו חדשות רעות לפני המשחק - יוהאן סנטנה יצטרך לעבור ניתוח בכתף וגמר את העונה - הם מקווים מאוד שיתחיל את העונה הבאה בזמן. רוי האלידיי לא הבריק אבל זה הספיק לפילי ולו לניצחון 18. וכמובן הכי מעניין מה שקורה בNL ווסט, הפאדרס שהספיקו להגיע ל10 הפסדים רצוף מאז העדכון האחרון שלי עשו סוויפ לדודג'רס וחזרו קצת לעניינים עם יתרון של 2 משחקים...אבל עכשיו התחילה סדרה בבית עם הג'ייאנטס שלקחו את 2 המשחקים הראשונים כולל הלילה 1-0 בקרב של 2 שמאליים סנצ'ז וריצ'רד. אז כרגע 2 הקבוצות בשוויון בראש הבית, משחק אחד מאחורי הברייבס בווילד קארד. ויש גם איום ממקום אחר - הרוקיז הרותחים ניצחו 8 ברציפות בהובלת טולוויצקי (8 הומרים בשמונת המשחקים האלו, כולל 2 הלילה) וגונזאלז כמובן. הם רק 2.5 משחקים מאחורי 2 הקבוצות עכשיו. היום ומחר הג'ייאנטס והפאדרס יסיימו את הסדרה שלהם ואז הפאדרס נוסעים לקולורדו, שם קשה מאוד לנצח את הרוקיז המעולים בקורס. בכלל לפאדרס יהיה קשה ברואד טריפ שמיד אחריו מגיעה סדרה של 4 בסנט לואיס ועוד 3 בלוס אנג'לס. SF בסוף הסדרה חוזרת הבית להום-סטנד ואז סדרה בשיקגו לפני שתצא גם היא לסדרה בקולורדו. הפאדרס יסגרו את העונה בSF בסדרה שיכולה להיות ענקית. הרוקיז אבל חזק בעניינים - יש קצת חשש מה יקרה כשהם ייצאו מקורס כי מאזן החוץ של הקבוצה הזו די עלוב אבל את הפאדרס והג'ייאנטס הם מארחים וכבר ראינו אותם נותנים פיניש חזק. הדודג'רס בינתיים צנחו עם 8 הפסדים רצוף ולמרות הניצחון הלילה ב11 אינינגים נמצאים מתחת ל500. ונעדכן גם שהוויט סוקס צמצמו הלילה ל5 משחקים את הפיגור מול הטווינס, אחרי שמחקו פיגור 3-1 בשמיני מול קנזס וניצחו 4-3. מני עדיין מחפש אקסטרה בייס היט או RBI ראשון במדי שיקגו מאז שהגיע מLA. הטווינס הפסידו בקליבלנד לCG שאטאאוט של קרמונה, כשקרל פבאנו בצד השני מרשה 2 ראנס ב8 אינינגים - CG נוסף ושביעי שלו העונה. אחלה לילה.

JayneCobb

New member
../images/Emo207.gif - עוד קבוצה בפנטזי לא מתוחזקת

נראה לי שהבעלים של הקבוצה שאני נגדה השבוע גם פרש בלי להודיע... יש לו בליינאפ את יוהאן סנטנה,קארל פאבאנו,איאן סטיוארט ועוד 3 שחקנים שהם D2D... ויש מחליפים על הספסל, וגם בתור FA...אבל אין עונה... לא שאני מתלונן, אני צריך את ה W...אבל עדיין...

BB FuNaTiC

New member
אתה צודק וזה מרגיז....

נאלץ לעשות כמה שינוים לקראת העונה הבאה. לפחות יהיה מעניין באוף סיזון :-\

JayneCobb

New member
אולי...

נביא את המק'קורט שיפסיד בקרב על הדודג'רס להשתלט על קבוצה?

למעלה