ראסטות אחיי

Dtiup

New member
ראסטות אחיי

אני מבקש מכם, בקשה גדולה מאוד שחשובה לי מאוד. אבא שלי במצב לא טוב, פתאום, משום מקום.. לא שתה לא עישן, ראסטא פשוט כך. אני מבקש מכם שאו תפילה לשלומו.. קראו פרק תהילים עשו כל מה שאתם יכולים אנא מכם, תודה רבה ONE LOVE

Dtiup

New member
אני רוצה רק להוסיף

שכרגע אין לו סיכויים לשרוד.. בבקשה מכם שאו תפילה, ברכה , משהו זה לא הגיוני שמשום מקום כך זה בא.. שמע ישראל יהוה אליהינו יהוה אחד. תודה רבה רבה לכם.

ק ר ח

New member
כולי תקווה שנס יקרה

והם קורים כל יום,מחר אני אקדיש את כל התפילות שאני עושה לאביך,אם את/ה יכול/ה לשלוח לי את השם המלא שלו במסרים זה יהיה מצוין

s h i d a n

New member
אחי

קודם כל, אני מאחל לאבא שלך רק בריאות ושיצא מהמצב שהוא נקלע אליו. דבר שני אחי, אתה חייב להיות חזק, לפני ההודעות שלך אפשר להבין שאתה לחוץ ומפוחד(ובצדק, זה טיבעי לגמרי), אבל אחי, תרגע קצת תיהיה חזק בשבילך ובשביל אבא שלך וכך תאכל גם לעזור לו במה שאתה יכול. בכל מיקרה, אנחנו כאן מתפללים לשלומו! בלאס מאן!!

tulikon

New member
אל תדאג...

אנחנו כולנו מחזיקים אצבעות ומקווים לטובה, תנסה להיות חזק ולתמוך בסובבים אותך כי אפילו שקשה חייבים להיות ביחד כדי להקל את הלחץ והפחד... יהיה טוף =], ארזי.

rudeboy sound

New member
אלוהים למעלה והוא הכל יכול....

אז תאמין בו - והכל יהיה בסדר בעזרתו... שיהיה רק טוב ובעזרת השם - שהוא יצא ממה שקרה לו, JAH IS DE ALMIGHTY RUDEBOY SOUND SUPPORT YOUR PAPA - MAY JAH GIVE HIN STRENGTH AND DE POWER 2 RECOVER BLESSED LOVE HELTH IS MORE IMPORTANT DEN EVERYTING - MEMBA DAT!!!!! GRAMI.

ZeusMan

New member
../images/Emo23.gif שליחת אהבה וחוזק נפשי אלייכם..

העולם הוא כל יכול, יום אחד אתה למעלה יום אחד למטה... יום אחד זה אחד מהמשפחה שלך יום אחד, אחד משלי... דע, אף אחד לא יוצא מהעולם הזה בחיים... חבל לשמוע שאתה צריך להתמודד עם מצב כזה בגיל כה צעיר... אני מחזיק לכם אצבעות...

Nechi Nech

New member
וואלה אח שלי אני מאחל לאבא שלך

רפואה שלמה, בעזרת השם הוא ייצא מהמצב הזה.

ראה את זה כנעשה

לפעמים החיים בועטים לנו בפרצוף מהמקום שהכי לא ציפינו לזה
שתהיה לאבא שלך החלמה מהירה אתה בנתיים תתמלא תקווה ותהיה חזק בשבילו. אם אתה צריך משהו כל דבר, שלח מסר

OceaND

New member
מאחל לאבא שלך רפואה שלמה

מאחל מכל הלב רק בריאות, שיבריא ויירפא ממה שיש לו ועל זה אני מאחל ומתפלל.. אמן ואמן!

ras yam

New member
אח שלי,

מי יתן ומישהו שומע את התפילות שלנו פה, מאחלת לו רק טוב, ומבטיחה שבאזכרה חודש לסבתא שלי עליה השלום ביום ראשון אני יקרא למענו כמה פרקים מתהילים.

ngtu

New member
../images/Emo10.gif

מצטרפת לכל ההודעות מהפורום התומך הזה באמת שיהיה טוב בסוף, מתפללת... תהיה חזק בייב!! one love

RasTito

New member
מחזיק אצבעות ומתפלל בשבילך

רפואה שלמה והחלמה מהירה לאבא שלך

Dtiup

New member
טוב..

אין לי הרבה מה לאמר.. אבל אבא שלי ניסים ז"ל שומר עלינו מלמעלה נפטר ביום שבת 21 לחודש אחרי דום לב. 0526262196 מי שרוצה לדעת היכן השבעה נמצאת, באיזור הקריות. תודה רבה לכם על ההקשבה, ועל העזרה. מאור ONE LOVE JAH LOVE

למעלה