ראסטות יקרים יש לי בעיה קשה מאוד זקוק לעזרה

sami burekas1

New member
ראסטות יקרים יש לי בעיה קשה מאוד זקוק לעזרה

אני בן 20 וחצי בערך, שומע רגאיי מגיל 14(כן כן מאז שגיליתי את ההולי הרב..;) עכשיו, מהחברים הקרובים שלי כולם אוהבים רגאיי בקטנה כזה אבל לא מוכנים ללכת איתי לשום הופעה או מסיבה כמעט וכך יוצא שבגלל שאין אף אחד מהחברים הקרובים שלי שזורמים איתי על אותו גל(באסה!!) אני מפספס אירועי רגאיי מדהימים וחשובים כמו ההופעה של פרפקט שבוע שעבר, ההופעה של בלאק אוהורו והאביסיאנס לפני חודש בערך..ועוד רבים וטובים...כך כנראה שגם לבאשמנט של טבסקו אני לא אגיע.... השאלה היא,מה לעזאזל עושים?!?! אינ מכור לרגאיי כמו נרקומן שתקוע בלי מנה כבר שנים!!! HELPPPPP

RasPazG

New member
תגיד להם שיש בחורות שרוקדות על הרצפה...../images/Emo8.gif

xXx Shiraz xXx

New member
מה רצפה? יש בחורות שרוקדות עליך =]

חחח ובכל אופן אם תתחבר פה לקהילה המשובחת שלנו בתפוז, חבר'ה יכירו אותך, אתה תראה שאתה מגיע למסיבה ומכיר את כל מי שצריך להכיר בערך! חח גם לי לא תמיד יש עם מי לצאת, אז אני פשוט נוסעת. אני יודעת שאני לא אהיה שם לבד חח BLESS UP

Chenipeper

New member
הקהילה הזאת מאוד מחבקת

לא חסר כאן חברויות שהתחילו מהפורום. פשוט תגיע אחי, תתחבר לווייב תתחבר לאנשים והכל יהיה טוב סמוך עלינו :)

ברנס1

New member
חח יש לי בדיוק אותה בעיה כמו שלך

אז ככה אין מה לעשות אבל מסיבות טובות אני תמיד הולך ולא אכפת לי עם מי (לרוב זה לבד) אבל זה שווה כל רגע אנשים נחמדים ויש הרבה חברה שאפשר לדבר איתם וגם שאתה רוקד אתה פשוט שוכח שאתה לבד

למעלה