ראסטות.

ראסטות.

שלום לכולם. קודם כל אני רוצה להגיד שיש לכם אחלה פורום פה, ונראה לי שאני אצטרף כדי לקבל עוד מידע על המוזיקה התותחית הזאת. לעניין- כמה עולה לעשות ראסטות? והאם יש טיפולים מיוחדים, מה צריך לעשות אחרי שעושים את הראסטות, וכל מיני כאלה. תודה לעונים.

דרדלוקס

אין מחיר קבוע, אבל אם כבר לשלם, עדיף לפי הניסיון של הבנאדם והכישרון שלו בבניית דרד'ס יציבות; אין "טיפולים מיוחדים" מסויימים, תמיד טוב לחזק אותן מפעם לפעם, לדרדלוקס טובות באמת פעם בשנה תספיק. החיזוקים נעשים עם מסרגה אחת(זאת עם הצורה של המספר 1 שעושים איתה גם כיפות). אחרי שעושים צריך הרבה סבלנות, כי מה לעשות, בהתחלה כמעט תמיד זה נראה רע. זה לוקח זמן עד שהשיער מקבל צורה, אבל אחרי זה הכל סבבה. עוד טיפים ומה שלא יהיה אפשר למצוא כאן. ברוך הבא לפורום :))

והחיזוקים כמה עולים?

ואני גם לא בטוח שאני רוצה לעשות ראסטות עד שאני אהיה שלם עם עצמי ואבין את המשמעות האמיתית של הראסטות.. ועדיין, פחות או יותר כמה עולה? בממוצע.. ותודה :)

אצלי אפשר לעשות ראסטות

מי שמעוניין לראסטות, עד 100 שקלים (תלוי עד כמה יש לך ועד כמה אני צריכה כסף באותה תקופה:) ) אפשר ליצור איתי קשר - איסיקיו: 239111631 פלאפון: 0508244498 אצל בחורה אחרת, מי שמעוניין בצמות דקות על כל הראש, 15-20 לשעה, אפשר ליצור איתה קשר - איסיקיו: 174373639 פלאפון: 0507475994

ועוד שאלה בקשר לראסטות

אם אני רוצה להפטר מהראסטות, אחרי שקראתי אני יודע שלא חייבים לעשות גלאח, אפשר לגדל ואז לגזור, אבל נגיד השיער שלי הוא בעייתי.. הוא פשוט לא גודל, כבר שנה הוא תקוע ככה.. אז בוא נגיד ככה, כשגוזרים אותו הוא גודל. אם אני אגזור כמה סנטימטרים מהראסטה כדי שיגדל לי שיער נורמלי, הראסטה לא תתפרק לי? כי אני בשום פנים ואופן לא רוצה לעשות גלאח

היו לי ראסטות

(ששילמתי עליהן 250 שקל וזה כזה בזבוז! אבל הייתי קטנה..) ופירקתי אותן, לא גזרתי לא כלום זה לקח זמן, אבל אפשר לפרק ראסטות אחרכך היו ליש ראסטות טבעיות ועשיתי קרחת, אבל זה גם לא היה חובה

למעלה