"ראש בראש" special event !

reality i

New member
"ראש בראש" special event !

אושיות רגאיי בערב תחרותי ! נכון שתרבות הקלאש בישראל עוד בחיתוליה....נושא הספיישלים/דאבפלייטס שמוקלטים עבור סאונדים ישראלים החל להתפתח בתקופה האחרונה...סאונדים כמו אבויה,מיי לורד,רודבוי וכמובן איימר מחזיקים באמתכתם הקלטות מסוג זה שנעשו בג'מייקה,אירופה וארה"ב. תרבות הקלאש והתחרויות המבדרות בנושא הפך למקום מרכזי כמעט בכל סצינת רגאיי בעולם...אירופה,ארה"ב,יפן וכמובן ג'מייקה. בישראל מגיע דאנס תחרותי פעם ב.....האחרון לטעמי היה : STUDIO ONE CLASH שבו ניצח גיל ראסטה את שאר 3 המתמודדים. מי שזוכר היו קלאשים במועדון המחוגה בתחילת העשור וכמובן קלאשים בסווטו עם גיל ראסטה,ריזלה,אמיר (איימר) ועוד אנשים שאז בשנות השמונים היו מעורים בנושא. הפעם אנחנו מקיימים ערב שגם הוא מעיין תחרות בין 4 חברים שינגנו אך ורק טיונים (ללא ספיישלים) וינסו לכבוש את לב הקהל בכמה דרכים : מי ניגן את הטיונים הכי מוצלחים לטעמכם מי ניגן את הליריקס הכי מתאימים לקלאש שכזה לטעמכם בקיצור מי היה הכי טוב/מרשים/מרתק ומבדר כאחד ! הארוע הזה מתקיים לשם דבר אחד - כיף ! לא מדובר כאן בגביע או משהו שדומה לזה...פשוט ערב תחרותי כיף ומבדר בין 4 חברים שמכירים אחד את השני לא מעט !! הארוע מתחלק ל4 סיבובים (10 ד לסיבוב) : סיבוב 1 : סגנון חופשי - טיונים מ1960 ועד 2007 יכולים להתנגן בסיבוב זה...אנחנו קוראים לסיבוב זה introduction אין שום הגבלות. סיבוב 2 : ganja tunes - ינוגנו טיונים/המנונים שמדברים אך ורק על הנושא שנבחר...GANJAH ! סיבוב 3 : stricly vocals - ינוגנו טיונים אך ורק של זמרים/זמרות בלבד , אסור לנגן די ג'י טיונים או קומבנשיין של זמר ודי ג'יי או אפילו סינג'יי (אמנים שמשלבים את הסגנון כמו סיזלה,דמיאן מארלי,קפלטון...) סיבוב 4 : foundation ינוגנו אך ורק טיונים ישנים...מ1960 ועד 1990 וכאן נראה למי יש סלקשיין באמת מעמיק !! לאחר 4 הסיבובים האלו נקיים סיבוב מיוחד של tune VS tune VS tune VS tune כלומר 4 הסלקטורים ינגנו שיר אחד בלבד בתורם במשך 5 סיבובים כלומר 5 טיונים לכל סלקטור.... לאחר הסיבוב הזה הקהל יכריז מי היה הסלקטור הכי מוצלח לערב זה ! ארוע כזה קורה פעם ב....והוא בהחלט מתאים לכל סוגי הקהל בסצינה...אנשי הדאנסהול אנשי הרוטס...הרכבים/נגנים ולהקות....אנשי סאונדסיסטים...אספנים למיניהם....קהל דרומי ,צפוני ירושלמי ותל אביבי....ערב שבהחלט יכול לאחד קהל שבדרך כלל לא נמצא יחד בארועים.. המקום : מועדון הסלאו -משה (רח המחוגה 4 פלורנטין,ת"א) מועדון הסלאו הוא המקום היחיד בארץ שנותן במה לכל סוגי ארועי רגאיי שיכולים להתקיים בישראל ועל כך אנחנו מכבדים את המקום,מחירים נוחים בכניסה ובבר,סאונד שמשתפקר ויתוחזק כהלכה באותו הערב ! חנייה בשפע ובמה נוחה לארועים מסוג זה ! המישתתפים : גיל ראסטה A.K.A פאדא בונסקאנק - מחזיק גביע של הסטודיו וואן קלאש , כנראה האדם הוותיק ביותר בישראל במה שקשור לתרבות הרגאיי,אחראי להבאתם של עשרות אמני רגאיי מג'מייקה והעולם ,בעל אוסף לא מבוטל של תקליטים,תקליטונים,ספרים,מגזינים וידע רב בתרבות הרגאיי ! עומרי סמדיקריס A.K.A סמי ! - האיש שהקים את אבויה סאונד לפני כמה שנים,מנהל פורום דאנסהול בפורטל הרגאיי הישראלי,בעל ידע רב שגודל ומתרחב מיום ליום במה שקשור לתרבות הסאונדסיסטים העולמית,חובב קלאשים מושבע ובעל יכולת לרתק ולבדר המונים !! רון לוי A.K.A ראנקין לוי - פרץ לפני כמה שנים יחד עם בת זוגתו בחיים ועל העמדה (סיסטר אלן) בתור מיי לורד סאונד....סאונד שעוד לא נראה כאן במחוזותינו....מומחה לfoundation vibez,ניגן והופיע עם כמה מהשמות הגדולים בז'אנר בג'מייקה,הופיע השנה בסאונד קלאש ספרדי ! ראנקין לוי מביא עימו הרבה ידע ,חריפות ובידור לבמת הקלאשים ! ריאליטי A.K.A אנרג'י ! - מה אני יכול לכתוב על עצמי ? ובכן אני מאוד אוהב את מה שקשור בנושא תחרויות קלאש וערבים בהם ניתן לשמוע טיונים שבדר"כ לא שומעים בשום מקום...קלאש זה ריאליטי וריאליטי זה קלאש.. המקום,הנושא,המשתתפים....הכל למען קצת יותר איחוד בסצינה ואפשרות לחוות דברים לא שיגרתים....אני באמת מקווה שאנשי רגאיי מירושלים,צאלים,באר-שבע,עין חרוד,חיפה יעשו מאמצים להגיע לארוע שכזה...שקורה אחת לכמה שנים בישראל. הוותיקים,האספנים אלו שנמצאים בסצינה אבל כמעט לא שומעים אותם....חברה חשוב מאוד שתגיעו...אתם חלק חשוב בכל מה שקשור אם בכלל להעלות ערב שכזה... ENTERTAIMENT זה מה שנשאר... כל זה יקרה ב23 לנובמבר (עוד פחות מחודש) תירשמו ,תתארגנו ותתאמצו להגיע. BLESS

Ras Or

New member
בינתיים לא נראה שאני יהיה בארץ בתאריך

אבל עם כן, את איתי. ראס.

הגיע הזמן, לא? ../images/Emo3.gif

אין לי מושג אפילו מי אתה או איך אתה נראה

reality i

New member
האחראי על הנחיית הערב !!!!!!!!!

לא אחר מאשר רמי "גראמי" !!!! original rudeboy dada ! גראמי מגיע להנחות,לנהל ולוודות שיהיה קלאש אמיתי לכל דבר !! משכתבים היסטוריה ב23... pure של בידור !

reality i

New member
עידכון

כך יראו שלושת הסיבובים בקלאש : סיבוב 1 - introduction טיונים מ1960 ועד לטיונים שיצאו השנה. סיבוב 2 - vocals round בסיבוב הזה ינוגנו טיונים אך ורק של זמרים !! לא די ג'י (ראפר) או סינג'יי (ראפר/זמר כמו סיזלה,קפלטון,דמיאן מארלי ואחרים) סיבוב 3 - foundation round טיונים מ1960 ועד 1990....רוטס פאונדשיין,דאנסהול פאונדשיין,סקא,רוקסטאדי...הכל מותר עד לסוף עשור השמונים. בכל סיבוב כל מתמודד ינגן סט של 10 דקות.....4 מתמודדים....כך שזה יוצא בסביבות ה40-45 דקות להשלמת סיבוב כפול 3 סיבובים כך שהזמן הוא בסביבות שעתיים (זמן סביר,נוח שלטעמנו מתאים בדיוק לסצינה כאן) לאחר סיום 3 הסיבובים....יתקיים מעיין מרתון של tune fe tune כלומר כל מתמודד ינגן שיר אחד בתורו למשך מספר סיבובים.....כמה סיבובים....? תלוי בקהל !!!! GUIL RASTA VS SMADICRISS VS RANKIN LEVY VS REALITY כל מי שאוהב בידור ומוזיקת רגאיי מוזמן.....כל מי שיודע מה זה BIG TUNE מוכרח !!!!!!!!!! להגיע..... BLESS

bigwill

New member
חחחחח חוצפנית!

עלק "הגיע הזמן" אני ברוב הדאנסים שיש בעולם הזה (בלי להגזים!) ות'אמת אני רואה אותך הרבה אז אני אגיד שאני טל. ואז תדעי שאני טל. :S

למעלה