ראש גדול!

sapir161

New member
ראש גדול!

ראש גדול הסדרה הכי שווה עם השחקנים הכי שווים: יש לציין כל שחקן ושחקן!! חח.. ספיר דרמון: ילדה מוכשרת ומרגשת בטירוף אין עליה!! אלמה בן זאב:שחקנית מעולה ומהממת!! מיכאלה אלקין:ילדה מקסימה מוכשרת ומתוקה!! שרון דנטר:שחקנית רצינית והדמות שלה פשוט מצוינת היא תפורה עליה!! יהונתן שיינברג:שחקן מצחיק מוכשר ומהמם!! רועי ויינברג:שחקן מדהים פשוט מקצוען!!!! מוכשר,חתיך,חמוד....וכו'..פשוט מושלם.. גור מורד:בן אדם מקסים הוא משחק מעולה הוא רציני מוכשר ומתוקק!! אדם הירש: חתיך לא נורמלי ומוכשר! בקיצור אני חולה על כל השחקנים הם מתוקים!!!!

חחחחח את צודקת פשוט... ../images/Emo8.gif

שיש אחד מהם שהייתי מוסיפה לו עוד כמה דברים...
אבל עזבו

sapir161

New member
ברור שאפשר להוסיף הם כל כך מוכשרים

שפשוט אי אפשר לתאר את זה!!! מה את חושבת שאפשר להוסיף?ולמי?

חחחחחחחח ../images/Emo6.gif

ליונתן.... והמון...
חחחחח אבל אני אש לי בשקט..
וואי קוראים לך ספיר נכון
כמה ספיר אני מכירה...
אלוהים ישמור הן באות בצרורות

sapir161

New member
כן קוראים לי ספיר וגם אני מכירה

המון בנות שקוראים להן ספיר.. ותתפלאי אבל יש בן שקוראים לו ספיר.. וזה די מוזר.. איך קוראים לך?

°°NaTaLi°°

New member
חחח צודקת במיליון אחוזים חחח

חחח דכן גם אצלי זה ככה אני היתי מוסיפה עוד כמה דברים לאחד השחקנים אבל עזבו חחחח

sapir161

New member
לנטלי..

אם יש לך מה להוסיף תוסיפי.. אין לי בעיה עם זה כי אני מודעת לכך שיש עוד המון מה להוסיף עליהם..

°°NaTaLi°°

New member
חח יש לי הרבה מה להוסיף

חח אבל זה ברור לכולנו פשוט על אחד מהשחקנים יש לי הכי הרבה מה להוסיף חחח אני רק מקווה לא להאהב בו באמת אני לא רוצה להתאהב אוףף אני כבר איזה 7 ילדים מנסה להוציא מהלב חח והצלחתי נקווה שעכשיו אני יצליח למרות שזה יהיה קשה כבר כואב לי הלב מרוב שאני מתנגדת לזה. כבר סבלתי מספיק מאהבה אחת למרות שהיתי קטנה חחחח מסכן הילד עשיתי לו תמוות חחחחחח

dies

New member
אני אישית..

הייתי מוסיפה עוד דברים על יהונתן...המון דברים!!!!

למעלה