רגאיי בברלין ואמסטרדם

H A J Y

New member
רגאיי בברלין ואמסטרדם

אהלן, אני טס לברלין ב31.12 ומשם טס לאמסטרדם ב6.1 (חוזר לארץ ב10.1). ידוע למישהו על אירועים של רגאיי בתאריכים האלה או סתם מועדונים של רגאיי ודאנסהול? בנוסף אם מישהו היה ורוצה להמליץ על מקומות להיות בהם בלי קשר זה גם יתקבל בברכה, תודה

tabasco11

New member
berlin city

אז ככה, ברלין מפוצצת בליינים מכל כיוון, מרוטס, רוקסטדי, ראב א דאב ועד לדאנסהל וסוקה הכי חולים, אני לא זוכר כתובות מדוייקות אבל הנה רשימה של מועדונים שאני בטוח שאם תקדיש חצי שנייה על גוגל תגלה את הכתובת ורכבות... YAAM- ה-מועדון בכל מה שקשור לרגאיי ודאנסהל, אין סאונד או אומן שהיה בגרמניה ולא דרך על המקום הזה להופעה [גם אנחנו היינו שם] בטוח הם יארגנו משהו בסילבסטר אז אתה מגיע בטיימינג מעולה... כניסה- תלוי באירוע, מומלץ לבדוק לפני CALABASH- אם אתה בעניין של דאנסהל וסוקה זה מקום מעולה לתפוס שם איזה סוויט ליידי ולהתחרע... הרבה בנות מטרינידד והקריביים שם, סוקה טווינז ניגנו שם שהייתי והפכו את המקום..... 5-7 יורו בכניסה MBI- מקום קטן יחסית ל2 הראשונים שכתבתי לפני, ליין שמציע את כל סוגי הרגאיי בערב אחד, כמובן לפי השעה השנה והקצב עולים... לא מפוצץ שם אבל הסלקטה שם יודע את העבודה כמו שצריך! כניסה 3יורו בנות חינם לדעתי CASAPAYA- המועדון שאני אישית הכי נהנתי בו, מורכב משתי רחבות, המרכזית רגאיי ודאנסהל בקומה השנייה היפ הופ אולדסקול [וו טאנג, NWA וכאלה..] ברגאיי- כל ערב סאונד אחר מנגן כשהייתי ניגן שם סלקטה בן 50 [!!!] שניגן סגמנט של באונטי שאני עד היום לא שוכח.... כניסה 5 יורו במועדונים האלה הייתי לפני שנתיים בערך ככה שבטוח שליינים נוספו מאז אבל כל המקומות שכתבתי כאן עדיין מריצים את הליינים האלה.. בכללי לפני שאתה טס ממליץ לך להרביץ חיפוש, לפעמים באותו ערב כמנגנים ב3 מוקדים שונים סאונדים/ הופעות שאנחנו יכולים רק לחלום עליהם כאן, ולפעמים גם יש משהו גדול באיזה חלק טיפה יותר נידח של העיר או בעיר לא רחוקה יחסית וכן שווה נסיעה.... מקווה שעזרתי כמה שאפשר

smadicris

New member
berlin

כמו שטבסקו אמר, עיר מלאה בדאנסים ואחלה וייב למרות שעכשיו קר לאללה. אנחנו ניגנו שם בכמה מקומות: (שחלקם טבסקו ציין אז אני רק אחזק את דבריו) YAAM - צמוד לחומת ברלין, מקום טירוף (למרות שעדיף בקיץ... אבל לא נורא). לסופרסוניק יש שם ליין קבוע "supersonic night CASYOPEA - (קסיופאה), באזור פרידרישהיינה, אחלה מועדון CALABASH - סיטילוק מנגנים שם הרבה ASTRONAUTEN CLUB - מקום די חדש, עם וייב מגניב, צמוד לגסט האוס של מטיילים אז נאף אנשים בסביבה אה ויש גם את ימי שני ב BOHANNEN (בוהאנן), ליין רגאיי דאנסהול קבוע. מקום נייס ויש עוד כמה ששכחתי את שמם.. בטח יהיו גם כמה סטייג' שואוז והופעות של אמנים או סאונדים מחוץ לגרמניה, פשוט תרחרח כשתגיע לשם. לגבי אמסטרדם, לא זוכר את השם של המקום כרגע, אבל הסאונד המרכזי של העיר הזאת זה JAMROCK. ביג סאונד עם אחלה ג'אלינג ומסיבות קבועות שמתארחים בהם אמנים מכל העולם בקיצור, שתיים מהערים היותר כיפיות שיש באירופה. תבלה.

למעלה