רגאיי בנחלת בנימין היום..לפני חמישי

yehorasta

New member
רגאיי בנחלת בנימין היום..לפני חמישי

קיבלנו אישור לשים מוסיקת רגאיי בנחלת בנימין בת"א היום, יהיה נייס! ג'אמיר, ספנסר סאונד ועוד כמה הפתעות, מי שבא לו לקפוץ אנחנו שם וגם כרטיסי מכירה מוקדמת ליום לפני האחרון של המכירה לBless the children בחמישי הקרוב. יהונתן 054-7827021 jah bless :)

Ras Or

New member
מחר גם יהיה רגאיי בנחלה?

ויהיה אפשר לקנות כרטיס?

s h i d a n

New member
טוב אז תקשיבו מה היה היום

יונתן שגב, ג'אמיל, ספנסר סאונד וטרז'ר סאונד התחלנו את מסע ההתרמה של סצנת הרגאיי, אני רואה את היום הזה בתור פרק מסיינפלד, התמקמנו בנחלת בנימין פינת רמבם בכניסה לאיזה בית יווני כזה ישן, ברחבה היו צמח ואופיר ממעגל המתופפים שמקפיץ את החולפים עם הג'מבי שיונתן לקח על עצמו את הארגון, תליית הפוסטים והפליירים בקיצר, ג'אמיר התחיל ותוך מספר דקות נאלצנו להוריד את הוליום לחצי, זה לא הפריע לספנסר לשרוף ת'רמקולים עם טיונים מטורפים, ואז אני וגיל קיבלנו על עצמנו ללכת לכרוז בכריזה של נחלת בינימין על האירוע(אחד הקטעים היותר הזויים שהיו לי בחיים), אנחנו נכנסים וקולטים שכל מה שעיריית תל אביב זה מכינה מעורב ירושלמי על האש ובלי לשאול יותר מידי שאלות הכרזנו ואז ישר עלינו לנגן איזה שעה ואז באבילון קלאט פשוט העיפו אותנו, אבל לא ויתרנו והרמנו את כל הציוד לקרמנו שמה המשכנו טרז'ר סאונד וספנסר סאונד טיון פי טיון וכאן נסגר הערב... קיצר רספקט לכל מי שהיה, היה מצחיק נראה אותכם בחמישי

yaarasta

New member
זה ידידיה!!!!!!!!

שמוליק!!!! תחזיר לו את התוף........

kacha

New member
ידידיה הדארוויש :D

אחד השרוטים.... השתכנזה לו הנבדה ממזמן

s h i d a n

New member
לא הצלחתי להעלות אותה פה

אז תקחו לינק לזה תמונה יפהההה http://img348.imageshack.us/my.php?image=dsc00126ov5.jpg

S t o l a

New member
ווואי יפה יפה...

באסה.. דווקא הייתי בתל אביב אתמול.. אבל ויתרתי על נחלת בנימין...

yehorasta

New member
חחחחח חופשי סיננפלד

טרג'רס אתם גדולים גיל בכלל שיחקת אותה בגדול וכן להודיע בכריזה של הנחלת בניימין זה הזויי :) עשינו סאונד צק' נראה לי שזיעזנו קצת את המקום ברגאיי מיוזיק משובח, בין מתקן השעונים לבין מוכר הפיתות בדואיות נראה לי שאפילו מתקן השעונים הזקן התנענע קצת מה שכן מישהו שם ב 16:00 החליט שמספיק והתקשר למשטרה, ואז התחילה התהלוכה ההזויה עם מגברים רמקולים פלאטה תופים ודגלים והשתלטות זריזה על קרמבו רקורדס שנתנו שם תחושה של בית כבוד!, היה הזויי היה שווה! ג'אמיר סאונד, ספנסר סאונד טרג'רס סאונד אתם גדולים מהחיים! נתראה בחמישי נשארו לא הרבה כרטיסים במכירה המוקדמת בכלל, היום במקסים בליין To the Maxxx מול דיזינגוף סנטר תיגמר המכירה המוקדמת שעלותה היא 50 ובקופות יעלה כרטיס 70 Bless

למעלה