רגאיי היפ הופ

noluckatall

New member
רגאיי היפ הופ

הלו אני מחפש אומנים שעושים רגאיי היפ הופ מתיסיהו סטייל יש המלצות?

Nechi Nech

New member
אווו יש הרבה

Born Jamericans - Yardcore אלבום מצויין מתחילת שנות ה90' של צמד ג'מייקנים שהיגרו לארה"ב (אחד Sing-J והשני DJ באאאד). משלבים ראגאמאפין דאנסהול על מקצבי הארדקור היפהופ. תענוג לאוזניים. Jamalski - Roughneck Reality עוד אלבום מתחילת שנות ה90', של חבובצ'יק שהמלצתי עליו המון פעמים.. ג'מלסקי, חבוב פורטו-ריקני מניו יורק שעשה חיל באותה התקופה (ועדיין פעיל עד היום, בעיקר בסצינת הדראם & בייס). אלבום גאוני, ג'מלסקי שורף בכל טיון מלווה במקצבי היפהופ פסיכופטיים..מומלץ מאוד. כמה דוגמאות לשירים בסטייל היפהופ רגאיי: Capleton feat. Q-Tip - Original Man Capleton feat. Method Man - Wings Of The Mourning Bounty Killer feat. The Fugess - Hip hopera Shabba Ranks feat. KRS-One - Da Jam Cormega feat. Vybz Kartel - Dangerous Bounty Killer feat. Busta Rhymes & Junior Reid - Change Like The Weather Kymany Marley - Warriors Super cat & Nicodemus & Junior Cat & Juniordemus - Cabbin Stabbin Junior Cat - Wickidest Gun Sizzla - King Of The Earth Capleton - Alms House (Hip Hop Remix) Papa San - Hippity Hippity Hop Snow - Informer Ini Kamozi - Murderer Burro Banton - Big Man Chill (Hip Hop Remix)

Carcass

New member
Born Jamericans ../images/Emo45.gif

ממליץ בחום על האלבום Kids From Foreign,יצא בשנת 94,אחד מהאלבומים הראשונים שקניתי ושהכניסו תי לראגא.

yaarasta

New member
ממליץ גם על:

האלבום DefJamaica שילוב מנצח בין החברות Def-Jam ל- Island Rec ו- Tuff Gong יצא ב- 2003 משלב בין אמני היפ הופ מהשורה הראשונה כגון: Jay-Z, DMX, CNN, Method-Man, Busta Rhymz, Pharell Williams, Redman, Ghostface ועוד' עם אמני דאנסהול כמו Elephant-man, Buju, Wayne Wonder, Lexxus, Sean Paul אלבום חזק במיוחד, שמבטא במצויינות HIP HOP vs DANCEHALL -יער

Carcass

New member
..

ישם טיון אדיר בשם Lyrical .44 Method Man vs Redman vs Damian Marley פשוט טיון אדיר!!!

Nechi Nech

New member
דף ג'מייקה אלבום וויקיד

בנוסף ל-ליריקל 44 הפסיכי יש גם את את הטיון המשותף של אלאפנט מאן יחד עם גוסטפייס קילה מהוו-טאנג. ביג טיון.

Carcass

New member
עלו לי עכשיו שלושה טיונים אדירים..

שפשוט הייתי חייב להקפיץ... הקיצרררר שלושתם של Turbulence hail king o'negus ביחד עם higher trod family,מתוך האלבום Upright. Notorious ,מתוך האלבום שנושא את אותו השם. Ital Stew Pt.2,מתוך האלבום האחרון שלו, X-girlfriend. מומלצים בחום.

למעלה