רגאיי מכוכב אחר...

ZeusMan

New member
רגאיי מכוכב אחר...

השירשור חוזר כדי להזכיר לנו שישנם אמנים מחוץ לג'מייקה שממחישים שלא צריך להיוולד ג'מייקני כדי לעשות רגאיי טוב...

ZeusMan

New member
Alborosie

בחור איטלקי שמתחיל לעשות את הפריצה שלו... אלבורוזי שהביא לנו את הטיון המטורף Herbalist, מראה שגם באיטליה יש רגאיי טוב... אם תמצאו את הטיון הבא GHETO דברו איתי, זה אחד הטובים... עוד טיון נחמד, LIFE בשילוב JAH CURE...

ZeusMan

New member
ב-MY SPACE שלו

אפשר לשמוע עוד טיון מעולה CALL UP JAH...

Carcass

New member
Push Up Your Level Rasta

Lift Up Your Vibez זה משפט הנושא של הטיון הכי באלבום האחרון של Ras Attitude,שנקרא Royal Lineage ויצא בסוף 2006. למי שלא מכיר מדובר על אמן מאיי הבתולה,שהוציא את הדפיוט שלו ב2005 באלבום ענק שנקרא Holding Firm. שילוב מצויין של קונשס עם קצת נגיעות דאנסהול פה ושם,בעל הכיפאק.

Carcass

New member
נצ'פר בעוד אחד..

Bamboo B שמגיע היישר מהאי הקריבי St Kitts. אומן ששייך ובעצם הקים לייבל בשם Bamboo B Records,החומרים שלו מופצים וורלדוייד ע'י הלייבל Ghetto Shanty. בכל מקרה אחלה אמן,באלבומים יושב על הרבה רידימים וגם יש לו חומרים מצויינים משלו. הוציא עד היום שלושה אלבומים,הדביוט יצא באמצע 2005 ונקרא De Man From Zion,ידוע גם בתור פשוט Bamboo B,והשני שיצא בשלהי 2005 נקרא Jah Heaven. על הכיפאק לכולם.

ZeusMan

New member
Ill Inspecta

הישר משGERMACAN RECORDES גרמניה... קצת קונשס, קצת יותר דאנסהול וטיפה היפ הופ... יושב על הברנינג רידים שאני מאוד אוהב וחורש לא מעט בטיון : Ill Inspecta & Bobby Buster - Heartis כמובן טיון קונשס
לאוהבי הניענועיים הדאנסהול, למרות שאני לא מחבב דאנסהול כל כך, התלהבתי מהטיון Rude Bwoy Patrol שיש בו שיתוף פעולה עם WARD21

rudeboy sound

New member
inspect itttttttt

אינספקטה הוא האומן העולה בגרמניה עכשיו ובאירופה כולה, GERMAICAN SOLDIER 1כמו שהוא מכונה, האומן שמייצג תלייבל המצליח ג'רמייקן, שהוציא לא מזמן את הדיסק הראשון שלו ודווקא ביפן!! לא מזמן חזר מסיבוב הופעות מוצלח ביותר שם, אפשר לראות את כל הפרטים על התור ועל האומן בכלל במיי ספייס שלו, שנמצא בחברים של המייספייס שלנו, ששם תוכלו לשמוע ספיישל של אינספקטה לרודבוי סאונד. בתור האחרון שלנו בגרמניה, נפגשנו עם כל הגרמייקן קרו, שבראשם עומד פאדא פיוניר, שהוא המפיק של הלייבל. צפו להפתעות בקרוב מאוד מהקונקשיין הזה, שנבנה כל יום BIGGA AN BIGGA קישור למייספייס שלנו ששם תוכלו לשמוע את אינספקטה ועוד - www.myspace.com/rudeboysound ill inspecta וגם germaican נמצאים שם... מומלץ מאוד לשמוע שם את ה LIKE PUPA SAN של איל, על ה WIPE OUT רידם, טיון מומלץ ביותר!! הכי טוב (אחריי בוג'ו כמובן..)

ZeusMan

New member
Seeed

להקה שבאה מגרמניה, מנגנים רגאיי ודאנסהול... מורכבים מ-12 חברים, ומתוכם 3 זמרים שלכל אחד יש מוצא אחר... הוציאו 3 אלבומים שכל אחד מהם, סוכר... אני הכי אהבתי את הטיונים הבאים : Seeed - Papa Noah Seeed Feat. Cee-Lo - Aufstehn! Seeed - She Got Me Twisted Seeed - Jackpot Girl Seeed - Respectness לעוד פרטים : SEEED

ZeusMan

New member
Tiken Jah Fakoly

בחור שבא מחוף השנהב... שר בצרפתית בעיקר על בעיותיה של חוף השנהב ואפריקה בכללותה, וכמה קשה לשרוד... הוא בחר ברגאיי שהיא כידוע המוזיקה שהכי נקשרת לרידמפשן.... חבר שלי היה בהופעה שלו במאלי במגרש כדורגל, והוא אמר שהיה מפוצץ באנשים ואהבה לטיקן שנחשב לבוב מארלי האפריקאי ולממשיך דרכו של אלפה בלונדי שגם בא מחוף השנהב... אני הכי אהבתי את הטיונים הבאים : Tiken Jah Fakoly - Justice Tiken Jah Fakoly - Quitte Le Pouvoir Tiken Jah Fakoly - Afrique Doit Du Fric Tiken Jah Fakoly - Plus Rien Me M'etonne Tiken Jah Fakoly - Tonton D'america פרטים נוספים למעוניינים

xXx Shiraz xXx

New member
מממ יש כמה

דבר ראשון אני מתה על ג'נטלמן, הוא גרמני... טיונים שלו שאני אוהבת : jah inna your life man of my own supirior מממ ואני גם ממש ממש אוהבת את אילן (הוא משלנו!! אבל אמריקאי חחח) והטיונים ששולטים אצלו זה nothing is worth losing you light up de gnaja (אם מישהו משיג לי את זה - יתברך שמו לעד!!) together as one וזהו אני מחכה שלייט אפ דה גנג'ה יפלט לאינטרנט כי הוא לא מופיע באלבום

vigiman

New member
DUB INC

dub incorporation הלהקת רגאיי בין הטובות שיש בצרפת ובכלל לדעתי מוזיקה מאוד מעניינת שזזה בין דנסהול למוזיקה ערבית דאבוויזים ועוד שאר מטעמים קשה לי להמליץ על כמה שירים אז פשוט תשיגו תאלבומים בכל זאת ניסיתי- Rude Boy My Freestyle Monnaie Survie Police murderer See Di Youth nais pas peur Life

SaBaGMaN

New member
FE REAL

חזקים,המלצת על טיונים מעולים שלהם! ובקשר לערבית יש אמת בדבריך! חבר פעם אמר לי משהו על זה, אמר שהוא זיהה מרוקאית באחד הטיונים, אני הייתי בטוח שהוא עישן יותר מידיי:))אני לא ממש התעמקתי בעיניין..אבל עכשיו שאתה אומר זה הגיוני!

למעלה