רגאיי\ראסטפארי וצמחונות\טבעונות?

רגאיי\ראסטפארי וצמחונות\טבעונות?

יש קשר? אין קשר? אמנים ולהקות? שירים? יש יחס איפשהו לגבי צמחונות או טבעונות?

מק

פיץ
אם למישהו יש מושג תענו בבקשה.... P:

יש הרבה קשר.

על רגל אחת - ראסטה זה זרם בג'מייקה, המדינה הקטנה בקאריביים שהמציאה את המוזיקה הזו. ראסטה אמיתי הוא טבעוני לחלוטין, הם לא אוכלים בשר, וגם לא חלב וביצים. ולמי שתוהה הם הרבה יותר בריאים מכל מי שאוכל את החטיפי בריאות או טוחן בשר וB12. כי ככה זה כשאוכלים את מה שגודל על עצים שאף אדם לא נטע או ריסס, כי הם פשוט גדלו מעצמם... שירים? יש המון שירים על ראסטה, יש גם על I-TAL FOOD, האוכל של הראסטה. היחיד שעולה לי עכשיו זה Healthy Body של Admiral Bailey, שהאמת הוא די פארודי השיר. אם יעלו לי עוד אני אתן...

xXx Shiraz xXx

New member
שיידי, בריאים או לא

זה גם עניין בגנים.. אתה עצמך יכול לאכול בריא ולחיות בריא כל ימי חייך אבל מה לעשות שלסבא רבה שלך ולסבא שלך היה נטייה להתקרשות דם ולתסחיפים... בדיוק ראיתי בעיתון על הכושים העבריים בדימונה, שהם הולכים להרצות באפריקה על איך הם חיים בריא וזה... בכתבה היו כתוב שב40 שנים האחרונות [או פחות, אני לא זוכרת...] נרשמו שם רק 2 מקרי סרטן ו-0 מקרי התקפי לב וזה.. הנטייה לסרטן יכולה להיות תורשתית, אבל התקפי לב- זה אומר שהם לא אוכלים הרבה דברים עם כולסטרול וזה חשוב מאוד
קיצר...זה גם גנים. ויום טוב לכולכם :D

ברנס1

New member
כושים ?!?

עם תגידי את המילה הזו במקום הלא נכון יכולים לירות בך בלי לחשבו פעמים (כבר היו דברים כאלה הרבה לצערי) וכושים לפי דעתי זה מילה לא יפה יש בה לפי דעתי הרבה גזענות במילה אחת בכל אופן זה הדע שלי תקנו אותי עם אני טועה

K C

New member
מויקיפדיה, אתר מאוד שימושי

הכושים העבריים (או בשמם הרשמי African Hebrew Israelite Nation of Jerusalem) הינה קבוצה דתית קטנה שחבריה מאמינים שהנם צאצאי אחד מעשרת השבטים האבודים. רוב חברי הקבוצה חיים בקהילה שיתופית בדימונה, ומונים כיום מעל 2000 איש. חברי הקבוצה דוגלים בטבעונות ובנישואים פוליגמים. כיום ישנן קהילות של הכושים העבריים גם בישובים ערד, טבריה ומצפה רמון למרות שריכוזם הגדול הוא בדימונה.

DuBsYs

New member
בזכותם זכינו לראות את במבו סטיישן

בזכותם זכינו לראות את במבו סטיישן לפני שנה וחצי (וכמובן בזכותו של גיל בונשטיין). בכל מקרה במבו סטיישן הגיעו לארץ בשביל להופיע בחג של קהילת הכושים העבריים ולנו (חובבי הרגאיי) יצא לראות הופעה של להקת ניו-רוטס מצויינת מאיי הבתולה. מתי הם חוזרים?

xXx Shiraz xXx

New member
ברנס...

המילה כושים לא נאמרה פה מטעמים גזעניים, אבל כך הם מכנים את עצמ- הכושים העבריים... אני בחיים לא משתמשת במילה הזו כלפי אנשים אחרים וגזענות זה באמת הדבר האחרון שיכול להגדיר אותי. אז צ'יל הומי.

ברנס1

New member
../images/Emo13.gif

חח לא אמרתי שאת גזענית חס וחלילה בינהם זה בסדר אבל שאתה באה ואומרת את זה אנשים יכולים לקבל את זה אחרת

כושי זאת לא מילת גנאי

רק כדי לתקן את הבלבול כושי=אדם מארץ כוש, שהיא אתיופיה העתיקה... המילה גם מופיעה בתנ"ך

טובא

New member
לגבי התנ"ך אני לךא בטוח אבל

במגילת אסתר אומרים על אחשוורוש שהוא מלך עד ארץ כוש.

טובא

New member
NO SHIT!

תכנית.כן אבל רק תכנית. (אין לי כוח להכנס לכל השטויות של התנאים שערכו את התנ"ך לעומת איך הוא היה לפני העריכה שלהם וכ'ו..אבל תכנית כן...

למעלה