רגאיי

liatlove

New member
רגאיי

ואי פעם ראשונה שאני בפורום הזה ... ממזמן התחלתי לשמוע רגאיי אבל רק בוב מארלי מישהו יכול להמליץ לי לעוד רגאיי איכותי באותה מידה? וגם קצת רגאיי בעברית אני ממש אשמח :) ותגידו יש מסיבות באזור חיפה והקריות של רגאיי לגילאים 16-17 ? תודה לעונים :)

DuBsYs

New member
הי ליאת, ברוכה הבאה לפורום

חפשי אלבומים של Hugh Mundell johnny osbourne jacob miller Dennis Brown johnny clarke נראה לי שזו התחלה טובה. אם את מחפשת דברים יותר עדכניים נראה לי שהחבר'ה פה בפורום ישמחו לעזור. רגאיי בעברית, יש לך את תענוג שעושים אחלה רגאיי בעברית, גם טראבין (גיל מנהל הפורום הוא הזמר שלהם) אחלה להקה, יש כמובן את איאם שקצת יותר ותיקים והתקווה 6 שזה יותר בכיוון של דאנסהול. לוס כפרוס עושים סקא ורגאיי בעברית, אנגלית ורוסית. ויש את הידי ליברמן ומלכה באיה, שלא יצא לי לשמוע בליב, בקיצור לא חסר.

noynoysh

New member
זבולון...יש פה צניעות הייתי אומרת...../images/Emo8.gif

היי ליאת! עוד להקת רגאיי ישראלית טובה היא זבולון דאב סיסטם שמנגנים רגאיי איכותי מאוד מאוד מאוד!!! (תפרגנו קצת לעצמכם...) ואני מוסיפה גם את להקת קנגרו...שהם גם יחסית ותיקים לדעתי(תקנו אותי אם אני טועה), וטובים מאוד! בנוסף אני גם בת 17 מאזור חיפה אז אני מזדהה עם החוסר ברגאיי באזורנו...ובמיוחד לגילנו אז לידיעתך בשבוע הבא 21.6 להקת רגאייסטן מופיעים בביט במרכז הכרמל...אחלה מקום אגב ואחלה להקה לדעתי! אם יהיו עוד הופעות באזור שלנו בקרוב אני יעדכן אותך! לילה טוב =)

Dtiup

New member
בקשר לראגיי בחיפה

יש ליין בימי שישי שמדי פעם הם מביאים סאונדיסטם ויש מסיבות לפנים אך המסיבות הן לחוגרים פלוס. לשמניסטים ושבעיסטיות יש את הליין של הקרייזי ששם על בסיס קבוע יש תקלוט של ראגיי לסוגיו מרוטס לדאנסהול ואף ג'אנגל.

DuBsYs

New member
הי נוי,

מה המצב? בלי קשר לצניעות- הרגאיי שלנו הוא לא בעברית לכן אנחנו לא עונים על השאלה של ליאת.
זבולון. נ.ב, יש דיבור כלשהו על הופעה בחיפה באזור אוגוסט...

ZeusMan

New member
שלומות ליאת...

קודם כל ברוכה הבאה. ברגאיי יש כל מיני סיגנונות וכל מיני סאונדים שמגיעים מכל מיני מדינות או איזורים בעולם. אז אני אמליץ לך על הסיגנונות והסאונדים שאני מתחבר אליהם, תיראי אם זה מתאים לך. ככה : מסיגנון שמגדיר את עצמו כרוטס פאונדיישן, שורשי ההקמה של הרגאיי, אני אמליץ לך על : The Gladiators - Dreadlocks the Time Is Now Peter Tosh - Legalize It Black Uhuru - Ultimate Collection מסיגנון יותר עכשיו שניקרא New Roots הרוטס החדשים או Conscious מודעות, בסיגנון הזה הזמרים שרים על נושאים שמחוברים למודעות שלהם ולחיי היום יום שלהם... אז לסיגנון הזה יש כל מיני סיגנונות ולכל מדינה או איזור מחייה יש את הצלילים, הפקה מוזיקלית המיחדים אותו. אז יש לנו את הניו רוטס הג'מייקני שבו אני ממליץ לך על : LUTAN FYAH - Phantom War Morgan Heritage - Full Circle FANTAN MOJAH - Hail the king Richie Spice - Spice In Your Life מהניו רוטס האירופאי אני ממליץ לך על : Uwe Banton - Jah Roots Martin Jondo - Echo& Smoke Jahcoustix - Grounded Sabastian Strum - This Change Is Nice מהניו רוטס האמריקאי : Groundation - Upon The Bridge מהניו רוטס מאיי הבתולה : Niyorah - Purfication Session Bambu Station - Talkin' Roots Vol. II ולבנתיים זהו... אני אכתוב לך בהמשך על כמה סינגלים לבדוק, אם את לא בקטע של אלבומים.

נדב88

New member
בנות חיפאיות!!

אני מכיר את הבעיה של חוסר מסיבות רגאיי בחיפה, מה לעשות אין ממש גם אני הייתי כמוכן, מתוסכל מהחוסר, אבל למזלי קיים הפורום הנהדר פה ,שאפשר להתעדכן... ממה שאני מכיר יש ככה: פעם בכמה זמן יש באמת את המסיבות בסיטיהול כמו שהומלץ למעלה (אבל הרגאיי הוא לא סטריקטלי רגאיי, יש גם דברים אחרים) יש את המסיבות של הליין אצבעות שבורות ,הליין לפי דעתי הכי טוב בחיפה, שמדי פעם מביאים גם רגאיי יש בימי שישי בכאמל בים תקלוט נחמד של רגאיי יש במקום מדהים שנקרא בוסתן הכרמל ,אחרי האוניברסיטה ולפני דליה מסעדה ששם לפעמים יש מסיבות רגאיי אההממ ונראה לי זהו... לא כ"כ מכיר -יש לי פנטזיה כזו, לעשות מסיבת רגאיי אחת טובה בחיפה..לצערי אני לא יודע לתקלט ולא מכיר דיג'יי....משהו כזה המוני כמו בת"א.... צרו קשר בכיף לדבר על רגאיי זה תמיד נחמד

ברוכה הבאה ליאת

כמו שאת רואה יש כאן חבר'ה מדהימים עם רצון לעזור ולחלוק ידע. יותר ממוזמנת להישאר ולרכוש ידע, ואף לחלוק :) מסיבות תמיד יפורסמו בשרשור האירועים המופיע בדף זה בפורום. BLESS גיל (מנהל הפורום).

אם את חיפאית אז את חייבת לבוא....

כבר כמה חודשים , מאז שהשמש החלה לבצבץ אני מנגן רגאיי בכאמל בחיפה על חוף הים, אני לא אספר לך שאנשים יוצאים במחולות אבל יש אוירה ממש טובה , אם את מתחילה אז זה ממש יתאים לך כי אני מרחם שמה על האנשים ומנסה להיות "פרנדלי" עם החומרים שאני שם להם... אני לא שם הרבה קונצ'נס ,אני יותר מתרכז ברוטס ,דאב ודאנסהול עדין ומשובח . בעל המקום חובב גדול של רגאיי אז אני מפנק אותו בדברים ישנים כמו בוב וub40 ... בקיצור את תהני! הרבה חבר'ה פה מהפורום היו שמחים וגאים בעצמם כי אני מנגן חומרים ישראלים כמעט בכמות של שליש או רבע מהסט שזה המון. אם זה דורי בן זאב,אחרית הימים,קנגורו, פישי,סילבר דון,תומר יוסף ואפילו זבולון שיחסית כבדים לקהל שלי. יש לי הזדמנות להשמיע דברים שבערב לא מתאימים, אין כמו הים לרגאיי וזה הכי נחמד שזה באטמוספירה ולא בלחץ... למרות שלפעמים אני מקבל ג'אנינה ושם קצת סקא או ראגה של רוצחים. לפעמים אני חושב על זה וזה ככ מגביל לנגן בערב במועדון סגור זה חותך לי חצי מהסגנונות שאני אוהב... בכל מקרה מתחיל להתגבש קהל שבא במיוחד ותמיד המקום מלא כה וככה אז כדאי להוא לבדוק. נ.ב את בטח יודעת איפה זה הכאמל , המקום פתוח (חינם) מתחת לשמיים כל יום שישי בין שתיים לשקיעה.

xXx Shiraz xXx

New member
עד מתי יש אוטובוסים בשישי?

אם אין הגבלת גילאים אני מתחילה לבוא. ונביא את כל הג'מעה מהזורע שכמובן לא מסוגלים לעמוד אדישים ולא לרקוד לצלילי הפלא הללו. מסיבות צהריים זה לפאנים ורגאיי על הים זה בכלללל.... נשמע טעים כמעט כמו מעדן חלבה בקפה גרג

Ras Or

New member
שירז

יש כל שבועיים ביום חמישי מסיבת רגאיי בפאב של מעגן מיכאל שזקוקה אנושות לקצת אנשים, את לא רחוקה קחי את הג'מע ובואו! =] ראס.

xXx Shiraz xXx

New member
מהמהמה? אמרו לי שזה מקום מדהים

אנחנו באמת חייבים לבוא! + יש לנו שם הרבה חברים אז בפנאן אחר כך זורמים לים לישון שם וחוזרים בבוקר חח קיצררר הגבלת גילאים, מה קורה?

Ras Or

New member
איזה הגבלה....

ויש את הזולה של קיבוץ הזורע בחוף שם לייד :) דברי איתי ראס.

אין בעית תחבורה

מהסיבה הפשוטה שזה גם ליד הרכבת וגם ליד המרכזית של אגד.. בתחנת חוף הכרמל אני מצפה לראות את כולכם . זה ממעגן מיכאל מוזמן לתת לי מייל פרטי על המסיבה כי אני באמת אשמח לבוא ...

למעלה