רגע, אני רוצה להבין נכון....

dafgol

New member
רגע, אני רוצה להבין נכון....

מישהו פה מהפורום....נסע לטייל בבודפשט (המדהימה!) ...ככה בלי להודיע.....גם לא הביא לנו טובלרון
או לפחות עוגת דובוש
וגם לא מראה לנו תמונות..... ואני אומרת....נו נו נו איגור....ככה יפה ? לטיפולך המהיר אודה
יאללה ספר חוויות,הדגם,פרט,נמק והשווץ

W a r r i 0 r

New member
../images/Emo119.gif :)

זה היה טיפול ספונטני, שהוזמן בערך שבוע לפני, טסתי לשם עם אחי, הגענו ב-11 בבוקר למלון וישר הלכנו לחרוש את הרחוב. עברנו את רוב העיר שם, המון אדריכלות מדהימה, מערות נטיפים נפלאות, ובכלל כיף חיים. היה חם בטירוף, 45 מעלות ללא מזגן גם בתחבורה ציבורית. בגלל זה זה היה פשוט סיוט, ובגלל זה חתכנו גם לוינה באחד הימים. עיר אפילו יותר יפה מבודפשט. אני מזה מת על אירופה.........אוח! וכמה חתיכים היו שם ברחובות....
פשוט שטיפת עיניים מדהימה! בקיצר - היה די אחלה :)

dafgol

New member
בהחלט יש שם חתיכים

אבל באיטליה הם יותר חתיכים
יצא לי לטייל הרבה באירופה (מאיסטנבול דרך איטליה שוויץ גרמניה צרפת אנגליה ווילס ) , באנגליה הייתי המון פעמים כבר (יש לי שם משפחה) ....אוי איך בא לי טיול ללונדון,להתבטל על הדשא בהייד-פארק, מסע שופיינג ושטיפת עיניים, הצגה טובה בווסט-אנד, סיבוב לילי בסוהו.... .....לו הייתי רוטשילד...יה באבאבאבאבאבם
למרות שממה שדודה שלי אמרה לי, אנגליה זה לא להיט עכשיו עם ההצפות והגשמים, לפחות לא חם שם.....לונדון מחכה לי....
גידאמאק תעשה לי......פק"מ קטן
לדמיין ולפנטז מותר - לא? שמחה שנהנתם ושרדתם את החום, יש תמונות? יום נעים

W a r r i 0 r

New member
../images/Emo119.gif אף פעם לא הייתי באיטליה,

אז אני לא יכול ממש להשוות לשם:p אנגליה יפהפיה...מת על האזורים הירוקים שם, הכבשים... הייתי לפני שנה+ בטיול אחרי הצבא בין השאר באיזור לונדון.....אהבתי! תמונות יהיו בהמשך:)

שמח שנהנת ../images/Emo13.gif

למה לא צילמת לנו כמה חתיכים וכאלה?... טוב למה את מחכה? תעלי קצת תמונות מבודפשט... דרך אגב.. השבוע מתו יותר מ 500 אנשים בהחום הכבד בהונגריה...

W a r r i 0 r

New member
../images/Emo119.gif כן....אני יכולתי להיות אחד מהמתים...

בעעעעעעעעעע... אני אולי יעלה כמה תמונות יותר מאוחר אחי, נראה, צריך לבחור:p

למעלה