רגע האמת הגיע ומה שחששתי קרה

mykal

New member
מימי, זו לא הודעה שונה,

כאמא משקיעני אני אומרת לך,
שאני מצפה מהילדים שאת משקיעה מקדישה את כולך למענם,
שינהגו בדרך שבה הנחית אותם,
ואז נכנסים לסוג של "הסטריה" "אכזבה" "צער"
ופורקים אותו כאן בפורום. כי קשה תמיד להכיל,
קשה לאמא להבין שהיא לא חיה לא יכולה לחיות את חיי ילדיה.
ואז זה נשמע זגזוג.
כי פעם מנסים כך ופעם אחרת. וזה מורכב.

אצלה אני רואה את זה לאורך הרבה שנים באותה צורה

יום היא מתהפכת עליהם ויום גאה מאז שהבת הזאת הייתה בת 14 בערך

mykal

New member
נכון, חינוך והשגים

הרבה פעמים זו רכבת הרים.
פעם למעלה פעם למטה.
והלמטה הוא בד"כ כאב,
ואת יודעת--להיות גאה ושמח בהשג שבא אחרי כשלון או הפסד,
לא תמיד יודעים להעריך ולשמח.
אז לפעמים אנחנו שופטים דברים כשאנחנו מתבוננים מבחוץ,
אבל המספר הוא חוווה והוא מרגיש וזה לא מבחוץ. זה מבפנים.

יש לי עוד ילדה ואת.יודעת מה?

אני לא טעיתי. יש הבדל עצום בין שצי הבנות. את לא שומעת אותי מתחוננת על הקטנה. למה? כי. הן שונות.
&nbsp
זגזוג? כי זה לא סטטי. הדברים משתהים. הילדים משתנים. בעיות ודאגות משתנות. אנחנו לא מזגזגים. שימי לב מתי נכתב הפוסט ו ה התאריך היום.
&nbsp
הילדה כבר עובדת בשלוש עבודות חומדים שנה ד באוניברסיטה ועושה קורז במחשבים.
&nbsp
הפוסט נכתב בשיא הסערה שלה ושלי. אחפ. את אומה שאפרוק? עם מי אדבר? נראה שפסיכולוג והורים זה מספיק?
&nbsp
מכל מלמדיי השכלתי. אני לא ממש מחכה לתשובות כאן כדי לפעול אני בתוך עשייה וחשיבה מתמדת. זה זגזוג? זו התקדמות. אני לא מושלמת אבל אני עושה 110%

RonspotNL

New member
ואת מישהי שמעולם לא הייתה צריכה להוליד ילדים

אני בהחלט מרחם על הילדים שלך :
בואי נתחיל מההתחלה : יש פרנסה באומנות (תלוי מה באומנות זה מושג רחב)א ב ל זה מקצוע עם הרבה סיכונים והרבה הימורים וחוסר וודאות הוא חלק קבוע מהמקצוע ובשביל לעבוד בו צריך לא רק מקום עבודה אלא גם קשרים למשל אבל הכי חשוב צריך לאהוב את זה

הלאה : לא בכל מקצוע יש עבודה בסיום הלימודים יש סוגים של עבודות שהיום הם נצרכים ודרושים ובעוד כמה שנים המצב בשוק יכול להיות אחרת יש כאלה שעובדים במקצוע שאותו למדו והיו צריכים לעשות הסבה לתחום אחר מי שרוצה ללמוד חייב להבין שזה הימור רציני כי לא תמיד ההשקעה בלימודים משתלמת ישר יש מצב לפעמים שבו יש עבודה ישר אחרי הלימודים ולפעמים המצב הוא אחר לך צריכה להיות ההבנה הזו גם כן
חוץ מזה שאלה החיים ש ל ה לא שלך לך נותר לתמוך בה עד כמה שניתן אם את אוהבת אותה אם את לא זה כבר עניין אחר אז הבעיה טמונה בך ובך בלבד

למעלה