רגע לפני פסח

jakuper

New member
ועוד בשבת בפסח?

את בטח אפילו מעשנת בשבת.
או קוראת.
או חושבת.

תתביישי לך - הפעולה האחרונה בשבת יכולה לגרום לכך שתתגרשי.
אהה, זה כבר קרה?
נו אמרתי לך עד כמה יכול להיות הרסני חלחשוב בשבת.

או בכלל.

מצטערת להפריע לכם כאן בדו שיח המרתק הזה.
אני כופרת בה' הידיעה!
אני מבשלת בשר בחלב (וכמה שיותר אחוזי שומן) בעיקר ביום שבת בבוקר.
לעשן הפסקתי (אל תשאל על ההשלכות של זה :(
קוראת וחושבת 24/7 (כולל ביום כיפור רחמנא ליצלן).
יש לי רכב פרטי משלי תודה לאל.
זוגיות מזדמנת ( מה זה בדיוק?).

jakuper

New member
לא יודע בדיוק, אך דיברו על זה

כאן בפורום - אני מתכוון לזוגיות מזדמנת או "מזד..." משהו אחר, אינני זוכר בוודאות.

בזוגיות

רצוי שיהיה גם הטיות הפועל ז.י.ן על האפשרויות שלו
עדיין לא הבנתי למה הכוונה בזוגיות מזדמנת

לי בא

New member
זאת שמוצאים בסופר

בין המדף של הפסטה לרטבים המוכנים,
אף פעם לא אספת כזאת?!
חחח

טרם יצא לי

ואם כבר אוספים אחת כזו בהכרח שהיא תהיה מזדמנת?
דווקא זאת נראית הדרך הכי יפה להכיר בן זוג לחיים :))
ועל הדרך לעבור גם במדף היינות לבחור איזה יין איכותי לארוחה.

jakuper

New member
תראי, אולי באמת טעיתי וזה לא זוגיות מזדמנת,

אלא
הזדמנות מזדווגת.
זוגיות=קשר (כמעט תמיד בין זוג, למרות שאפילו בין שלושה קוראים לזה זוגיות. עברו זמנים כאשר בין שתי נקודות היה אפשר להעביר רק שתי קווים
)
שמעתי שקיימים דברים כאלו - קשרים לצורך מטרות חולפות או קשרים שתוקפם פג עם השמש. הכל ישנו. לחלק מהדברים האלו קוראים "קשר". הרי "קשר" לא בא בהכרח "לקשור/לחבר". יש כאלו שעבורם "קשר" מתאר את הרגשתם שהם חווים - אותה הרגשה של החבל הכרוך סביב הצוואר עם לולאה קטנה שדרכה החבל מסתרך כלפי וו שלמעלה. ויש כאלו ש"קשר" זה כמו "קשרים" שכדאי שיהיו שיהיה את מי לחלוב כאשר זקוקים למשהו.
כמובן שקיימים גם קשרים לעומק. אבל זה דורש כל כך הרבה השקעה שמעטים מוכנים להשקיע כל פעם מחדש. אז משקיעים רק במידה מזדמנת, מה שיוצר וגיות מזדמנת. אני חושב... או אולי אני טועה... אולי אין בכלל זוגיות מזדמנת ואין זוגיות בכלל, אלא חיבור הפרטים בצורה הכי נוחה. חיבור לצורך סיפוק רצונות בצורה שמפריעה הכי פחות אחד לשנייה. לפני שמדברים על מזדמנת, מה זה בעצם זוגיות? לפעמים איני בטוח שאני יודע מה זה. וכאן, בפורום, הרגשתי זו די מתחזקת. מה זה זוגיות - או יותר נכון, האם קיימת הגדרה אחת שתתאים לכולן?

יפה כתבת

בענין שהקשרים לעומק דורשים הרבה השקעה שמעטים מוכנים להשקיע כל פעם מחדש.
אני תמיד בעד איכות נדירה.
חיבור הפרטים בצורה הכי נוחה - זה בדיוק זה!
כל חיבור בין בני אדם הוא שונה והוא מסתמך על מה שמתאים לשני הצדדים בלבד.
מי שמחפש קשר שבו ההשקעה היא רק מזדמנת יכול למצוא בקלות בצד השני אותו דבר (ישנם לא מעט נשים וגברים שזה מתאים לשניהם וזה מה שמחבר ביניהם).
בוודאות יודעת שאין הגדרה אחת של זוגיות שמתאימה לכולם, היפה הוא למצוא את הצד השני שמגדיר את הזוגיות כמו שאתה מגדיר אותה, מכאן השמים הם הגבול (וגיליתי שיש גם מעבר לשמים עוד כמה כוכבים לא רעים בכלל).

jakuper

New member
השמים הם הגבול? אולי, אך

אני מעדיף להיות על הקרקע - יש מספיק דברים טובים גם כאן. אולי פעם אתחיל לחפש במקומות אחרים, אך בינתיים, אסתפק בכדור הארץ.

אויש נו

תחשוב על זה
כרגליים על הקרקע עם הראש שמעיף אותך לעננים
שווה או לא?

jakuper

New member
כן, זה נחמד, רק שיש לי בעיה

של הגובה - אני אפילו לא מגיע למטר ושמונים...

למעלה