רגע לפני שאני מגיע אליכם....

kei c

New member
רגע לפני שאני מגיע אליכם....../images/Emo24.gif

לאוסטרליה, רציתי לדעת על ויזה. לפחות ראשונית כדי לראות את אוסטרליה לפני שאני מחליט סופית על הגירה לשם. אני חי ביפן תקופה לא מבוטלת, וכידוע לי יש בעיה לקבל ויזה לאוסטרליה מחוץ לישראל,האם אתם יודעים משהו? בנוסף ראיתי שיש אפרשרות לקבלת ויזה און ליין,מכירים?אפקטיבי? אני מתנצל אם זה לא כלכך קשור לפורום-למרות שאשמח להצטרף לפורום כישראלי באוסטרליה. תודה מראש לכולם

billy milligan

New member
../images/Emo7.gifנשברתי תחת לחץ../images/Emo61.gif../images/Emo88.gif

משהיא שלא ננקוב בשמה מפאת בטחון שדה לחצה עלי לענות, אז אני עונה. אין לי שום שמץ לגבי ויזות ו/ או הגירה לאוסטרליה ומה שידעתי כבר מזמן ישן נושן, אבל, תמיד יש אבל. תקפוץ לביקור באתר של משרד ההגירה יש שם את כל האינפורמציה. ממה שאני יודע אם אתה מוכיח לאוסטרלים שיש לך סיבה מספיק טובה לצאת מאוסטרליה אחרי טיול/ביקור אתה יכול לקבל ויזת תייר גם מחו"ל. אני לא יודע על איזה סטטוס אתה ביפן, אבל זה ילקח בחשבון וסביר להניח שאם אתה שם לא על תקן תייר זה יהיה רק לטובתך. אגב אפשר לשלוח את הדרכון לארץ ולהגיש את הבקשה בארץ (זה עובד אם לא ניסיתה קודם בחו"ל) וכך אתה חוסך את כל אי הוודאות, למרות שממה ששמעתי היום גם בארץ שום דבר לא וודאי.

judyr

New member
תשובה אליך במסר

כי אחרת המינהלת תהרוג את שנינו...

kei c

New member
ככה אתה נשבר תחת לחץ?../images/Emo66.gif

קודם תודה על ההכוונה, אני חושב שאקח את ההצעה של גפן להגיע לניוזילנד ומשם "....הדרך מפותלת אני נופל וקם נופל וקם עם ראש מורם!" בנושא אחר בילי ראיתי שיש לך בעיה עם אופיס? נפתרה? מצאת את הפיתרון? במידה ולא זרוק מילה במסר..... תודה

Gefen

New member
קייסי כמה דברים...

ראשית, למה להתנצל..? הפורום הזה מיועד אומנם לישראלים באוז ונוז, אבל אני בטוחה שתעלינה פה בהמשך הרבה שאלות שנוגעות גם להגירה - ואני מקווה שלפחות על חלק מהן יהיו חברים פה שידעו לענות.. שנית, ברוך הבא לאוסטרליה, מחכים לך פה
(סידני או מלבורן?) שלישית, על פי מיטב הבנתי,בכניסה לניו זילנד אתה מקבל באופן אוטומטי אשרת שהיה לשלושה חודשים, ושמעתי גם שמניו זילנד אין בעיה לקבל ויזה לאוסטרליה (זה מה שעושים הישראלים המטיילים פה- כשפגה הויזה האוזית, הם נוסעים לנ"ז, מחדשים שם את הויזה ונכנסים שוב..) ולגבי שאלתך על בקשת הויזה אוןליין, אין לי שמץ.. אולי יכנס הנה מישהו עם יותר נסיון וידע לעזור לך. שיהיה בהצלחה ושנראה אותך כאן הרבה.. גפן

billy milligan

New member
הבהרה ותיקון

ויזת תייר לאוז היא מרובת כניסות לתקופה ארוכה. למשל ל3 חודשים כל כניסה לתקופה של שנה. מה שעושים הישראלים זה לקראת סוף השלושה חודשים נוסעים לאן שהוא (פיג´י או נז - הכי קרוב) ואז חוזרים לכניסה חוזרת על אותה ויזה. הם לא מוציאים ויזה חדשה!!

למעלה