רגע רגע רגע

soapi101

New member
רגע רגע רגע

מישהו פה זרק באיזה שרשור שקאסי מתה מתישהו???פירוט בבקשה.

pumiki25

New member
אזהרה - ../images/Emo58.gif למעלה! ../images/Emo18.gif

(סליחה שלא עונה. עצלנות, עצלנות
)

soapi101

New member
סורי

לא הבנתי. למלעלה מה?למעלה אזהרה?למעלה תגובה?מה?

taish

New member
הכוונה היא - למעלה ספויילר ../images/Emo58.gif

כתבת פרט מתוך עלילה עתידית שטרם שודרה בארץ - "ספויילר" בשפת העם - ולכן יש לסמן את ההודעה באייקון -
. קריאה קצרה בכללי הפורום (שחבל שלא עשית זאת לפני שכתבת את ההודעה) תבהיר לך את העניין. ובתשובה לשאלתך - כן, זה נכון. הנה שרשור על הפרק שבו זה קרה. למציאת פירוט נוסף, עייני ביתר השרשורים שהיו באותו חודש סביב הנושא הזה.

nimix

New member
מה?????????????

סתם נו כבר קראתי בטעות עוד עלילה הלכה לה... אגב אתם ראיתם את ה "מאורע" במפגש שעשיתם? או רק מהפרקים מארה"ב Speaking of which.. אחי בדיוק חוזר היום מארה"ב לאחר שבועיים.. סתם שתדעו שיש אנשים שכיף להם יותר מכם.. ז"א שאין אנשים ללא חיים ללא ארה"ב (פעמיים ללא זה כמו פעמיים שלילה? ..) טוב אני מתכוון שאני צריך ללכת לישון . אני אחרי לילה.... נ.ב. חבל באמת שלא קוראים את חוקי הפורום , כשאני הגעתי לכאן אני ישר קראתי את החוקים ואני זוכר שאפילו שחר החמיא לי על זה הוא אמר משהו בסגנון משהו כל הכבוד שקראת את חוקי הפורום ובכלל שקראת מספר עמודים מהפורום כדי להכיר את האנשים .. זה באמת מעל ומעבר אתה איש מדהים חזק ואמיץ הלוואי וכולם היו כמוך בפורו.. ז"א הלואי ועוד אנשים היו קוראים את החוקים לפני שהם רושמים כאן... טוב דיברתי יותר מידי .. רק שלא תסקלו אותי חס וכרפס.. נ.נ.ב הודעה זו תשמיד את עצמה מיד לאחר ה..פר...סו.....מות !

pumiki25

New member
מצ'וגע ../images/Emo3.gif

יאפ, צפינו ב"מאורע" רכוניי ראש - חלקנו אפילו הזיל דמעה. או שתיים.

python 4

New member
אוי, איך כולם בכו!../images/Emo7.gif

ראינו את זה בחדרו (המדהים יש לציין) של שחר - וכמעט לא נשארה עין יבשה בחדר (אני בכיתי על זה שלבנאדם יש שירותים צמודים לחדר ולי אין
)

python 4

New member
אוי נכון..

אתם חושבים שגם לי אחרי שנתיים בניהול הפורום תהיה פלזמה?

dvd3434

New member
יש עתיד...

אבל הבכי של של אור ושל אורטל...היה קורע לב...כמעט בכיתי (מלחתוך ביסלי בצל)

taish

New member
"It wasn't me"! ../images/Emo3.gif

אור היא זו שמיררה בבכי, וייתכן שגם רותם. אני - לא רק שלא בכיתי, אלא שאחרי הפרק הודעתי קבל עם וקהילת צח"מ שאני כנראה לא מסוגלת לבכות מאופרות סבון. אבל אני שמחה שאתה מייחס לי כזו אמפטיה ורגישות (אני באמת אדם רגיש, רק לא כשזה נוגע לאופרות סבון, ככל הנראה
).

junny

New member
אני מודה! מודה! מודה!

כן כן.. הייתי מבכייניות קאסי במפגש עם הפלאזמה של שחר. אבל אור היתה הייבבנית הגדולה

למעלה