רואים את המשימה העכשווית?

ליאורי13

New member
שי - גועל נפש

ממעיט בערך של הבנות בבית שי "כולם מפגרות, גם אם לא הייתה לי חברה אף אחת לא שווה פה" ועוד ירידות מגעילות מתי יקלטו שהוא חרא של בנאדם?!

נועה21

New member
ברגע שערוץ 2 יראו את הקטעים האלה!

הבעיה היא שהם לא מראים את הצד המגעיל של שי

ליאורי13

New member
התכוונתי שהאנשים שאיתו בבית

סורי שלא הייתי מובנת הוא מוריד פקודות לכולם,הוא מחליט מה יקנו בתקציב, מי יעמוד איפה יש עוד הרבה אמירות מגעילות שלו,אם אתחיל להקליד לא איססים עש=ד שנה הבאה

droriko

New member
איך יש לך זמן לפורום,חשבתי שאת בחורה עסוקה

בכל זאת יש לך 1000 אסמסים לשלוח לנעמה היום .......
עצוב עצוב

באמת מתי יקלטו ? ואיך לא בחרו בו אני לא יודעת

כל הזמן הוא מתלהב מעצמו יותר מידי ויוצר ויכוחים.

Aeon

New member
לא הבנתי את המשימה../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

מה הם בדיוק צריכים לדרג

k i d a n

New member
את מה שהצד השני חשב

מי הכי יפה? הבנות היו צריכות לבחור ביניהן מי הכי יפה כפי שהן חשבו שהבנים יגידו. וכנ"ל לגבי כל שאר הדירוגים.

שיפרה ביקשה לשים אותה כהכי פחות אינטיליגנטית

"ככה אני מרגישה היום" אמרה.. כנראה מרגישה מנודה ולא רצויה.. מחר בערב היא כבר תרגיש יותר טוב.

k i d a n

New member
אתם לא מבינים את המשימה הא?

הוא צריך היה לנחש מה הבנות יחשבו על עצמן...

קמבילי

New member
הבנות דרגו את שפרה בתור הכי לא סקסית !

מה זה השטות הזאת? ברור שאצל הבנים היא נבחרה להכי סקסית, מה הן עיוורות? נראה לי שכל ההצבעה של הבנות היתה מתוך אי נעימות ורצון לא לפגוע אחת בשניה. הן בחרו את רנין בתור הכי אינטילגנטית. רנין?? ההאבלה חסרת שיקול הדעת? אם כבר אז ג'ני שהיא אמנם משעממת אבל פתרה יפה את החידה של איתי, אבל כולם יודעים ששפרה הכי אינטילגנטית לא רק בין הבנות אלא בכל הבית. וכולם מחזיקים מצבר אינטילגנט ואין לי מושג למה. כנראה הכותרת "עורך דין" מרשימה אותם. חוש הריח שלי אומר שהוא למד עריכת דין באיזה מכללה, ולא עבד במקצוע הזה יום אחד. מאותה סיבה כנראה הבנות הצביעו לרנין, כי היא "למדה באנגליה" (למדה איזה שנה או שנתיים בחילופי סטודנטים). קרן שמה אותה בכיס הקטן בפקחות ובהשכלה, ושפרה קל וחומר.

את צרת אופקים

כמה שאני שונא את צבר וחושב שהוא חופר וזיין שכלים הוא באמת הכי אינטיליגנט שם לגבי ההערה השטחית שזרקת על מכללות ועריכת דין - אני לא יודע מי את ומה ההשכלה שלך שאת מרשה לעצמך להטיף את דעתך על משפטים ועריכת דין, אבל אני בוגר מכללה במשפטים (בהצטיינות) ובוגר תואר שני באוניברסיטה (בהצטיינות) ומתכנן להשלים דוקטורט לפני גיל 30 . לא מתכוון בעתיד הקרוב להשלים התמחות בעריכת דין ומרוויח יותר מכל מתמחה ועו"ד צעיר שתמצאי, כך שאני האנטיתזה לכל מה שפלטת.

קמבילי

New member
שנאה משותפת חזקה מכל חילוקי דעות

אתה לא יודע? אנחנו אחים בשנאתנו לצבר. אם כי אני לא שונאת אותו, אני פשוט לגמרי לא מחזיקה ממנו וסגידת בני הבית אליו מלבה את הרגש הזה אצלי. נעלבת אישית? אני מתנצלת. בכל זאת לא היית צריך להגיב בטון כל כך פוגעני. להחליט שאני צרת אופקים? מאד לא עורךדיני מצדך. אגב, עדיף לומר צר אופק, משום שאם יש כמה אופקים זה כבר לא כל כך צר. הא?

הכפרה

New member
הבנים דירגו את שיפרה כסקסית במקום הראשון??

מישהו יכל לעלות את הרשימה של הדירוגים? :)

הכפרה

New member
היא באמת סקסית, אבל שמעתי משי שהם

דירגו את וונסה כהכי סקסית ואת קרן כהכי כוסית לא?

למעלה