רואים את הקול פרק 6 לצפייה ישירה

• פותח הנושא Asifm02
  • פורסם בתאריך
A

Asifm02

Guest
רואים את הקול פרק 6 לצפייה ישירה, רואים את הקול פרק 6 להורדה, רואים את הקול פרק 6 שידור חי, רואים את הקול פרק 6 שידור ישיר, רואים את הקול עונה 1 פרק 6 לצפייה ישירה או להורדה, רואים את הקול עונה 1 פרק 6 שידור חי ישיר – הפרק המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית.

לצפייה בפרק המלא לחצו כאן!

תקציר הסדרה: רואים את הקול היא תוכנית מציאות ישראלית המבוססת על התוכנית האמריקאית “I Can See Your Voice” של רשת פוקס, ראיתי הרבה אנשים שורפים את עצמם כדי לקבל רעיון טוב אחד. הם צופים בסרטונים, קוראים ספרים ומקשיבים לכמה עצות קלישאות רק כדי שהם יוכלו גם לדמיין עולם של רעיונות יצירתיים 'מחוץ לקופסה'. אבל השאלה היא למה אנשים מסוימים צריכים להתאמץ כל כך בעוד שאחרים נראים מבורכים? אז בוא נחקור את התשובה. כשגדלתי נהגו לקרוא לי 'טיפש' או 'טיפש' כי לא הייתי טוב בלימודים. פעם בקושי עברתי את המבחנים. וכשהיינו מקבלים את משימות הקיץ האלה, תמיד חיפשתי להסתיר את הפנים שלי. חברי לכיתה נהגו להמציא משימות ממש יצירתיות בזמן שלא יכולתי. אפילו כשניסיתי להעתיק את המשימה שלהם, לא הייתי יוצר דבר מלבד זבל. וכך הרגשתי במוחי שאני לא יכול להיות יצירתי. פעם חשבתי כך כי כשגדלתי אמרו לי שיצירתיות מיועדת לאנשים אינטליגנטים, וכ'טמבל' ידעתי שזה לא בשבילי. עם זאת, אתה יכול לראות את השינוי עכשיו. כתבתי ספר שכולם אהבו. אני עובד על הספר השני שלי ואני לא יכול לחכות לכתוב יותר בעתיד. למעשה, בכל פעם שאני רוצה לכתוב מאמר, אני לא צריך להתאמץ כדי להמציא כותרת. למשך פרק אחד. חברי פאנל אורחים כוללים את מוקי, הראל סקעת, משה פרץ, יהונתן מרגי, פבלו רוזנברג ומרגלית צנעני. הפורמט: בכל פרק, ישתתפו מספר “זמרים סודיים”, חלקם זמרים מצוינים וחלקם זמרים “זייפנים”, מולם ישב פאנל מומחים שמטרתו היא לנסות לזהות ולהדיח את ה”זייפנים” מהקבוצה, מבלי לשמוע אותם שרים בעזרת רמזים. סיבובים: כל פרק מציג בפני האמן האורח שבעה אנשים שזהותם וקול השירה שלהם נשמרים סמויים עד שיודחו להופיע על “בימת האמת” או יישארו בסופו של דבר לבצע את הדואט האחרון. הפקה: שידורי קשת הכריזה לראשונה על פיתוח הסדרה ביולי 2022, בעקבות הצלחת התכנית “הזמר במסכה”. את התכנית יצרה גיל הפקות.​

למעלה