רואים את הקול פרק 7 לצפייה ישירה

• פותח הנושא Asifm02
  • פורסם בתאריך
A

Asifm02

Guest
רואים את הקול פרק 7 לצפייה ישירה, רואים את הקול פרק 7 להורדה, רואים את הקול פרק 7 שידור חי, רואים את הקול פרק 7 שידור ישיר, רואים את הקול עונה 1 פרק 7 לצפייה ישירה או להורדה, רואים את הקול עונה 1 פרק 7 שידור חי ישיר – הפרק המלא באיכות FULL HD 1080p ובחינם, הדלפה בלעדית.

לצפייה בפרק המלא לחצו כאן!

תקציר הסדרה: רואים את הקול היא תוכנית מציאות ישראלית המבוססת על התוכנית האמריקאית אני פותח את כותרת עולה אוטומטית כאילו כבר ידעתי מה אני רוצה לכתוב. השאלה היא מה השתנה? איך הפכתי להיות יותר יצירתי גם כשהייתי מטומטם אני לא טוען שיש רק תשובה אחת קבועה לשינוי הזה. אני מאמין שהרבה דברים ביחד הפכו אותי לאדם שאני היום. אבל אם אני מסתכל אחורה ואנתח את חיי, הנה 3 דברים שלדעתי עשו אותי יצירתי יותר. אם תיישם את העצות האלה, אני בטוח שבסופו של דבר תחפש את השם שלי כדי 'להודות לי'. אוקיי, אני אוהב להיות דרמטי אבל בואו נקפוץ לשלושת שיעורי היצירתיות האלה: חברי פאנל זמרים אורחים שונים כחברים נוספים בפאנל זמרים אורחים שונים כחברים נוספים בפאנל למשך פרק אחד. חברי פאנל אורחים כוללים את מוקי, הראל סקעת, משה פרץ, יהונתן מרגי, פבלו רוזנברג ומרגלית צנעני. הפורמט: בכל פרק, ישתתפו מספר “זמרים סודיים”, חלקם זמרים מצוינים וחלקם זמרים “זייפנים”, מולם ישב פאנל מומחים שמטרתו היא לנסות לזהות ולהדיח את ה”זייפנים” מהקבוצה, מבלי לשמוע אותם שרים בעזרת רמזים. סיבובים: כל פרק מציג בפני האמן האורח שבעה אנשים שזהותם וקול השירה שלהם נשמרים סמויים עד שיודחו להופיע על “בימת האמת” או יישארו בסופו של דבר לבצע את הדואט האחרון. הפקה: שידורי קשת הכריזה לראשונה על פיתוח הסדרה ביולי 2022, בעקבות הצלחת התכנית “הזמר במסכה”. את התכנית יצרה גיל הפקות.​

למעלה