רובוקופ

רובוקופ

עכשיו שמתי לב שמי שיכתוב הכי הרבה יזכה בכרטיס לסרט רובוקופ
נותרתי ללא מילים האם נראה לכם שאני כאישה רוצה כרטיס לסרט הזה או בכלל
נראה לי כאילו אתם חיים בסוג של סרט
תייעלו את הפורום במקום להציע כרטיס לסרט

חיה הכול בסדר?

נותנים לך מתנה, תקחי...

החברה פה עושים הרבה לייעל את הפורום, מגיע להם שניתן להם צ'אנס....

בוקר טוב ויום טוב לכולם

אורן זה נראה לדעתי כמו לעג לרש,ביזפורטל רכשה את דיבורסה מזמן מזמן
לדעתי היה צריך קודם לנסות לתגבר את כתיבת האנשים ואחכ לשנות פורמט בצורה כ"כ קיצונית
הרי אין כאן מינימום של פורום,חיפוש לדוגמא אחד הדברים הכי חשובים לא קיים במערכת הזו.ואני לא מדברת על מאיה וכו'
שנינו יודעים על הניסיונות שעושים לשפר,אולי אתה אפילו יותר ממני יחד עם זאת מה1.1 עד היום כולם מקטרים ונעלמים ואין שום שינוי,אז למה שנמשיך כאן
וכן,אתה יכול לשלוח אותי ואת כולם לרעות בשדות זרים,לו היינו רוצים היינו עוברים מזמן כמו הרבה אחרים,כך שכל מה שאני או נוגרון או האחרים כותבים כאן זה כדי שישאר לנו הבית

המשך כי

אין אפשרות לערוך הודעות ובנוסף הודעות נעלמות ושבות וכל זה לפני שוק ההון

חיה...

ברור לי שאת כותבת את הדברים ממקום של כאב, מתוך רצון לשפר ומתוך תקוה שיהיה לנו הרבה יותר טוב בבית החדש.
אין לי ספק שגם ביזפורטל ראו בעיני רוחם את החשיפה שיכולה להיות לפורום שלנו כאשר הוא יהיה בתפוז, ויווצר כאן סינרגיזם.
אני גם משוכנע, כי לאחר ההתאמות שייעשו, ואני יודע שעובדים ברגעים אלו ממש על ההתאמות הללו, בסופו של דבר יהיה כאן הרבה יותר טוב ממה שהיה לנו בארץ הישנה, ולא פחות חשוב, האתר יהיה הרבה יותר יציב ממה שהיה לנו שם. וכן, יהיה גם סינרגיזם.

את יודעת שגם אני חורק שיניים וממשיך, ואני עושה זאת כי אני יודע שיהיה כאן טוב בקרוב, ואני גם יודע שאם אנחנו נפסיק לכתוב כאן, ואם אנחנו נפסיק לתת הצעות ייעול ושיפור, שומדבר לא יקרה ואנחנו באמת נוכל לסגור את הבסטה.
אני חושב שאנחנו כולנו חייבים להמשיך ולכתוב כאן, גם אם זה פחות נעים מאשר בארץ הישנה, ואני יודע שתוך כדי תנועה הכל יסתדר לשביעות רצוננו המלאה.

על הטעויות שנעשו אין מה להלין כעת, כי זה פשוט לא יעזור, אלא אנו צריכים להסתכל קדימה, ולראות כי בעזרת ביזפורטל ותפוז, השמיים הם הגבול.

eveco1

New member
ללא נושא

צודקת ,מה זו השטות הזו פורום שמכבד את עצמו וברמה ,זה מה שיש לו להציע ? אם בכלל

למעלה