רוברט נסטה מארלי סוף סוף מגיע לארץ

reality i

New member
רוברט נסטה מארלי סוף סוף מגיע לארץ

אז נכון שמארלי כבר לא כאן מאז 81 אבל בתחילת ינואר מגיע בנאדם שיגרום לכם להתרגש,להרים גבה ולגלות עולם חדש בדיוק כמו שקרה כאן לדעתי לכל אחד כשגיליתם לראשונה את המוזיקה של בוב מארלי , אתם זוכרים את הימים ההם ? אתם זוכרים איך זה לגלות את המוזיקה של מארלי ולהיות מוקסמים מהמילים והמסרים ? אתם זוכרים איך זה לשמוע את אותם שירים רק בשביל לחכות למשפט מסויים ? או איזה מעבר מטמטם בשיר ספציפי ? אתם זוכרים איך זה לגלות את המוזיקה של בוב מעבר לנו וואן נו קריי או קוד יו בי לאווד....זוכרים את זה ? ובכן אני בהחלט זוכר מה זה לגלות מוזיקה של איש צנוע שהגיע מכפר נידח וכיום שמו ותמונתו מוכרים (ולא חשוב באיזה רמה) בכל מדינה בעולם !!!!!!!!! רוג'ר סטפנס - אספן,האבא של כל הארכיוניסטים שמתעניינם ברגאיי בכלל ומארלי בפרט מגיע לישראל לסדרת הרצאות מרתקות שיתנו מבט של מארלי שלא רואים בmtv או באיזה dvd דוקומנטרי.צילומים נדירים,הקלטות שמעולם לא נשמעו , סרטוני וידאו שאין לאף אחד בעולם (ולא חסר ארכיוניסטים של מארלי בעולם הזה) הרצאה שפשוט תגלה לכם מחדש את קסמו ,כשרונו וגדולתו של אחד מהמשוררים הכי מרתקים וצנועים שידעה המאה האחרונה ! סטפנס הוא בחור מלומד,משכיל,מקסים עם הגישה הנכונה והכי אותנטית להעביר את סיפור חייו של מארלי,סטפנס היה גם האדם היחיד שקיבל אישור ממארלי להסתובב עם המקוננים בסיבוב ההופעות שלהם ב1979 בארה"ב (תארו לכם שרק מהזמן הזה מה יכול סטפנס לספר,להראות ולהשמיע !!) אמנם אישית לא יצא לי עדיין להכיר אותו אבל דרך גיל ראסטה (מקסימום כבוד שוב גיל על הרעיון והביצוע להביא את הבחור הזה לכאן בכדי שנקבל תמונה אחרת ,מציאותית ואותנטית על חייו של הכוכב בינלאומי הראשון שהגיע ממדינת עולם שלישי) הצלחתי עם השנים לאסוף עתוני מגזינים שלו (עיתון הביט beat שמוקדש לרגאיי ומארלי ויוצא בארה"ב המון המון שנים ובהצלחה) והקלטות של תוכניות רדיו שלו כשהוא עוד היה מנגן על קלטות של 8 ערוצים קטעי ראיונות והופעות של מארלי (מאיפה אתם חושבים שזה כל כך נגיש היום בסולסיק???) הדרך שבה הוא מעביר ומספר את סיפורו של מארלי היא מרתקת ומדהימה כאחד ! דבר אחד אני מבטיח לכם......כל מי שיגיע להרצאות של סטפנס בארץ פשוט יגלה את מארלי מחדש....ומי שהפסיק לדוש במארלי בשנים האחרונות יכול מאוד להיות שיחזור לשמוע מארלי,התרגשות מחדש מהמסר,מוזיקה והחוויה של לשמוע את קולו של מארלי ממש כמו לאוזנים "בתוליות". בתור אחד שנהג להתעניין רבות בעבודתו של מארלי לפני המון שנים אני כבר לא יכול לחכות ולשבת במפגש עם סטפנס ולגלות ,לראות ולשמוע דברים שהיו שם 30-40 שנים ואף אחד בעצם לא ידע,שמע על הדברים האלו בטח שלא בישראל) האוסף של סטפנס הוא פשוט בילתי נתפס....הוא נאלץ במהלך חייו לעבור כל כך הרבה פעמים דירה בגלל קצב גדילתו של אחד מאוספים היותר מרשימים בעולם למוזיקה ולרגאיי בפרט. מי שראה בחייו סרטים דוקומנטרים על רגאיי ומארלי בטח יזהה את פרצופו של סטפנס,ללא ספק מדובר בבחור מקסים,סובלני עם לא מעט סודות והפתעות שקשורות באמן שנראה שמעולם לא קיים את הראיון האולטימטיבי שיספק מידע נרחב על חייו....או שכנראה לא הספיקו לקיים ראיון שכזה לפני שבוב עזב את עולם החיים... אם המילה שלי שווה כאן משהו לחובבי הרגאיי ,חובבי מוזיקה ובטח חובבי מארלי...........מילה אחת : מ ו מ ל ץ ! מחירי הכרטיסים בכל הארץ - בין : 35 - 45 ש"ח מומלץ להזדרז להזמין כרטיסים למוזיאון ת"א - אפשר להתקשר ולבקש את ההנחה של "רידים " ואז זה עולה 45 ש"ח במקום 55 ש"ח תאריכים : 12.1.2006 יום ה' אודיטוריום מוזיאון תל אביב 21:00 03 6077020 13.1.06 יום שישי מועדון הבאר קיבוץ צאלים 22:00 (מסיבה אחרי ההרצאה )052 8664399 14.1.06 מוצ"ש סינמטק שדרות – 21:00 08 6849695 15.1.06 יום א' מול קיבוץ יטבתה - אולם אזורי חבל אילות 21:00 – 052 3959338 17.1.06 יום ג' סינמטק ראש פינה – 20:00 054 4938359 18.1.06 יום ד' סינמטק ירושלים 21:00 02 5654333

SaBaGMaN

New member
!fe real

שמעתי כולכך הרבה על האדם הזה.. המון כבוד לראסטה גיל שלא מפסיק להפתיעה ולהביא לנו איכוט לארץ! בעזרת השם אני מקווה להגיע להרצאה בצאלים אסור להפסיד את זה חבר'ה! שבת שלום

ZeusMan

New member
ובנימה זו, נפתח סקר חדש !! ../images/Emo13.gif

עליכם לרשום את 10 הטיונים שאתם הכי אוהבים של בוב מארלי... ממש כאן :

s h i d a n

New member
מנצל כל מצב אה??

zion train runing away easy skankin concrate jungle sun is shining zimbabwe war i know a place punky reggae party והגדול מכולם: stir it up

ZeusMan

New member
../images/Emo45.gif ../images/Emo13.gif

רק ככה לומדים... אני פשוט מנסה לעשות מהפורום הזה מקום אינפורמטיבי לגבי רגאיי...
ואם אפשר להפעיל את המומחים לגבי מה הם חושבים דרך הסקרים אז למה לא ?! חוץ מזה, אני ממש נהנה מזה

ZeusMan

New member
אני אתחיל...

1. Exodus 2. Jamming 3. Roots Rock Reggae 4. Buffalo Soldier 5. Sun Is Shining 6. Get Up, Stand Up 7. Stir It Up 8. Burnin' And Lootin' 9. Africa Unite 10. Slogans * לא לפי הסדר...

Carcass

New member
שלי..

Exodus - המספר 1 שלי. Iron Lion Zion. I Shot The Sheriff. Pimpers Paradise. Zion Train. Redemption Song. Kinkey Reggae. Coming In From The Cold. People Get Ready!. Jammin'.

למעלה