רוב ואמבר - מציאות מדומה

רוב ואמבר - מציאות מדומה

הם נשואים שנתיים, ורוב ואמבר לא מתכוונים לקחת פסק-זמן מהופעה בסדרות מציאות. הזוג, שבהתחלה הופיע בתור יחידים בהישרדות 2 (אמבר), 4 (רוב) הכיר בעונה המדוברת של אותה תוכנית - הישרדות (אול סטאר 8) ומאז הם לא נפרדים, לא אחת מהשני ולא מהמסך הקטן. אחרי שהם זכו באולסטאר במקומות ראשון ושני הם פנו למירוץ למיליון שם הביאו איתם מטען רב של תכסיסים ושקרים וכמעט שזכו באותה עונה. הם חזרו, בדיוק כמו שהיה בהישרדות - לעונת האולסטאר של המירוץ למיליון שם שוב הודחו וסיימו את המירוץ במקום ה-4. ופה לא מסתיימת קריירת סדרות המציאות שלהם. הם מתכננים להגיע לעונה השנייה של "כנגד כל הסיכויים" ודבר נוסף ומסתורי שע"פ רוב - יהיה ענק. אז גם אתם אוהבים אותם, וגם אם אתם שונאים אותם, אין דרך להתחמק מתופעת אמבר ורוב . אתר רישמי מקור לכתבה

Lord VoIdemort

New member
אני מאוד מודה לך

שאת אומרת לנו אליזה מקום הם הגיעו בגמר של המירוץ למליון, תודה רבה רבה. יש אנשים שצופים בזה ביס, קצת התחשבות ממך.

marceloros

New member
מנהל
צודקים צריך להיזהר

אין ספק שאוהבי הישרדות כמעט בביטחה עוקבים אחרי המרוץ למיליון - 2 הסדרות ריאליטי הטובות בעולם.

NamelessGirl

New member
מה הקשר?

ספוילר זה ספוילר. מה, מי שגולש פה לא רואה שום סדרות אחרות? זה הורס באותה מידה, גם אם זה פורום הישרדות והספויילר הוא בעצם על המירוץ למיליון

אני לא הולכת לשים ספילר

לדברים שלא קשורים ! זה כמו שאצטרך לשים ספוילר על זה שבבנות גילמור רורי תמות בסוף העונה. זה לא קשור לפורום. ואני אשים ספוילר רק לדברים שקשורים לסדרה ! נקודה !

Lord VoIdemort

New member
אה, זה מה שאת הולכת לעשות?

אז אני הולך לוודא שאת תקבלי חסימה על הריסת סדרות לחברי הפורום.

NamelessGirl

New member
חשבתי שהמטרה שלך

היא שהפורום יהיה יותר פעיל, ולא להרחיק מפה את המעטים שבכל זאת נכנסים.. ולא אני לא מדברת עלי, כי לי ספוילרים לא מפריעים (ואני גם ככה כבר ידעתי לאיזה מקום הם הגיעו ומה שכתבת לא כל כך מדוייק גם ככה..) אבל יש פה אנשים שזה כן מפריע להם ובצדק. וכן גם אם היית כותבת שרורי תמות בסוף העונה זה היה ספוילר.

חכי לסוף העונה ותראי

אם ה"לא חח מה פתאום" שלך יהיה משהו אחר כשהיא תמות..

Fairywitch

New member
אבל אם משתתפי הישרדות נמצאים שם- זה רלוונטי

גם לפורום הזה.

marceloros

New member
מנהל
אחלה תודה

על המרוץ למיליון רק נא לדייק בתרגום: הם עפו רביעיים במשחק (או סיימו במקום רביעי מהסוף), לא סיימו מקום 4. הלינקים הפוכים אבל זה לא ממש חשוב

למעלה