רווקים ורווקות מסכמים שנה /tapuzforum/images/Emo40.gif

רווקים ורווקות מסכמים שנה /tapuzforum/images/Emo40.gif

סכמו את השנה שלכם כאן חברים! שתפו אותנו במה ריגש אתכם,הצליח לכם,איכזב אתכם? מה הטרנד שהכי אהבתם,שנאתם? מה שיר השנה שלכם? /tapuzforum/images/Emo168.gif

השנה שלי..

/tapuzforum/images/Emo23.gifמה שימח אותי? שהתאהבתי השנה...וזה לא קרה די הרבה זמן.אומנם עם עליות וירידות אבל זה קרה. מה שנאתי? את טרנד הריאלטי שכבש את הטי.וי ולא השאיר מקום לסדרות טובות /tapuzforum/images/Emo44.gif זה מוציא אותי מדעתי! מה הכעיס אותי? שאנשים שבטחתי בהם ואהבתי אותם גילו את פרצופם האמיתי,רק חבל שזה קרה מאוחר מידי /tapuzforum/images/Emo46.gif כעיקרון, השנה היתה טובה מבחינה מקצועית. קודמתי פעמיים בעבודה /tapuzforum/images/Emo229.gif ותודה לאל,נפתחו דלתות רבות... מה עוד? אחי הקטקט התחתן השנה/tapuzforum/images/Emo49.gif ונדמה לי שזהו... אם אזכר בעוד-אוסיף בהמשך! תורכם!

pain is MY love

New member
השנה שלי...

משום מה לפעמים קצת קשה לי למקום אירועים בתאריך מסויים ואני לא תמיד זוכרת אם משהו קרה השנה או שנה שעברה או לפני עשור... אבל אני אנסה
מה שאהבתי השנה זה שזכיתי לעסוק במקצוע שאני אוהבת ולהגיע לעבודה עם חיוך. לצערי לקראת סוף השנה החלטתי על הפסקה זמנית לטובת הלימודים אבל אני בטוחה שאני עוד אחזור ובגדול! מה שלצערי איכזב אותי זה לא שהצלחתי למצוא אהבה. אומנם יצאתי ממשבר קשה במהלך השנה הזאת אבל לא הצלחתי להתקרב לאף אחד מספיק כדי להרגיש בטוחה בקרבתו... אבל לא נורא, יש עוד שנה לפנינו
השנה ממש התאהבתי בכל מה שקשור לטייצים וגרביונים וגיליתי אינסוף דגמים מדהימים ושילובים אפשריים עם חצאיות, מכנסונים וטוניקות... ואני בחורה שאוהבת להתלבש יפה אז זה עשה לי הרבה טוב!
מה שקצת איכזב אותי שהחברות התפוסות שלי הזדקנו מעט וזה קצת מבאס שאנחו כבר לא יוצאות ומבלות כמו בערב.. אבוי לזיקנה!
שיר השנה שלי? זאת באמת תהיה בעיה לבחור.. נראה לי אני אבחר את קובי פרץ ואישתר- יחד שיר הערסים האולטימנטיבי אבל תמיד עושה שמח

השנה שלי

אז השנה שלי הייתה עמוסה,וגדושה בהמון עבודה.קיבלתי קידום מאד משמעותי בעבודה.חוץ מזה שאני סמנכ"ל שיווק,ומכירות מונתי גם למנהל מותג.וכבר עובד על טעמים נוספים במשקה המצליח שעשיתי. שמח ומאושר כל יום מחדש שהתגרשתי מאותה אחת שחשבתי שאהבת חיי.ומזל שלא היו לנו ילדים משותפים. כרגע בלי אהבה אבל טפו טפו מחוזר בלי סוף.טוב לי ככה לעשות מה שבראש שלי בלי להתחייב לאף אחת נכון לעכשיו. חבר טוב אכזב אותי ובגד באמוני פשוט מחקתי אותו מחיי לחלוטין.רוצה ולהמשיך לעשות את מה שעושה בעבודה על הצד הטוב ביותר.אני מאד אהוב,ומוערך בחברה.והתחלתי שם מאפס בעצם מיד עם שחרורי מהצבא.וכיום אני בתפקיד מאד בכיר. מקווה שגלעד שליט ישוחרר בקרוב ויוכל לחזור למשפחתו שסובלת מאד כבר כמה שנים. שיר השנה שלי מהמרחקים של גלי עטרי,ושגיב כהן.שיר ענק לדעתי. וזהו זה מאחל לעצמי ששנת 2010 תהיה בדיוק כמו ש-2009 הייתה לי.טובה,מוצלחת,ומאושרת.

מנסה לסכם שנה רצופה באירועים

היתה לי שנה מאוד מוצלחת, סיימתי את התואר(ממש לפני כמה ימים קיבלתי את הציון האחרון), הספקתי לצבור ניסיון בבנק ולהתקדם כסוחר בבורסה. שני אחיי הקטנים התגייסו השנה לצבא, מאוד התרגשתי בשבילם, בטקס סיום הטירונות של אחותי כמעט בכיתי. יצא לי להתאכזב מכך שלא הצלחתי לממש מטרה גדולה-לתפוס מקום עבודה בתפקיד מרכזי. עוד התאכזבתי מכך שהטיול המתוכנן לא יצא לפועל... הכעיס אותי לגלות שאנשים לא לוקחים אחריות על המעשים שלהם, אנשים שחיים איתי בבית לא דואגים למצד הבית ברמה מספקת. בתחום הזוגי היו לי פה ושם קשרים אבל באף אחד מהם לא ממש נמשכתי לתוך מערבולת רגשות, באחד שכן נמשכתי ידעתי מראש שהסיכוי קלוש בגלל פער הגילאים. עוד פחות משעתיים מתחילה לה השנה האזרחית החדשה ואני מאחל לעצמי למצוא אהבה(אמיתית!!!) ולייצב את החיים שלי במקום הכי גבוה שאפשר.

למעלה