רוחניות בשקל

mylost1

New member
רוחניות בשקל

היום יצאתי מהעבודה, 7 דקות הליכה ואני בתחנת האוטובוס, ממתין. פתאום נזכרתי ששכחתי לעשות משהו חשוב בעבודה, משהו שכנראה כבר מסודר מעצמו אבל בכל זאת לא רציתי להסתכן, אחרי כמה דקות של מחשבה החלטתי לחזור לעבודה ולבדוק את העניין. כשסיימתי חזרתי שוב לתחנת האוטובוס, פתאום עצר אותי איש בן 40 בערך עם שפם, מבטא לא ברור, הושיט לי לי עלון ואמר "אני רוצה להביא לך את זה שתקרא, רק תקרא ותראה אם זה מעניין אותך" - זה היה פחות או יותר הניסוח. לקחתי את העלון והוא הלך, על העלון היה כתוב "האם המתים באמת יוכלו לשוב לחיים?"

הייתי די המום, וחשבתי על זה שאם לא הייתי חוזר לעבודה ומחכה בתחנה אז כנראה שהייתי מפספס את אותו איש, תוהה לעצמי גם עכשיו על משמעות העניין, אם בכלל קיימת..

בעלון הובאו ציטוטים מהתנך שמתייחסים לנושא של תחיית המתים ולכך שזה אפשרי, אחרי קריאה קלה ראיתי שזה עלון של "עדי-יהוה" לא זוכר את כל האידיאולוגיה שלהם אבל זכור לי שהם די קיצוניים וקצת "שוטפי מוחות", אנסה לקרוא עליהם קצת, סתם מסקרנות.

מה אתם חושבים?

דנה אז

New member
מפלאי המקריות

שומעים כל כך הרבה סיפורים על מפגשים שקרו, או אסונות שהתרחשו ואנשים נצלו בגלל צירוף מקרים, בגלל דברים שוליים, שכנראה אין דבר כזה מקריות.

נשמע מעניין לקרוא על "עדי יהווה" ותפיסתם, אבל במקום הרגיש בו אתה נמצא מול כאב אובדנה של אחותך, זכור שזו רק תפיסתם וכמו שאמרת היא עשויה להיות קיצונית, אל תתן להן לגרום לך לתחושות כמו אשמה, צער מיותר או אפילו התקווה שהכל סתם חלום בלהות....

למעלה