רוטוטום סאנספלאש 2008

רוטוטום סאנספלאש 2008

אחלה פסטיבל, עשרה ימים מלאים ברגאיי ואנשים יפים אני אנסה לתמצת כל הופעה.. רוב ההופעות היו בחושך, ככה שהתמונות לא באיכות כמו שרציתי בגלל התאורה הכבדה. Collie Buddz נתן אחלה הופעה. Inner circle פיצצו אותי, היה קשה לעכל בהתחלה. Kymani Marley כשרוני מאוד, בא בסבבה. Bushman אההההההההההההההההההה מטורף לאללה. Errol Dunkley אנרג'ייזר קטן, זורם לאללה. Bob Andy בא בקלאסה, בצהריי היום- קשה לתאר במילים . Bugle הגיע עם הרבה אנרגיות ונתן הופעה לפנים. Teflon הזה שיחק אותה, הקפיץ את כולם. Voicemail מטריפים, נחנקים בהופעה כזו, ראו שהם שרו מהלב. Wayne Marshall השאיר טעם של עוד, חמוד. Alaine אהבתי את ההופעה שלה , גם שרה מבפנים, ברגש. Ce'cile שרלילה לא קטנה, כל הזמן דיברה על פוסי הבהמה הזו, נוטפת סקס זאתי אבל ההופעה הייתה מעולה, העלתה בחור לבמה ודיברה על מעמד האישה לא מעט. Etana מקסימה, הופיעה מדהים! Pressure שידר מלא אנרגיות, כזה כיף. Duane Stephenson הביא אותה, אבל היה לי חסר משהו בהופעה הזו, לא זוכרת למה. Heptones נתנו הופעה מרשימה ביותר! Queen Ifrika משמחת מאוד, קופצנית מבפנים, יודעת להופיע. Tarrus Riley כזה מדהים, מהנה מאוד ההופעה ומרגשת. Marcia Griffiths חמודהההה שרה הרבה שירי נוסטלגיה, מלאה אנרגיות. Ras Shiloh וואו! הקול שלו חודר ללב ולנשמה, הופיע מעולה! Alborosie הביא אותה, אבל היה קשה להנות כי היה מפוצץ ודחוס. Cocoa Tea קלאסההה, העלה בי כאלה זכרונות וואו. Luciano איזה כיף היה, הביא הרבה חיוכים על השפתיים שלי. Busy Signal לא הפציץ כמו שציפיתי, אבל לא מתלוננת חחח. Jah Cure איך שהוא שר, נכנס ללב ולא יוצא, שירים מדהימים העלה הרבה זכרונות וחיוכים. Michael Rose מה יש להוסיף? גדולללללל. Alpha Blondy הגדול, חיכיתי כל הפסטיבל להופעה שלו, כשהוא שר את ג'רוזלם ומצדה, מחמם לראות את הקהל שר. כשהוא דיבר על שלום בישראל שימי ואני צעקנו "הוווו" כמו בהמות! מסביב כולם הסתכלו חח. Lady Saw חיה לא קטנה, דיברה הרבה על מעמד האישה, נגעה הרבה בחזה במהלך ההופעה והפציצה בכל שיר ושיר! Tosh meets Marley טוב לדעת שיש מי שממשיך את האגדה, רק מה, זה היה ביום האחרון ולא יכולנו לשמוע כבר שירים של בוב.

מוכרת את עצמה עם הסקסיות, חבל ../images/Emo4.gif

לפחות שאפה

למעלה