רומי היקרה..

רומי היקרה..

הלו רומי מקווה מאד ששלומה של אימך טוב יש עתיד אל דאגה ולהיות אופטימי (בכל נושא) זה אחלה. אני מכיר את התחום של הטרשת מהצד השני של העניין. אני עובד בחברה שמיצרת את התרופה למחלה איומה זו. כידוע לך ישנן מס´ חברות בעולם שמייצרות תרופה לטרשת וגם בישראל יש מס´ חברות כאלה. רומי יקרה.... אל לכם לאבד תקווה כי כל הזמן אנו מתייעלים ומתייעלים וישנן כבר תוצאות מעולות בשטח כגון: בלימת המחלה. הפחתת תופעות הלואי בצורה משמעותית. במס´ מקרים המחלה גם נעלמה. ואנו רק משתבחים עם הזמן.. ביי רומי ומאחל לאימך רפואה שלמה!!! ניב שבד"כ גם מגניב

RomiVais

New member
ניב היקר - תודה מקרב לב! ../images/Emo24.gif

קודם כל נעים מאוד וברוך הבא לפורום!!!!
מצבה של אמא שלי לא הכי הכי, לצערי אצלה היה קצת שיפור כתוצאה משימוש בריביף אבל אחרי חודשיים החלה הדרדרות והגענו למצב גרוע ממה שהיה לפני תחילת הטיפול. למרות הכל, לא תמצא יותר אופטימית ממני!!!
אני לא מאבדת תקווה וכך אני אומרת גם לאמא שלי ולכולם פה, יש התקדמות דיי רצינית במניעת הדרדרות המחלה ואני מאמינה שביום מן הימים ימצאו תרופה לטרשת ולכל המחלות הנוראיות שקיימות... צריך סבלנות ובינתיים להיאחז במה שיש! אני אשמח אם תרחיב קצת בנושא התרופה שהחברה שבה אתה עובד מייצרת. וכל מידע שיהיה לך יתקבל בברכה! שיהיה לך סוף שבוע נפלא ושוב תודה על המילים החמות, רומי

רומי היקרה ../images/Emo39.gif

בוקר בוקר לך רומי. הייתי רוצה לדעת האם כתוצאה מנטילת התרופה היא אינה חשה בטוב? או שישנה הדרדרות ללא קשר לתרופה ? כי מאד יכול להיות ששלב המחלה אינו מתאים למינון התרופה. אני לא רופא אבל.... בברכת שבת שלום ורפואה שלמה ניב(את יכולה להשאיר לי הודעה באימייל )

RomiVais

New member
ניב היקר ../images/Emo39.gif ../images/Emo20.gif

מה שלומך? אני לא מאשימה את התרופה בכלום. בחודשיים הראשונים שהיא קיבלה את הזריקות היו רק שיפורים ודיי משמעותיים. אולם אנחנו לא יודעים בוודאות אם אכן היה לה עוד התקף בחודש מאי (חודשיים אחרי תחילת הטיפול) אבל מאז היא הדרדרה מאוד וכל השיפורים שהיו נעלמו כלא היו. גם לי יש ספק לגבי המינון אבל גם אני איני רופאה, אני מקווה שיהיה טוב. בסך הכל אני מאוד אופטימית!!!
שתהיה לך שבת נפלאה, רומי

lior_r

New member
אהלן ניב המגניב !

אהלן ניב המגניב! אני מבין שבתור עובד של חברת תרופות בישראל אתה עובד חברת Teva . למרות שאני לא מטופל ע"י חברה זו אלא ע"י האבונקס (פעם בשבוע) אני שמח שדווקא בישראל ישנו מחקר ופיתוח של תרופות מונעות למחלה הזאת. בכל מקרה, הודעתך סיקרנה אותי: רציתי שתספר יותר (אם אתה יודע כמובן) על אותם מקרים בהם "נעלמה" המחלה. השאלה היא אם היא באמת נעלמה, כי לפי מה שאני יודע המחלה יכולה לא להתבטא שנים רבות ולצוץ כך פתאום ובתקיפות רבה. אני מאחל לכם רק הצלחה !! ליאור

RomiVais

New member
ליאור היקר!!! ../images/Emo6.gif ../images/Emo24.gif

מה שלומך? מה קורה איתך? תעדכן אותי..... שתהיה לך שבת נפלאה, רומי

סיאמית

New member
אז מתי כבר קופאקסון בכדורים!!! ../images/Emo53.gif

נמאס להזריק כל יום... אם אתה מ"טבע" אז כמעט נכנסתי לניסוי של הכדורים אבל בסוף אני לא מתאימה
אני טסה השבוע לחו"ל, ועוד פעם צידניות וקרח ועניינים ובלאגן. רוצים כדורים ויפה שעה אחת קודם!!!!

למעלה