רועי יותר יפה מאדם!

JustME79

New member
יאללה בואי נריב.../images/Emo4.gif

...משעמם לך?...
שיר.

lilo the sexit

New member
אדם לא חתיך ולא יפה אדם חמוד!

אדם אם אתה רוא את זה אז מצטערת!!! המנהלתת תמחקיי את השרשור המעליבב הזה!(מודה!!)

הדרוש13

New member
שניהם מקסימים בטירוף!!!../images/Emo23.gif

אני חולה על שניהם-מקסימים!! אדם הוא הורסססס...פשוט מושלם-גם יפה גם חתיך וגם חמוד!! ורועי.הוא פשוט רועי.כ''כ אמיתי, מתוק וחתיך..מדהים! אמ..זהו! אז אני מתה על שני המוושלמים האלה...חח

lilo the sexit

New member
אוקיי לא לשלוח לי יותר מסרים!

אני שומרת רק מהשחקנים יש לי רק מ- מורן גרוס(מסטיק),ספיר דרמון(ICQ),גור מורד(פטפוטים 13 מסרים מימנו בערך חחח),אלמה(סתם דברים משעממים דיברנו)יהנותן(סתם על החיים) ואולי שכחתי מישהו אבל לא נירא לי שדבר כזה יכול להיות!!!

lilo the sexit

New member
מה אתם לא שומעות?

אם תהיו בתיבת הדואר ואני ישלח לכם ת'הודעה אז אתם ישר תראו אותה קופצת לכם לתיבה ותשמעו כזה רק כשאתם אונליין בתיבת הדואר אתם תשמעו ת'רעש!

כנסי שנייה..

קודם כול...בנוגע לנושא השירשור שלך..זה לא יכול ליהיות מה אתם שומעות..זה או מה אתן שומעות..או מה אתם שומעים...את מוזמנת ללכת ללמוד עיברית.. דבר שני..עדיין לא הבנתי מה את רוצה..מה קשור לא לשלוח לי יותר מסרים וכול מה שכתבת לכול הקטע הזה עם הצלילים וכול זה..קיצר..שתיהייי סגורה על עצמך..ותחליטי מה את רוצה..תודיעי לי.. ב-SMS..או איי סי..או מסנג'ר.טלפון..פלא'...פקס..אפילו יונת דואר מתקבל.. בעיי!!

הדרוש13

New member
שניהם מקסימים בטירוף!!!../images/Emo23.gif

אני חולה על שניהם-מקסימים!! אדם הוא הורסססס...פשוט מושלם-גם יפה גם חתיך וגם חמוד!! ורועי.הוא פשוט רועי.כ''כ אמיתי, מתוק וחתיך..מדהים! אמ..זהו! אז אני מתה על שני המוושלמים האלה...חח

../images/Emo13.gifברוווורררררררררררררר

ברוררררררררררררררררר ברוווווווווורררר ועוד פעםם ברוררררררררררר חחחחחחח

lilo the sexit

New member
תמחקו ת'שרשור הזהה!

זהה לאיפה השרשור הזה בכללל אדם אם אתה קורא אז מצטערת!!

שפיטל

New member
חחח.. נכון !!!!

רועי הרבה הרבה הרבה אבל הרבה יותר שווה מאדם אדם הוא סתם!!(בלי להעליב!!)חחח... סתם אבל רועי יותר שווה ממנו !!!....

lilo the sexit

New member
תלויי!

עם שער מסורק ויבש כזה שהוא בא כזה קדימהה אז הואאא כזהה חמודד!!! אני מתה על החיווך הכובש שלו עם כובע אני לא אוהבת בכלל!!! חבל שיש לו הרבה כאלו כמו נקודות חן או פצעים כאלו בפנים כי זה עושה אותו כזה... איך להסביר?!

לפחות היית מנסחת את זה בעדינות!!

אנשים תשימו לב לתגובות שלכם..זה מעליבבבבבבבבבב!!

lilo the sexit

New member
טוב תמחקו את כל ההודעות שלי!!

ובבקשההה תפסיקוו לשלוח לי הודעות זה מעצבן אותי תצרו איתי קשר רק ב-276075572 שזה מספר האיסיקיו שלי טובב? יאלה ביי ולמה המנהלת כבר לא ניכנסת יותר אה?

למעלה