רועי כהן:

roy_ma

New member
מקבל. זאת זכותך המלאה, ולא חלקתי עליה.

רק מה, הילה: כמו שלך מותר לראות במכבי סדין אדום (או צהוב, במקרה זה), לדידי י-ם זה נזק מתמשך. קשה לי לקבל את העליהום עלי, שאני מזלזל בי-ם. כמו שלך מותר לשנוא אותי או מכבי, לי מותר לשנוא, או לא לכבד את קליין.

roy_ma

New member
בעניין המחלוקת פיני- צבי, דעתי ברורה.

אני לא שונא אותך, להפך ואת יודעת את זה. הסיפור שלי נגד קליין החל בעונה שעברה. תתפלאי, עד נובמבר האחרון, החזקתי מקליין, עד התרגיל המלוכלך שעשה לרעננה וראדוביץ`. מכאן- כדור שלג של גועל ולכלוך.

roy_ma

New member
רועי כהן:

יש הבדל גדול, בין ההצהרות שלך, לבין תגובתך למטה, להודעה שלי. כשרשמת, שמכבי פייבוריטית, אבל אתה שואף... זה הגיוני, לגיטימי ואני לא חולק על רצונך. תסכים איתי, שיש הבדל גדול בין זה לבין לרשום, שי-ם הכי טובה ותיקח אליפות.

leeno

New member
אם את כל כך ``לא שטחית`` אז למה?!

עובדה שאמרת את כל הדברים האלה! בצורה שטחית ביותר! הסתכלת על הדברים רק מהצד שלך! ואל מהצד שלנו! רק שתדעי שישראלים יכולים ללכת עכשיו ברחבי אירופה (הכוונה לאוהדי מכבי) ולהתגאות שהם אוהדים את הקבוצה שלהם. אם את אומרת שאת לא מקנא אז את פשוט משקרת צר לי! כי כל אוהדים של כל קבוצה הייתה רוצה לזכות ב40 אליפויות שתי גביעיי אירופה ולהגיע כמה וכמה פעמים לגמר הליגה האירופית וזה נקרא קנאה... אולי קנאה בריאה אבל קנאה. את רשמת בדברים שלך ללא כל מחחשבה צר לי... זאת דעתי ואם את חושבת שאני לאמאוהבת בקבוצה שלי אז את טועה! אני מאוהבת,אוהבת,גאה בקבוצה שלי. אה,ולפני שאת מבקרת את מכבי תסתכלי על הבעיות בקבוצה שלך. ויש,יש הרבה.

roi cohen

New member
לי נוף, מה הקשר בדיוק??

איך בדיוק כל מה שכתבת מתקשר למה שהילה כתבה? ומה בדיוק שטחי בתגובה של הילה?

leeno

New member
ניחשתי שגם אתה...

כאוהד ירושלים לא יראה את זה הרי שפיני היה אצלכם הוא היה מלך העולם ו``אלוהים`` ואל תגיד שלא אז מה הוא עובר למכבי הוא לא מאמן טוב.?!?

leeno

New member
תאמיני או לא.

קראתי לא פעם אחת אלה פעמיים ואז ספרתי טוב טוב עד 10 כדיי להירגע. ואני מתנפלת למה... כי זה מעצבן! יש לכם שני צדדים. שפיני היה בירושלים הוא היה מלך שהוא בא למכבי הוא לא שווה אגורה נכון? ולמה,כי הוא בא למכבי, אז הבנתי שלא אהבת אותו אחריי זה,הבנתי את זה, אבל אין קשר בין האופי של הבנאדם ליכולת אימון שלו.

leeno

New member
תמשיכי לצפות,כי אני לא מבינה על מה.

על מה?! רגע,יש לי שאלה,את לא היית רוצה להצליח במימדים של מכבי מצליחה בארץ ובאירופה? ואני מצפה לאמת. לא קראתי לך שקרנית זה א. בסך הכל אמרתי שמי שלא רוצה שהקבוצה שלו תצליח במימדים שמכבי מצליחה הוא משקר,זה לא הופך אותו לשקרן זה ב. דבר אחרון,מכבי לא זכו באליפות אירופה נכון? אז בגלל זה אנחנו נפסיק לאהוד אותם לא... ואנחנו גם לא נפסיק לאהוד אותם אם הם לא יזכו באליפות בארץ (חס וחלילה טפו,טפו,טפו) מכבי תל אביב היא הקבוצה היחדיה בעונה שעברה בליגה האירופאית שהייתה לישראל והביא כבוד לישראל,אז את לא היית רוצה שהקבוצה היחידה מישראל צליח?! העיניין הוא לא שאת לא רוצה שהקבוצה מישראל תצליח אלה את לא רוצה שמכבי יצליחו,ולמה? כי הם היריבה הגדולה ביותר של הקבוצה שאת אוהדת,אז נכון קשה לפרגן אבל לפעמים הילה,צריך להשתדל. דבר אחרון תשתדלי לא להתחמק מכל השאלות ששאלתי אותך כאן.

leeno

New member
בבקשה.

אני מעריכה מאמן לא לפי ההתבטאויות שלו אלה לפי היכולת שלו במגרש והיכולת להנהיג את השחקנים שלא. על זה הערכתי ואני מעריכה את פיני. ותני לי לנחש בטח היית ממש עצובה בפיני לקח עם גליל אליפות לא? כי את הרי לא סובלת אותו...

במיוחד ושרף הוא איש של דיבורים

הילה, את דואגת להזכיר כל עת חשבנו על פיני לפני שהגיע למכבי, ומה חשבת על צביקה ? אני אגיד לך מה חשבתי על פיני, שיש לו פה גדול אך אף פעם לא חלקתי על העובדה (מבחינתי) שהוא מאמן מצויין.

leeno

New member
אוי שטויות!

כן,כן בטח... שטויות,עובדה שהבת אותו שהוא היה בירושלים ואת אמרת את זה... ולא,אנחנו מעריכים את פיני כי הוא מאמן דגול ומצויין ויש הוכחות בשטח הילה. ואת לא יכולה להגיד שלא.

roi cohen

New member
ההצהרות שלי באות בצורה של הפצצות

וזה לא נוגד את הדעות שלי. אין ניגוד לבין כך שמכבי פייבוריטים לבין הצהרות אליפות שלי, כאוהד.

את יודעת כמה ישראלים יש לך בקבוצה ?

ולטעמי, כל קבוצה שמשחקת בליגה הישראלית מייצגת את ישראל, אולי לך יש קונפליקטים בעניין - לי אין. אני חושב שאם תצליחו באירופה יתנו לכם כבוד ואני מבטיח שאני אהיה בין אלו שרוציםפ שתצליחו באירופה, חבל רק שאין אוהדים שלכם שרוצים גם בהצלחתה של הקבוצה שאותה אני אוהד.

אני יכול להבין את זה.

ותרשי לי להצטרף לקריאה שאכן ריאל תנצח אתכם, כי לטעמי היא קבוצה מצויינת ואני בטוח שלמרות שדברים כאלו נאמרים רק משום שהם ריאליים ובלי קשר לרצון של אדם כלשהו להפסד קבוצתך. מה שאיני מבין מדוע אי אפשר לתמוך בנציגותינו בחו``ל בלי קשר מי ינצח? מדוע אנו זקוקים לכזו יריבות במיוחד וכעת כל קבוצה במפעל שונה ? ובאמת שאלתי.. כמה ישראלים בקבוצתך ?

מכבי תל אביב

מכבי תל אביב אלופה ותמיד תהיה אלופה ובטח שבטח הפועל ירושלים לא ינצחו אותה כי מכבי תל אביב סגנית אלופת אירופה והשנה הם אוליי יקחו את אליפות אירופה אז זה בכלל!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! חולה עליהם תמיד

למעלה