רוצה להודות על גבי הפורום ל...

frige

New member
רוצה להודות על גבי הפורום ל...

א-י-ד-י-ו-ט (וזה במילים עדינות ביותר יחסית לאיך שאני מקללת אותו בליבי ועם בעלי והוריי). אז תודה לאידיוט שביום שישי בחנייה של השופרסל במתחם פרץ סנטר החנה לידי וכשיצא שרט לי את הטמבון האחורי והשאיר את צבע מכוניתו הלבן ב-3 פסים על הטמבון של מכוניתי ועוד בזמן שאני מעוניינת למכור את הרכב. אילו אנשים, אולי 200 ש"ח היה עולה לו התיקון הזה, אז למה? למה ככה? שבוע שעבר גם ביום שישי בדיוק באותו מתחם מול בנק דיסקונט חנו פיאט פונטו לבנה ולידה סובארו לבנה מהישנות. לפתע האיש בסובארו (ערבי) יצא מהחנייה ודפק בצורה מאוד מאוד מכוערת את הפיאט פונטו שחנתה לצידו. ממש הרס לה את 2 הדלתות. עוד הערתי לו על כך והוא אמר: "תראי את זה מאחוריי לא נותן לי לצאת" אז עניתי: "אז תחכה, למה להרוס לבן אדם את הרכב" והנהג? בלי רחמים עשה מן פרצוף כזה (או שככה הפרצוף שלו בכל מקרה) ונסע לו לדרכו. אנשים פשוט לא נורמלים במדינה הזו. לפחות אם לא היו בורחים, לפחות אם היו משאירים פתק, משהו. ואני רותחת. רוצה למכור את הרכב ועכשיו זה... אוף

dafgol

New member
איזה בן @#%&

אדיוט זה עדין בשבילו... אני לא אוהבת את החניה שם, אני מעדיפה להחנות למעלה או במקום צדדי יותר כי הרבה חכמולוגים שחונים ונוסעים שם פשוט מטומטמים

S r 35

New member
למה אין לך מילים?

מה ששרית מתארת בכלל לא מפתיע. זה הפך להיות מקרה שכיח ורגיל במדינה שלנו. שרית עוד צריכה להודות לאותו "יצור נפלא" על זה שהוא לא הוציא סכין ודקר אותה ... אנשים הותקפו על מקרים פעוטים וטיפשיים הרבה יותר. ככה אנחנו נראים: נוהגים על הכבישים כמו מטורפים תוך שימוש באוצר מילים בהתאם. חונים בדאבל פארקינג, חונים במקומות של נכים, חוסמים מדרכות ומונעים מעבר של אמהות ועגלות תינוק ו/או של נכים ומוגבלים שהמדרכה שייכת להם, לא מכבדים זכות של הולכי רגל במעברי חציה, פועלים מתוך חוסר כבוד בסיסי לאחר באשר הוא ... והרשימה עוד ארוכה ארוכה ... אנחנו חברה אלימה: אלימה מילולית ואלימה פיזית וזה מתחיל מדברים קטנים ביותר. זה מתחיל מאמא שפונה אל הילד שלה בכינוי "קקה" (כן, אני מדברת על הפרק האחרון ב"סופר נני" למי שראה אבל יש עוד רבות כמוה...) אתם יודעים מה, חשבתי אפילו על יום ההולדת שהשתתפנו בו אתמול. גם שם היה סוג מסוים של אלימות - הרעש, אי כיבוד הבקשה להנמיך את העוצמה, עידוד הילדים לעוד רעש כל אלה הם מסרים אלימים בעיני דווקא במקום כל-כך תמים כמו יום-הולדת. אני משתדלת לחנך את ילדי לערכים אחרים. ערכים טובים. בינתיים שניהם מוגנים בבועה שלהם בתוך סביבה שלא מכירה את הדברים הללו. השאלה היא עד מתי אוכל לשמור אותם בבועה הזו ... וזה עצוב וזה מטריד כי כל מה שיש לנו זה אנחנו. אנשים פשוט לא מבינים את זה.

rby74

New member
מעניין מאוד

גם אני חניתי בסופרסל ומצאתי דפיקה.... ואני יודעת שנדפק שם כי במקום עבודתי משם באתי באותו יום לא חונים לידי בכלל זה מקום צדדי

למעלה