רוצה להמשיך ולא מסוגלת ...

רוצה להמשיך ולא מסוגלת ...

לפני יותר משנה וחצי היה לי חבר והיינו ביחד 7 חודשים. הוא היה האהבה הראשונה שלי ולאחר שנפרדנו המשכתי לרדוף אחריו במשך 9 חודשים והצלחתי להפסיק לאהוב אותו רק במרץ האחרון אבל עכשיו יש בעיה אחרת ... הוא גרם לכך שאני אפחד להתאהב שוב. מאז שהפסקתי לאהוב אותו היה לי עוד קשרים עם בנים אחרים אבל לא נתתי להם להמשיך להיות איתי יותר מחודש כי פחדתי שאם אני אתן לקשר להחזיק מעמד אני אתאהב שוב ואז באיזשהו שלב אפגע שוב ומזה אני הכי פוחדת. ה-9 חודשים האלה שרדפתי אחריי זה שהייתי איתו 7 חודשים היו פשוט סיוט ואני לא רוצה לחזור על דבר כזה שוב. יש לי גם הרבה ידידים שרוצים אותי ככה שיש לי בחירה לבחור רק מי שאני באמת רוצה אבל אני מפחדת להתאהב כדי לא להפגע וזה נורא מפריע לי. לבנתיים אני גם שוברת את הלבבות של ידידים שלי ואני לא רוצה לפגוע בהם. היה לי חבר לפני שבוע וחצי אבל אחריי חודש שהיינו ביחד נפרדתי ממנו והוא יודע את הסיבה. הוא רצה לעזור לי "לצאת מזה" אבל אני פשוט לא נותנת לו את האפשרות הזאת כי אני לא חושבת שהוא יכול לעזור לי וחוץ מזה אני מרגישה שאני תקועה במין כמו יתד כזה, שאני אוחזת בזה ולא מסוגלת לצאת מזה. תגובות? הצעות? אשמח לשמוע ... - סינדרלה האחת והיחידה -

סינדרלה, יקרה..

דבר ראשון, את צריכה לשמוח על כך שסוף סוף הצלחת להפסיק לאהוב את החבר הקודם. זו כבר התקדמות. דבר שני, את צריכה להבין שבחיים יש דברים מטריפים, משגעים, שמלהיבים אותנו כל כך, וגורמים לנו לראות את הכל במשקפיים ורודות - כמו האהבה, כמו ים, כמו מוסיקה, וחברים, כמו בריאות ושמיים כחולים. אבל ישנם עוד דברים, שעין מאוהבת לעולם לא תצליח להבחין בהם - כמו מלחמות, ורעב, פשע, ושנאת חינם. כשאת מאוהבת, את מבחינה רק בדברים החיוביים, ולא שמה לב לשליליים. וכשאת לא מאוהבת, את שמה לב רק לשליליים. וזה בדיוק מה שאת עושה עכשיו. יש לך ידידים, ואת מקבלת הצעות, אבל את דוחה אותם. ולמה? בגלל שפעם אחת נפגעת מהאהבה? בחיים יש מכשולים, אבל חייבים להתגבר עליהם. לכל שושנה יש גם קוצים. ואת חייבת להמשיך הלאה, לתת גם לאחרים להתקרב, להיפתח אליהם, ולראות את החיים שוב מחייכים אלייך. נניח שאת לומדת למבחן, לומדת ממש טוב. שבוע שלם. בואי נאמר אפילו בגרות חשובה. ונכשלת. לא תלמדי לשאר המבחנים בגלל שנכשלת בזה? תתייאשי ותוותרי מראש בגלל מקרה אחד שנגמר בצורה לא נעימה? חמודה, את צריכה להמשיך הלאה. לשכוח את הכאב, לקום על הרגליים ולרקוד. לחייך תמיד. שין.

אין מה לפחד../images/Emo41.gif

תיראי סינדרלה אני מבין את המצב שלך אבל את לא צריכה לפחד להתאהב למה את לא לוקחת גם את האפשרות שלך זה לא יתאים ואת תיפגעי את חושבת רק על מצב שאת תיפגעי וזה לא טוב באהבה זה ככה אם לא תתאהבי לא תימצאי את האהבה שלך ובסוף תישארי לבד ובקשר למבחר שלך לפי מה שאת כותבת הם ידידים שלך ולא הייתי מציע לך לצאת עם אחד מהם לא מערבים ידידות ואהבה זה רק הורס ומה תגיד על ההוא שיצאת איתו חודש מה ניראה לך שהוא לא ניפגע אז מה לך מותר ליפגוע ואסור לך להיפגע תצאי מהקטע של אסור לי להיפגע ותיתפסי את עצמך בידיים ותפסיקי לפחד בכל דבר בחיים לוקחים סיכונים וזה אחד הסיכונים באהבה ילד החוף

yupy9

New member
אז...

אז לא תתחתני אף פעם- כי אולי אהובך יום אחד חלילה ימות ולא תלדי ילד- כי אולי חלילה הילד יצא מפגר ולא תצאי לבד בחושך- כי אולי חלילה (לא עלינו) תאנסי ... אני מניחה שהבנת את העניין... החיים זה אוסף של רגעים מופלאים ומרגשים... ומצד שני החיים -הם חיים בעולם שיודע להיות רע ואכזר ועצוב... ובין הקיצוניות הזאת לזו- אנו פשוט חיים! את יכולה לנסות כל הזמן לשפר, בידיעה שלפעמים צריך לספוג גם מפלות, ואת יכולה לא לעשות עם עצמך כלום, ואז יהיו סיכויים טובים שלא תפגעי יותר מדי... אבל לחיות חיים כאלה "פושרים" - לא עדיף למות??? ...החיים זה לא חברת ביטוח...

steam

New member
רגש זה דבר מפחיד

סינדרלה להרגיש אהבה ולהרגיש שינאה ושבירה מאהבה זה רגשות שמפחידות כי זה שני דברים חזקים מאוד שיכולים לגרור אותנו. אולי תהיה קצת עם עצמך אולי את באמת לא זקוקה לצאת עם בנים עכשיו אלא להיות עם עצמך להיות מרוצה עם עצמך עד שיום אחד משהו יבוא וזאת תהיה אהבה בבום משהו גדול וחזק ממך משהו שיסחוף אותך יותר חזק ממך. אולי זה לא מיקרי שאת לא רוצה להיות עם מי שאת זה בסדר להיות לבד לגלות דברים על עצמך תחשפי דברים שירגשו אותך אחרים דברים שתלויים בעצמך ואז מבלי שתשימי לב יום אחת את תרצי אהבה תרצי משהו ואז לא תפחדי יכול להיות שזה יקח זמן אבל זמן יש לנו ואם לא נותנים לאמא אבא ידיד ידידה להטריד אותנו על למה אנחנו לבד אז תהיה לבד ותהני מזה בהצלחה לך

ritarita

New member
אין אהבה אחד דומה לשניה...

ואין חבר אחד שדומה לחבר הבא... מה שהיה לך לא יחזור שוב כי למדת מזה משהו ואת לא תתני לזה לקרות שוב.. מה שעדיין לא נכנס בך זה שלא כל האהבות מסתיימות ולא כולן מסתיימות אותו הדבר ואף אחד לא יוציא אותך מזה חוץ ממך. תבטחי בעצמך. ובכוחך לעבור כל מכשול וכל כאב ואל תתני לפחד להרחיק אותך מנסיון החיים אם הוא טוב ואם הוא רע כי מטוב רק נהנים ומרע לומדים המון

kerenv

New member
סינדרלה יקירתי!!!!......

סינדרלה גם אני כרגע במשבר עמוק חבר שלי עזב אותי ללא סיבה מובנת ואני רודפת אחריו ללא הפסקה. זה קשה אבל את צריכה להמשיך הלאה ולזכור שייש עוד בנים בעולם ולנסות ולהפתח כי אי אפשר לפחד להתאהב אומנם אני לא עושה את זה כרגע כי אני כל כך אוהבת את החבר שלי לשעבר ולא מצליחה לשכוח אותו וחושבת שלילי שאולי אין עוד מישהו כמוהו עם מגע כמו שלו ונשיקות מדהימות כמו שלו! אבל חייבים להתגבר ולנסות להיות עם אחרים כי זה מה שיגרום לנו לשכוח את מי שפגע בנו תנסי לאט לאט בלי לחץ ותזכרי חייבים להמשיך הלאה שום דבר בחיים לא נמשך לנצח גם רגשות לא! שולחת לך חיבוקים ענקיים והצלחה בהמשך הדרך ואל תחששי תיהי חזקה אני איתך. ממני קרן תשמרי על קשר ותכתבי לי בי בי קרנוש!

aline 25

New member
../images/Emo39.gifסינדרלה,, תיכנסי בבקשה

מבינה אותך מאוד. אז ככה: גם אני כמוך אחריי קשר ארוך של כמה שנים עם אהוב שהיה כל עולמי ונשימות מאוחדות שלי ושלו חשבתי כמוך. במשך שנתיים לאחר מכן יצאתי פה ושם עם בחורים . ולא התאהבתי... תמיד השתמשתי במילה" לא יכולה להתאהב" נשמה- אהבה היא לא בחירה שלנו כשמדובר בינו לבינה . אהבה היא מתנה משמיים מהיקום ,, את לא מיתאהבת כי לא מצאת את האדום הנכון. כל גבר שיצרתי איתו אחריי האקס שלי לשעבר לא יכולתי להתאהב כי זה לא היה זה. היה לי מיקרה אפילו שלא יכולתי לסבול מצב כשהבחור המסויים היה נוגע בי אפילו ביד. מנשק אותי ואפילו בלחי השתמשתי כמוך במושג "לא מיתאהבת יותר , או קשה לי להתאהב"וגם כן " אני לא אוהבת נשיקות" כמובן שזה לא היה נכון, הבעיה שלא אהבתי אותו כי הוא לא התאים לי לא משך אותי לא הקסים את רגשותיי. היום אני יוצאת עם משהו שלאחר שנתים פלוס לא הרגשתי את מה שנקרא אהבה. כן שוב התאהבתי אהבה חופשית טובה בריאה כנה אותו אני כןם אוהבת . מנשקת מחבקת הוא לא מגעיל אותי, הוא מושך אותי . לכן מה שרציתי להעביר לך כאן זה שלא מצאת את הבחור שילהיב אותך ויתן לך להתאהב בו . הזמן יעשה את שלו. שבוע טוב ובהצלחה .

אלין, יש לי תגובה בשבילך

קודם כל, תודה רבה!!! אני מבינה שעברת בדיוק מה שאני עוברת אבל את רוצה להגיד לי שבשביל לחזור להתאהב יקח לי שנתיים?!?!?! זה בדיוק איך שהסברת את זה: אני פשוט מרחיקה את כל מי שרוצה אותי, אני לא מוכנה להתנשק ואפילו לא לתת חיבוק של אוהבים אלא סתם חיבוק ידידותי כזה. איך את מסבירה את זה שיש הרבה שרוצים אותי (בלי להשוויץ) אבל אני פשוט דוחה את כולם?! אני פשוט לא נמשכת לאף אחד אז איך במצב כזה מישהו בכלל יוכל להקסים אותי?! כבר הגעתי למצב שאני מיואשת כי מי לא רוצה אהבה אבל אני פשוט מפחדת להתאהב שוב ... או יותר נכון, להפגע שוב!!! אני שמחה בשבילך שמצאת אהבה שבאמת שינתה הכל, אני מקווה שאת צודקת וגם שלי זה יעבור אבל לא אחרי שנתיים ... שלך, סינדרלה האחת והיחידה

aline 25

New member
סינדרלה נשמה מה שאני מיתכוונת זה

שאני במיקרה שלי הייתי שנתיים לבד ללא שום אהבה ודחיתי אותם. לא זה ממש לא אומר שאת אמורה גם כן להיות שנתיים כמוני לבד. זה לא נמדד בזמן. כל מה שרציתי להגיד כאן זה בעצם כשהלב תפוס לא ניתן להמשך לאף אחד וזה דבר בדוק מאוד , לפחות אצלי בכל אופן. להתאהב שוב אין לך ממה לפחד כי כשתתאהבי זה יבוא לבד אנחנו לא מחליטים במי להתאהב ובמי לא . זה תפקיד של הרגש והלב שלנו. להיפך, אל תהיי כמו שאני הייתי שנתים ככה לבד לבד. גם ידידים לא ממש רציתי . אני מציעה לך לצאת קצת לבלות יותר להיות בחברת ידידים ואנשים חדרים ואולי באחד מהם הלב כן ימשך? אולי את כן תרצי משהו? וזה לא אומר שאת תיפגעי שוב. לא לדבר על זה בכל קשר חדש אנחנו לוקחות סיכוי וסיכון(וגם הגברים ככה ). פשוט נשמה תזרמי בדרך הטובה הבריאה הנוחה . וגם אם לא תאהבי את כל מי שתהיי איתו אני מבטיחה לך שיבוא יום ואת כן תמשכי למרות כל הפחד אהבה היא חזקה מכל , והיא תנצח היא גורבת אעל הכל. אני מחזיקה לך אצבעות שתעברי את כל המכשולים שיעמדו בדרכיך . את ראויה לאהוב ולהיות נאהבת. תתני לעצמיך כמה וכמה הזדמניויות צאי לבלות לטייל עם חברות עם חברים שלך אל תיכנעי לפחד שלך ולבדידות הם מטרתם לנצח ואנחנו? אנחנו לא אמורות להיות חלשות מכל זה. את יכולה ואת תצליחי אחותי. תהייה השאלה אשר תהיה- אהבה היא התשובה.

ritarita

New member
אפקט הזמן...

לכל אחד זה לוקח זמן שונה.. וזה לא בגלל הזמן.. זו הדרך האישית של כל אחד להתמודד ולהתגבר.. אם לאלין זה לקח שנתיים ולי שנה זה לא אומר שאצלך זה כך.. זה אומר שלנו לקח המון זמן לצאת מזה.. כלומר- יש לזה סוף.. בסוף זה נגמר. אולי תקומי מחר והכל ישתנה.. זה לפעמים קורה ברגע.. זה הכל תלוי בך.. מה שאנו מנסות להעביר..הוא תקווה.. שלא תאבדי אותה שתדעי שמה שהיה..היה.. מחר יום חדש התנסויות חדשות אהבות אחרות..

aline 25

New member
../images/Emo8.gifrita צודקת זה מה שרצינו לומר../images/Emo13.gif

הכל יהיה בסדר סנדרלה. את יכולה לדבר איתי במסרים או במסינג´ר אם את רוצה בכייף. יש לי את הכתובת של המסינג´ר בכרטיס מתי וכמה שאת רק רוצה. פתאום אני אוהבת את עמית שלי. גם כן הוא חדש ..התגברתי אה??. בהצלחה אחותי.

קרן היקרה!!!

קודם כל, תודה רבה!!! אני כל כך רוצה להמשיך הלאה ... לפחות עברתי את ה- 9 חודשים של הסיוט, תחשבי שכל הזמן הזה רדפתי אחריו בלי הפסקה והוא התנהג אליי ממש מגעיל. אבל כבר התגברתי עליו ועכשיו אני לא יודעת איך אני אוכל להמשיך הלאה. יש כמה אנשים שרוצים אותי אבל איך זה ייתכן שאפילו שיש לי בחירה אני פשוט לא רוצה אף אחד?! אני מרגישה שאני לא נמשכת לאף אחד, לא רוצה להתנשק עם אף אחד ואפילו לא ללת חיבוק של אוהבים אלא רק חיבוק ידידותי. אני מחזיקה לך אצבעות שאת וחבר שלך תחזרו, בהצלחה ותשמרי על עצמך ועל הכבוד שלך. שלך, סינדרלה האחת והיחידה

סינדרלה יקרה

לי קרה אותו דבר (רק מהצד השני) חשבתי שאין אהבה יותר גדולה ממה שהייתי לי ועדיין בלילבי אשמח אם היא תחזור לחיקי. גם אני חשבתי שלא אצליח לאהוב יותר אף פעם אבל יצרתי כמה קשרים וגם אין עדיין קשר אהבה של ממש אני לא חושש מלמצוא בת זוג חדשה (או שהיא תמצא אותי, מי יודע) תחחיכי קצת, אורי. מצורף בזאת חיוך

kerenv

New member
מתוקונת אחת!

מה המצב? את חייבת לדעת דבר אחד ככל שבן יודע שאת אוהבת אותו הוא מנצל את זה לרעה. הוא רואה בזה כדבר שמוסיף משהו לאגו הגברי שלו. ולכן אנחנו צריכות לגרום לבנים לרדוף אחרינו ולא שאנחנו נרדוף אחריהם. קודם כל הצלחת להתגבר עליו וזה כבר טוב מאוד וחשוב ביותר. אני מקנאה בך כי עדיין אני לא הצלחתי להתגבר עליו אני עובדת על עצמי ומנסה לשכוח אותו ולא לחשוב עליו, אבל מה לעשות זה קשה . יכול להיות שאת פוחדת שוב להפגע אם תתאהבי במישהו אחר, אבל את חייבת לצאת עם אחרים ולדעת שכשבחור הולך תמיד באים עשרה אחרים. עכשיו את לא חייבת ישר חבר מספיק שיהיה לך ידיד טוב תצאו תבלו ולאט לאט תרגישי אולי שאת נימשכת אליו. קשר ניבנה לאט לאט בהתחלה יוצאים ניפגשים מתחברים אחד לשני ואז מתחילים גם לפתח רגשות. מאחלת לך את כל ההצלחה שבעולם. ובנתיים שולחת לך חיבוקים ענקיים. ממני קרן.

seeyou

New member
Virtual "Reality ???????

". מאז שהפסקתי לאהוב אותו היה לי עוד קשרים עם בנים אחרים אבל לא נתתי להם להמשיך להיות איתי יותר מחודש "??????????? תקופת הבריחה למינזר חלפה מזמן!!! "..קשרים עם בנים אחרים .." זה ריפוי בעיסוק? או את מחפשת עיניין לחיים-משמעות! היה-ניגמר...את מקומו לא יתפוס אחר... תאמיני לי....בדרך כלל זוכרים את הראשון!!! לטוב או לרע!! אם תמשיכי כך דבר אחד ברור לי... ...האנשים המקורבים לך יתחילו להיתרחק ממך... אני מרגישה שאני תקועה במין ??? מה אפשר להוסיף?? איך שתסדרי את המיטה כך תשני בה!

masterform

New member
יקירתי - תגובתי:

אני מקווה שהתגובה שלי לא תגרום לכולם להתקומם, אך זו דעתי: אבדת? את צריכה להשתחרר מזה, לצערי הדרך היחידה שאני מכיר היא לצאת עם כמה אנשים לא משמעותיים, או במילים אחרות, בלי שום כוונה, תקווה, מטרה לפתיחת קשר רציני עמיד וקבוע. פשוט להנות מזה. אחר כך את כבר תחפשי לבד את האהבה, את פתאום תרצי את זה ואני לא חושב שתפחדי מזה יותר. בהצלחה.

masterform

אם התכוונת ל"אנשים לא משמעותיים" כאנשים שאני סתם אצא איתם בלי שום קשר רציני אז אני יכולה להגיד לך שכבר עשיתי את זה, אני יוצאת כמעט כל הזמן עם ידידים שלי ובגלל זה הם נחשבים כ"אנשים לא משמעותיים" אבל מצד שני אני גם גורמת לחלקם להתאהב בי שזה בכלל אסון. גרמתי ל- 4 מידידים שלי להתאהב בי ואתה יודע מה זה לדחות אותם?! זה הדבר הכי נורא שאני יכולה לעשות במיוחד בגלל שהם ידידים שלי ולא סתם אנשים שהיום אני יכולה לצאת איתם ומחר להעיף אותם. הבעיה זה שגם אם הייתי יוצאת עם אנשים שהיום אני יכולה לצאת איתם ומחר להעיף אותם בחיים לא הייתי מעיפה אותם כי אני פשוט לא טיפוס כזה. אני לא יכולה להעיף ככה סתם אנשים ממני במיוחד לא אלה שמתאהבים בי ... שלך, סינדרלה האחת והיחידה

masterform

New member
בגלל זה קראתי להם "לא משמעותיים"

לא התכוונתי לידידים שלך, כי ככה את עלולה לאבד אותם. התכוונתי לאנשים חדשים שלא ממש אכפת לך מהם ולהם לא ממש אכפת ממך כי אתם פשוט לא מכירים, אז במקרה הזה, יהיה מה שיהיה - יילך או לא יילך, אף אחד לא יפגע יותר מידי כי גם אם הם יתחילו להתאהב בך, לא ייקח להם יותר מידי זמן לשכוח ממך כי זה דבר חדש. אז אין לך מה לדאוג לגבי פגיעה באנשים. ואם זה יילך - מצויין
בהצלחה

ritarita

New member
את כנראה משתמשת בבושם קסום..

גרמת לארבעה מידידייך להתאהב בך? זה על גבול הבלתי אפשרי.. כי אנשים שונים אחד מהשני.. להתאהב..זה להרגיש משהו עמוק למישהי.. ואת צריכה להיות נסיכה קסומה כדי שזה יקרה.. אוי..קראת לעצמך סינדרלה..אולי יש סיבה..
אני רואה לעיתים מהצד העגום.. רוב ידידי.. פרט לאחד .. רצו יותר מידידות.. והתאהבות היתה בדרך כלל אמצעי בדרך למטרה.. סתם נקודה למחשבה..

למעלה