רוצה לספר לכם משהו - שנוגע לאוכל בגן

לולי72

New member
רוצה לספר לכם משהו - שנוגע לאוכל בגן

בשבוע שעבר בסוף השבוע יובל הקיאה כמה פעמים ואני חשבתי שאולי זה איזה וירוס, ביום ראשון כשהגעתי לגן התברר לי שעוד ילדה אחת בגן גם הקיאה כל סוף השבוע, יכול להיות שהיו עוד ילדים שהקיאו, אני לא יודעת. בכל אופן, אמא של אותה ילדה הייתה נסערת מאוד ובצדק, והיא אמרה לי שנותנים לילדים שלנו בגן קציצות קבב וקציצות בקר, ולקיבה של הילדים שלנו זה לא הכי מתאים - במיוחד קציצות קבב, אני לא יודעת מה נותנים לילדים בגן כל יום, כי לא נותנים לנו לראות את התפריט וכששמעתי על קציצות קבב נגעלתי כי גם אני שונאת את זה. בקיצור אחרי שהאמא של אותה ילדה התלוננה בפני מינהל החינוך - שוש ביטון - היא פנתה אלי וביקשה שגם אני אפנה כי אני בועד הגן, דיברתי היום עם המזכירה של שוש והיא אמרה לי שהם נתנו הוראה להוציא את הקציצות מגן מרגנית, זה הגן של יובל. אמרתי למזכירה שאני זוכרת שלפני מספר שבועות הייתה פרשה עם המבורגרים מסריחים והיא אמרה שלא היה ולא נברא, ושלא התקבלו שום תלונות, אז התעצבנתי ואמרתי שאני מוכנה להביא אנשים שיגידו לה שכן היה, היא אמרה שהיא לא שמעה על זה. אז חבר'ה, אם האוכל בגן של הילדים לא טוב, יש את מינהל החינוך ויש את שוש ביטון, תתלוננו, אנחנו בגן לא מוכנים שיתנו לילדים שלנו אוכל לא טרי ושעושה להם באלגן בקיבה.

dafgol

New member
סיפור ההמבורגרים היה בוודאות

ושלא יסבנו ויספרו סיפרים.... אצל בר לא נכנס יותר בשר שאינו עוף. אצלינו כל יום הגננת תולה את התפריט שהילדים מקבלים לאכול, ועד כמה שהבנתי כל הגננות מחוייבות לעשות את זה. בלוח המודעות בכניסה לגן יש פירוט של כל האוכל שמוגש להם והן מקפידות על זה מאוד. אתם חייבים לבקש את זה גם בגן שלכם....ואת כוועד צריכה לפנות מייד לגננת ולדרוש את זה. ( אצלינו בכל הגנים ברחוב יש לוח כזה...לידיעתך )

לולי72

New member
בטח שאני אדרוש

מחר בבוקר אני אדרוש מהעוזרת לתלות בכניסה לגן מה הם אוכלים כל יום.

S r 35

New member
הסיפורים האלה תמיד מדהימים אותי מחדש ../images/Emo2.gif

אתם חייבים לדרוש פירוט של תפריטי האוכל בגן. ולא לעבור על המקרים הללו בשתיקה.

למעלה